Я_не_аноним_100%• 28 марта в 09:16

У вас є ритуал, повязаний із читанням книг?

Наприклад, певний напій, плед чи улюблене місце?
Точу ляси• 28 марта в 09:17
Потяг, але це більше не про ритуал. А так зазвичай вмоститись в ліжечку і почитати перед сном якусь годинку
Джонсонюк• 28 марта в 09:20
Метро хіба що :)
Интимная• 28 марта в 09:22
Ритуал читать ежедневно.
Мішечок щастя• 28 марта в 09:25
не могу читать сидя, только лежа
Глаза_в_3_карата• 28 марта в 09:28
есть. есть ритуал))) Плед, горячий шоколад, и уютное кресло, массажная спинка. Но последнее время я читаю (слушаю) книги так - одела наушники и одновременно с книгой - убираю в ванной, у собак, привожу в порядок свои орхидеи, загружаю стирку, вешаю гардины, готовлю еду.
Timber30• 28 марта в 09:31
диван, смажене соняшникове насіння)
Анонім Завгосп• 28 марта в 09:35
Не має, якщо книга зацікавила то де завгодно можу читати, хочу читати, беру і читаю без особливих ритуалів.
Свекруня• 28 марта в 09:37
Ответ дляАнонім Завгосп
Книжки читаєте, а коли пишеться ’не має’ , а коли ’немає’ не знаєте....
Не танцую- но пою• 28 марта в 09:50
Ответ дляСвекруня
Та це нормально, в мене теж так буває
Не гоню• 28 марта в 10:01
Дуже люблю читати книгу і пити чай або каву. Найкраще коли це тихе місце і мені ніхто не заважає… але у мене сімʼя, бит і тд, тому я рада почитати будь де коли у мене є час і не завжди виходить так що мені ніхто не заважає😂
Коли мовчу- приємна жінка• 28 марта в 10:27
Нема. Просто беру і читаю при будь-якій нагоді.
Платье Длинное бальное• 28 марта в 10:51
Я в основному читаю перед сном. Це і є ритуал, по суті. Бо тихо, всі сплять, можна всю увагу приділити подіям на сторінках книги
Бронетапці• 28 марта в 13:30
Якщо якась дуже цікава книжка, і читаю перед сном, то умовляю себе, що ще 1 глава і спати. І так кожного разу, майже до світанку .