Оля_с_киркою• 27 марта в 10:44
Яке ваше їстівне guilty pleasure?
Кудлата хмаринка• 27 марта в 13:10
Весна, перше тепло, взяти чекушку коньяку, піти в Макдональдс, бажано на терасі десь, замовити дабл чизбургер меню і смажений камамбер, відпити півстакану коли, налити туди коньяк і почати насолоджуватися, читаючи срачі на Порадниці.
А взагалі я ЗОЖніца і спортсменка. І про таку мою слабкість ніхто не знає)))