А що таке?• 27 марта 2025
Стерилізація кішки, скільки заплатили в Києві?
Запитали в декількох клініках, там нарахували лише за саму стерилізацію 4200, та 5500 в іншій. А також анестезія, аналіз крові та ехо серця. Разом вийшло 9500 і 7500. Дівчата, я щось трошки в шоці від цін, там кров на 1500 та ехо 550, тобто за ці додаткові дослідження копійки, а сама операція така дорога 🤯
Хочу на Балі• 27 марта 2025
Я робила безкоштовно в спец центрі . І також в приватній клініці 1700 було пів року тому . Шукайте ..
А що таке?
• 27 марта 2025
Ответ дляХочу на Балі
Планували вкластись в 100$, а тут такі цифри, що в мене шок, невже зараз настільки дорого стерилізувати тваринку(
Хочу на Балі• 27 марта 2025
Тут допоможуть з безкоштовним оглядом, вакцинацією та стерилізацією тварин. Головний офіс КЗ «Центр ідентифікації тварин» в Києві знаходиться за адресою: просп.. Відрадний, 61, тел..: (044) 332-12-34, факс: (044) 497-64-99, e-mail: nfo@cipets.kiev.ua. Графік роботи: ПН-ЧТ з 9:00 до 18:00, ПТ з 9:00 до 16:45.
ГейСюда• 27 марта 2025
Стерилізую всіх тварин в клініці Шанс ( 30+) , лікар Ткаченко, почитайте відгуки -якщо коротко, він найкращий хірург в Києві. Я працюю в зоосфері, тому сміливо можу так стверджувати. Стерилізація останній раз була від 1800 до 2600 , залежить від ваги
Підмітайло• 27 марта 2025
Это дорого
Навязывают Эхо-сердца, ни я ни моя подруга котикам его не делали перед операцией. Сама операция 2.500, Киев
БолеИменее• 27 марта 2025
Мені кота стерилізували в райцентрі за 300 грн. Два роки тому.Повна вартість біля тисячі. Я фігєю з ваших цін і заробітків ваших вет. лікарів. Автор просто не робіть цього в столиці, вам навіть з бензином і поїздкою буде дешевше. Для пенсіонерів бувають безкоштовні прийоми.
Намазюкана нішою• 27 марта 2025
Ответ дляБолеИменее
Це правда,якісь ціни неадекватні,ще й нав´язують додаткові обстеження. В мене подруга в Рівному каструє вуличних у своєму дворі- 500 грн соціальна ціна+ 2-3 дні стаціонару
Пишу каліграфічно• 27 марта 2025
Ответ дляХочу на Балі
Киев?
Пишу каліграфічно• 27 марта 2025
Ответ дляА що таке?
Зависит о клиники
Чаклунка-ведунка• 27 марта 2025
Ответ дляБолеИменее
Кастрировать кота всегда стоило дешевле, чем стерилизовать кошку
Пишу каліграфічно• 27 марта 2025
Мне повезло удалить 3 зуба мудрости за 500 грн с местной анестезией,
а знакомая 4 под общим наркозом за 25000 грн сделала.
Надо искать узнавать и т.д.