З горіха зерня• 27 марта 2025
Чи є сенс в логопеді?
Дитині 3,5 роки. Затримка мовлення. Наче і багато говорить,але багато слів невірно виговорює.
Пішли до логопеда. Дитина чи соромиться, чи боїться її, дуже зажата на заняттях. Логопед прям витягує з неї все. Поки якогось результату в мовленні теж не побачила..Заняття не дешеві. Я подумала, може взагалі займатись самою по роликам з ютубу?
В мами знайома логопед, та сказала ,що ще розговориться і можна займатись вдома самостійно. Чи це не ефективно буде?
Хто так практикував ?
Пез Году Неделя• 27 марта 2025
Мы тоже ходили к логопеду и толку ноль. В итоге я нашла уроки в ютуб и занималась с ребенком сама.
Зубная фея• 27 марта 2025
Просто очень рано
В таком возрасте нужен либо логопедический сад, где с детьми занимаются регулярно, либо много занятий
Бочка порохУ• 27 марта 2025
Логопеда ви не заміните, але самій займатися дитиною також треба.
Я би на вашому місці зробила перерву на пару місяців і сппобувала з іншим логопедом. Дитина має бути налаштована на співпрацю.
Сонячний день• 27 марта 2025
Чтобы был результат нужно ходить к логопеду и самостоятельно заниматься. Я по совету логопеда занималась с ребенком 2 раза в день
Бочка порохУ• 27 марта 2025
Ваша дитина неправильно говорить звуки чи самі слова: без прийменників, неправильне число, рід?
сладкий_ноябрь• 27 марта 2025
А ви думаєте, що при затримці мовлення логопед повинен дитину за місяць довести до норми? На це іноді йдуть роки.
Чи оглядав дитину психіатр?
Аноним НаВсеГда• 27 марта 2025
Звісно нема сенсу, нащо ті логопеди, мамки вдома самі можуть, всі розговорюються з мамками.
З горіха зерня
• 27 марта 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Логопед зробила обстеження? Який висновок озвучила?
Вона сказала, що є затримка мовлення. Із-за цього є і психічна затримка, бо воно повʼязано. Треба спочатку запустити мовлення.
З горіха зерня
• 27 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чи оглядав дитину психіатр?
Ні, у психіатра не були.
Аноним НаВсеГда• 27 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Вам не логопед потрібен, а нейропсихолог.
сладкий_ноябрь• 27 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ні, у психіатра не були.
Ну при зпр це обовʼязково.
сладкий_ноябрь• 27 марта 2025
Ответ дляBilenkova
нам логопед говорила, що оптимально в 5 років починати + обов’язково дома займатись
Це якщо дитина не вимовляє звуки, а якщо ж затримка мови, то навіть до трьох починають.
З горіха зерня
• 27 марта 2025
Ответ дляБочка порохУ
І звуки деякі. І самі слова. Може по слогам правильно сказати: со-ба-ка , а все разом вавака. І так безліч слів
Всіх підсаджую• 27 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Правильно каже. Ви, звичайно, можете щось сама робити, АЛЕ! Є велика ймовірність, що через рік не буде результату, і затримка буде поглиблюватись.
Мошей ницца• 27 марта 2025
Ответ дляМатьЧасть
Логопет вчить певні букви вимовляти, а не декламувати тексти
Звуки) логопеД)
Мошей ницца• 27 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Сходіть на обстеження до психоневролога спочатку.
сладкий_ноябрь• 27 марта 2025
Ответ дляМатьЧасть
В цьому реченні прекрасно все :)
З горіха зерня
• 27 марта 2025
Ответ дляПез Году Неделя
А вы долго ходили к логопеду?
Я тоже такие истории слышала, что бывало и год ходили, а результату вообще не было.
МатьЧасть• 27 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Тю...дайте дитині спокій...займіться краще уборкою або на робу йдіть
сладкий_ноябрь• 27 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Часто саме навпаки. Через затримку психічного розвитку є затримка мовлення.
Тому консультація психіатра, виключення інших діагнозів і розуміння, як працювати далі.
Мошей ницца• 27 марта 2025
Ответ дляМатьЧасть
Ага, а якщо там занижений тонус язика чи ще щось- то пофік, само пройде)
МатьЧасть• 27 марта 2025
Ответ дляМошей ницца
Дитині тільки 3,5 !!!
сладкий_ноябрь• 27 марта 2025
Ответ дляМатьЧасть
Дитині тільки 3,5 !!!
В дитини затримка, а не просто невимовна звуків.
Якби не було затримки, то можна чекати до 5.
Пез Году Неделя• 27 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
А вы долго ходили к логопеду?
Мы вообще были год в саду в логопедической группе и толку ноль потом частно ходили.
МатьЧасть• 27 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Судячи з тексту той діагноз мама поставила