Бесконечность-не предел• 27 марта в 09:31
Що означає фраза - не слідкуєш, не доглядаєш за собою?
Свекруха таке часто заявляє
Що це значить? В мене дорогущі крема на 10000 грн
Домашній догляд
Нігті не фарбую бо відростають через 5 днів і не акуратно виглядають
волосся природне красиве світлорусяве , яке вигорає влітку на сонці, ефект мелірування
Що я можу робити в салоні? Які процедури
Задовбали мене вже з цим доглядом
Що має бути? Обличчя чисте, без прищів
Колоти в себе нічого не збираюсь
Домашній догляд
Задовбали мене вже з цим доглядом
Що має бути? Обличчя чисте, без прищів
Колоти в себе нічого не збираюсь
Бесконечность-не предел
• 27 марта в 10:09
Ответ дляАноним с кешбеком
Где вы постоянно с ней пересекаетесь?
Живемо можна сказати разом
В різних підїздах
Аноним с кешбеком• 27 марта в 10:10
Ответ дляБесконечность-не предел
Живемо можна сказати разом
В різних підїздах
Нельзя переехать подальше или вы мазохистка?
Вічний двигун• 27 марта в 10:10
Означає, що в вас зі свекрухою різне розуміння того, що входить в поняття ’догляд’. Як варіант - для неї це нарощені вії, гель-лак, підколоті губи і перманент на всіх можливих зонах, а для вас - гарний стан волосся, шкіри і зубів. Для себе останнім часом як доглянутих ідентифікую жінок з гарним станом шкіри і хорошою поставою, а також з пружним тілом (може бути і пишка з xl, але підтягнута). Такі дівчата мені гарні і без мейку і з дулькою на голові, і по факту це набагато більше зусиль і фінансів ніж раз на місяць сходити в салон на брівки.
Аноним с кешбеком• 27 марта в 10:11
Ответ дляБесконечность-не предел
Він каже
Да
Треба щоб ти кудись ходила і щось робила бо вже 37 😂😂😂
Да
Покажите свои крема на 10000
Может, там Nivea?
Бесконечность-не предел
• 27 марта в 10:11
Ответ дляВічний двигун
Дякую вам за думку
Я теж так думаю
Бесконечность-не предел
• 27 марта в 10:12
Ответ дляАноним с кешбеком
Покажите свои крема на 10000
Может, там Nivea?
Медік8
Треба ось так• 27 марта в 10:19
Ответ дляБесконечность-не предел
Та чоловік любить коли довга волосся
І фігура.. перше діло це фігура без жиру для нього
А свекруха любить фарбоване волосся - якщо не фарбуєш то це не догляд
Якісь уколи під очі і в лоба
Якщо це не робиш то це не догляд
Нігті як святе мають бути
Як мені важко з нею
Вона всім своїм подругам каже шо я за собою не слідкую
Якісь уколи під очі і в лоба
Якщо це не робиш то це не догляд
Нігті як святе мають бути
Як мені важко з нею
Ви так невміло тролите. Нудно.
Треба ось так• 27 марта в 10:20
Ответ дляПринцепесочка
Свекруха хоче, щоб Ви за гроші чоловіка ходили? В нього багато лишніх грошей? То сходіть кудись.
Вперше чую про свекрух, які хочуть щоб невістки тринькали гроші сина на догляд, зазвичай навпаки.
Це особливі невістка і свекруха. Тролі.
