Патріотка з дивану• 27 марта в 21:14
Може хтось зможе допомогти підлітковим одягом?
Вітаю.
Вибачте, що турбую з таким проханням. Може у когось є зайвий весняно-літній одяг хлопцю на 168-170см зріст/13-14р. (можна дорослий xs)? Тонкі широкі котонові штани, джинси-джогери, спортивні джогери, довгі шорти, футболки, реглани, лонгсліви. Щось базове, недороге, але на вихід, на теплу погоду. Весняно - літнє спортивне взуття 42-43р. З вдячністю прийму в дар чи куплю за символічну плату, бо ціни на секонді у місті космос, а син за пару місяців знову скаканув у зрості. Знайшла пару шорт і пару футболок, все інше або убите або не по розміру або дорого на вагу.
Наперед вдячна всім небайдужим.
P.S: анонімно, бо і родичі, і знайомі є на форумі. Соромно, що не справляюсь сама.
Наперед вдячна всім небайдужим.
Патріотка з дивану
• 27 марта в 21:20
Ответ дляБабка_в_кедах
Місто?
Місто Полтава, якщо важливо.
Бабка_в_кедах• 27 марта в 21:21
Далеко конечно. Не закрывайте тему . Завтра утром буду на складе, посмотрю что там есть.
Патріотка з дивану
• 27 марта в 21:27
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую. І вибачте, но напрягла вас 💛
Забризкана водою• 27 марта в 21:31
Ответ дляПатріотка з дивану
Місто Полтава, якщо важливо.
В синсае недорого
Маю натхнення• 27 марта в 21:34
Ответ дляЗабризкана водою
В синсае недорого
если человеку даже в секонде дорого, то вы считаете, что в синсее недорого?
ВсеПроВсехЗнаю• 27 марта в 21:52
Ответ дляЗабризкана водою
В синсае недорого
Які люди безпардонні. Вам кажуть на секонді дорого , просять за можливості допомогти, то до чого тут сінсей??? Може людина взагалі з маленького міста де немає того сінсея…. Максимально недоречна відповідь
Настасья Пицун• 27 марта в 22:03
Мій таке саме скаканув в рості, 12-13 років, ніби от носив 146, а потрібно вже все 158. Перебрала шафи, все мале. ВСЕ. і це за зиму,як я вас розумію…
Патріотка з дивану
• 27 марта в 22:03
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Добрий день.
Дякую 🌷
Сінсей в моєму місті є. Але коли там реально дешево, то розміри тільки на малечу залишаються. А коли є всі розміри, то ціни не дуже.
Як син був маленький було добре купляти у вайкікі на розпродажі, бо завжди маленькі розміри залишалися.
А зараз що ціну тому секонду нн складуть, що систетичному сенсаю.
Секонд звичайно буває по нормальній ціні, але ж до тієї ціни доживає мало речей. А коли завоз, то він по ціні нових речей. Якось так.
Дякую 🌷
Патріотка з дивану
• 27 марта в 22:08
Ответ дляНастасья Пицун
Я собі купила джинси. Широкі, унісекс. Мені вони трохи вкорочені, та впритик. Дістала, дала йому, а вони по зросту і стегнах, як треба (типу оверсайз у підлітків). Тільки живота зовсім немає у сина, схуд дуже сильно. Прийшлося в талії вшити, щоб не так критично сповзали. І тут мені дошло, що син в зрості скоро догонить мене, хоч йому тільки 12,5 років.
Настасья Пицун• 27 марта в 22:10
Ответ дляПатріотка з дивану
І моєму 12,5, за останні місяці 3-4 рванув як на дріжджах, ще того літа купувала 146, вже 158 якраз , можна і 164. Правда нога 38
Мрії у вирії• 27 марта в 22:20
Ответ дляПатріотка з дивану
Моєму синові 12, на початок війни був маленьким 133 см ріст, а зараз вище за мене, вже 175! Тож розумію вас.
Ви пишете, що худенький, у нас є джинси, навіть не носив, а зараз завузьки.
Напишіть обхват талії, якщо знаєте. Я б поміряла.
Ще, на всяк випадок, напишу: в Де-факто зараз як раз распродаж на штани, джинси, від 250 грн і саме дуже багато було хс та с.
ВсеПроВсехЗнаю• 27 марта в 22:54
Ответ дляПатріотка з дивану
Добрий день.
Дякую 🌷
Я теж колись купувала одяг сину в вайкікі, на дошкільний вік там завжди були класні варіанти по приємним цінам, в шкільному віці вже мало таких варіантів там
А в сенсей мені, якщо чесно, якість не дуже, єдине що, там піжами беру завжди
Але у нас ще розміри менші ваших
Патріотка з дивану
• 28 марта в 01:50
Ответ дляМрії у вирії
Дякую
Заміри приблизні, з запасом на ріст
Довжина 100 см, можна трішки менше чи навпаки більше
Бедра +-48см...до 51-52см в балонах чи момах.
Кроковий шов +- 73см
Талія +-35-36см
Заміри приблизні, з запасом на ріст
Кроковий шов +- 73см
Талія +-35-36см
Патріотка з дивану
• 28 марта в 17:09
Ответ дляGleva
Автор, виберіть щось сину на вайкікі, киньте посилання мені, куплю, вам надішлю, бюджет 600-700 грн
Якщо вм серйозно, то я буду дуже вдячна. Зараз зайду на сайт.
Патріотка з дивану
• 28 марта в 19:10
Ответ для1Chall1
Напишите мне в личку.
Добрий день. Дякую. Написала 💛