Леопардові панчохи• 27 марта в 21:28
Як визначити, що шкіра в хорошому стані?
Які ознаки свідчать про збалансований та ефективний догляд?
Попразендовна• 27 марта в 21:29
я очами визначаю, трошки мозок залучаю (шоб не забути про вік)))
Помилуйте мадам• 27 марта в 21:30
ХЗ. Мне тут пишут, что для 50ти лет у меня кожа очень хорошая, а по мне - такая же, как и всегда...
Фуліганка• 27 марта в 21:35
Немає відчуття стягнутості, сухості або липкості, не хочеться вмитися кожну годину.
БлинчикБезСметанки• 27 марта в 21:38
Ответ дляПомилуйте мадам
Ну так может у вас всегда была и есть хорошая кожа)
Малинка• 27 марта в 21:39
Ровный тон, без пигментации покраснений, прыщей, поры не заметны, кожа напитанная увлажненная
Голубая фишка• 27 марта в 21:53
Ответ длявре_Динка
пружна шкіра, однорідний тон, без подразнень, сухості, жирності, комедонів, прищів, чорних цяток. але це складно і дорого
Дорого- так, а складно чому?
Помилуйте мадам• 27 марта в 21:56
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Наверное, неудобств она мне не доставляет ))