ДеньгиНеСдаю• 27 марта в 10:27
Ответ дляБесконечность-не предел
Тут саме свекруха возиущається що я по салонам не ходжу
Маски там би робили
Губи кололи
Маски там би робили
Губи кололи
Так спитайте в неї, що саме вона вважає доглядом і що саме ви, на її думку, повинні робити
Фіфачка• 27 марта в 10:28
Ответ дляБесконечность-не предел
Ходить
Колить губи
Пігментацію брів робить
Бо вона не виразна, губи сосульки тоненькі
А в мене своя природна краса
Колить губи
Пігментацію брів робить
А в мене своя природна краса
Судя по всему вы просто серая мышь и не умеете себя подать и выгодно подчеркнуть достоинства своей внешности. Вашу природную красоту видимо очень сложно разглядеть))) На это вам и намекают свекровь с мужем ))))
Аристократка-тунеядка• 27 марта в 10:28
Ответ для60 метрів сметани
А що в собі любите ви? Скільки вам років, може ну їх в туман таку сімейку. Дітей ще нема? Уявіть як вам щодо дітей будуть мізки колупати. Ви, може, і живете разом чи поруч? Я б замість салону краще на аренду витрачалась. В іншому місті бажано
Радикальные взгляды у вас, однако
Аристократка-тунеядка• 27 марта в 10:30
Ответ дляБесконечность-не предел
Медік8
А покажіть фотку пліз
Olenka_bum• 27 марта в 10:34
Ответ дляБесконечность-не предел
О моя теж каже про джинси
Маю рівні ноги
Люблю прямий покрой
Свекруха хоче щоб я зодила в широких, чоловік широкі не любить бо я в них як опудало
Свекруха возмущається що я слухаю чоловіка а не її
Маю рівні ноги
Люблю прямий покрой
Купіть свекрусі козу
Майор Медуза• 27 марта в 10:35
Ответ дляБесконечность-не предел
Маски там би робили
Губи кололи
Маски там би робили
Губи кололи
Чому не відправите її на йух? Вам 16 і вас підібрали на трасі?
Аноним НаВсеГда• 27 марта в 10:36
Ответ дляРедисочка
Тема какая то как из прошлого!! Фото свое покажи если вы хотите советы,может ваша свекруха и права
Больше всего понравилось про ногти которые отрастают за пять дней
А мне наоборот, нравится, когда рассказывают, как маникюр по месяцу носят. А то и полтора, вот удача!
У меня за неделю полоса милллиметра 3 от лунки. За месяц пол ногтя будет.
И да, это некрасиво. Смысла делать гель лак нет, я его максимум через 7 дней сниму.
И волосы тоже крашу раз в 10-14 дней. Очень затратный фокус, честно говоря.
60 метрів сметани• 27 марта в 10:41
Ответ дляАристократка-тунеядка
Радикальные взгляды у вас, однако
Я б и не начинала жить в соседних подъездах. Ну бред же. Типа перед свадьбой ничего не предвещало, какие они
Треба ось так• 27 марта в 11:05
Ответ дляАноним НаВсеГда
Про маникюр. Вы в курсе, что далеко не все делают покрытие гель-лаком? И да, у некоторых гигиенического маникюра хватает на полтора месяца.
Патріотка з дивану• 27 марта в 12:26
Все просто.
Свекруха знает, что у мужа есть любовница и даже знает как она выглядит.
Именно поэтому она дает советы ’ну сделай с собой хоть что-то, чтоб быть как та другая’.
Если мужик свалит, свекровь скажет - ну я же сто раз говорила, значит сама виновата, что муж ушел
Рожева юбка• 27 марта в 12:44
Ответ дляБесконечность-не предел
Маски там би робили
Губи кололи
Маски там би робили
Губи кололи
Ну, як свекруха готова фінансувати, то на якийсь масаж чи обгортанння я би пішла
.
Дама_из_рекламы• 27 марта в 12:51
Ну ви може з хвостиком рідкого сірого волосся, яке не миєте тижнями, бо боїтеся рн там змити, в лосінчиках зимою і літом, ні грама косметики... покажіть себе
Злива інформації• 27 марта в 14:12
Ответ дляБесконечность-не предел
Худа я
56 кг 170 см зріст
То вона заздрить
Кицюююня• 27 марта в 15:09
Ответ дляБесконечность-не предел
Так так
Я забула про рєснічкі!!!
А нафига вам кремА за 10 тыс если вы молодая и красивая? Что вы ими там мажете?)