Черговий по кухні• 27 марта 2025
Вы бы рассматривали в возрасте 25-35 мужчину 54 лет?
Мужчин больше не становится ни на улицах, ни в сети. Речь об Украине. Хотелось бы узнать ваше мнение
Мудрецыха мира• 28 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
А в 25 річного яка тоді зп має бути?)
Якщо він тільки почав працювати
Не всі виходять з батьківської родини голосракі, є гарні батьки, які дбають про робоче місце і бізнес для дитини.
Біле пальто• 28 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
В 25 років?)
Мудрецыха мира• 28 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
В 25 років?)
Взагалі навіть раніше. У Вас яке коло спілкування, що Ви так дивуєтеся, самі роботяги?
Біле пальто• 28 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Чого це? Нормальні нормально заробляють, та я і сама заробляю непогано.
Скільки ви заробляли в 25 років?)
Біле пальто• 28 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
А у вас самі мажори?
Мудрецыха мира• 28 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
Скільки ви заробляли в 25 років?)
Коли я заробляла в 25 років, квартира однокімната в обласному центрі коштувала 4 тисячі доларів, тому моя зарплатня Вам нічого не скаже.
Біле пальто• 28 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Якщо перевести цю суму на зараз
Мудрецыха мира• 28 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
Якщо перевести цю суму на зараз
Собі поставте фіолетову бабу, нема з ким розмовляти, нехай щастить.
Біле пальто• 28 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
У мене різні.
25 річні заробляють гарно та їздять на багами і 35 річних тіток із собою беруть