Стриптизерка• 27 марта 2025
Дізналась, що хлопець мені зраджував і не з одною дівчиною
Були ми у відносинах 3 роки.
Заявив мені, що я його заразила хламідіозом.
Я в шоці перездала аналіз 3 рази😁
Але я здорова, ніяких інфекцій в мене немає..і тут я зрозуміла, що ми взагалі завжди використовували презервативи, ніколи без нього не спали, тому що я не хочу поки дітей..
Сьогодні дізналась, що він спав як мінімум з двома дівчинами з нашого університету..
Я в шоці. Він почав написувати, вибачитись, каже "то я переплутав, то не ти мене заразила, то я в бані"😁
Але радує що він отримав такий "подарунок " за свої зради та брехню
Просто захотілось виговоритися, бажаю всім здорових відносин😌
Я в шоці перездала аналіз 3 рази😁
Грабля• 27 марта 2025
Автор! Не спите хоть с ним дальше. Это дно. Чмошник. Я тоже когда-то жила гражданским браком с парнем год, узнала, что он мне изменял, тоже не с одной. Одна еще и моя подруга была, вторая-хорошая знакомая.
тяжкаялюдина• 27 марта 2025
Я б так не раділа , презервативи знижують ризик , а не захищають на всі 100%.Тепер треба йди до лікаря і шукати те , від чого презерватив не захищає в принципі .
Коко Шанель• 27 марта 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Это да чаще всего хламидиоз бывает не в одиночку, а ещё с целым букетом сюрпризов))
Хомо_сапиенс• 27 марта 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ага, венеричні в бані )) відома казочка.
Колись знайомий з братвою поїхали в Одесу погуляти..теж жінці щось таке привіз..
То взагалі сказав- то я в потязі в туалеті пісюном вдарився, коли колихнуло в потязі
Янгол в камуфляжі• 27 марта 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
’Клас’ ))
Хомо_сапиенс• 27 марта 2025
Ответ дляuma
Поверила? 😝
Ні звісно, ми тоді компаніюєю довго ще сміялися, вже як мем був))
Вони сварилися, навіть хотіла вигнати чоловіка..але помирилися. Він як чоловік гарний, то раз був такий конфуз
Стриптизерка
• 27 марта 2025
Ответ дляГрабля
Я обірвала повністю спілкування, гидко навіть думати про те щоб дивитись на нього
Стриптизерка
• 27 марта 2025
Ответ дляКоко Шанель
Я здала повний пакет зппп, тфу тфу все негативно, потім перездала в іншій лабораторії , так що сподіваюсь все буде добре.. в мене 🙃