БолеИменее• 28 марта в 09:32

Ну что это за зарплаты?? И это Киев по локации

✅Робітники/ці з комплексного прибирання (5 осіб)
▪️ 8 660 грн

✅Двірник (2 особи)
▪️8 000 грн

✅Робітники з благоустрою населеного пункту — дорожні роботи (2 особи)
▪️8 000 грн

✅Робітники зеленого будівництва (3 особи)
▪️10 460 грн

✅Машиніст автогідропідіймача
▪️13 900 грн

✅Електромеханік з тех. обслуговування та ремонту (4 особи)
▪️14 200 грн

✅ Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередач (3 особи)
▪️ 15 850 грн

✅Машиніст маркувальної машини
▪️11 780 грн

✅ Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування автотранспорту
▪️10 900 грн

✅Маляр
▪️12 250 грн

✅Слюсар з ремонту автомобілів (2 особи)
▪️ 10 900 грн
Красота неземная• 28 марта в 09:45
Ответ дляФея_3уровень
Вопрос к слесарю который на это согласиться
Я думаю что найдутся, других лучших предложений нет.
автор БолеИменее • 28 марта в 09:46
Ответ дляШмоточницаца
Що з цим не так?
20 тис лікар ? Норм Це менше 500 баксів
Своего не предлагать• 28 марта в 09:46
Ответ дляСкокоМнеДадите
А кваліфікована праця завжди високо оплачувалась? Наприклад секретар суду отримує мінімалку. А вимоги во.
Багато залежить від того, хто як влаштується (де саме), хто який спеціаліст в своїй справі і інше.
Наприклад у мене сусідка працює в клінінгу. У неї час розписаний і черга.
І дохід 80-100 тис в місяць.

А донька комп´ютерний дизайнер працює за 20 тис, і не хоче нічого міняти і щось шукати. Куди направили після навчання там і працює кілька років.
Шлях до зірок• 28 марта в 09:46
Ответ дляШмоточницаца
Чому ви дивуєтеся? В країні війна .

Коли я переїхала з Києва в регіон на завод, спочатку місцеві дивувалися , то
спокійно казала,
що мій прострй там це мінімалка,
а тут в мене на руки 25тис , і там мені з передмістя дорога це 5тис в міс і три години в трансрорті, а тут 7 хвилин до прохідної. То я нічого не втратила
При чому тут війна?
Шмоточницаца• 28 марта в 09:46
Ответ дляБолеИменее
20 тис лікар ? Норм Це менше 500 баксів
Звичайно менше. Лікар може працювати там де 5тис баксів платять, в кожного ж вибір.
СкокоМнеДадите• 28 марта в 09:47
Ответ дляСвоего не предлагать
І дохід 80-100 тис в місяць.

Навіщо тоді вчитися, щоб в клінингу працювати всім?
Неправильно вважати, що це людина не те робить, правильно вимагати підвищення хоча б мінімалки. Бо це така ганьба і рабство, що ніде такого нема.
Шмоточницаца• 28 марта в 09:47
Ответ дляШлях до зірок
При чому тут війна?
А що підняли за ці роки мінімалку? Тарифна сітка підвязана під мін.з.плату. Чекаємо підвищення на осінь
Шлях до зірок• 28 марта в 09:48
Ответ дляШмоточницаца
є війна, чи немає війни- все одно лохів шукають, щоб за копійки впахували
Своего не предлагать• 28 марта в 09:48
Ответ дляСкокоМнеДадите
Чому всім?
Я приклад навела, що з люблю професією можна заробляти різні гроші.
У сусідки що в клінінгу освіти немає.
Шлях до зірок• 28 марта в 09:49
Ответ дляШмоточницаца
а чиновникам підняли, і нічо
Непереможна• 28 марта в 09:49
Ответ дляСвоего не предлагать
Некваліфікований труд завжди низько оплачувався. Особливо в держ установах..
Вихователь у дитсадку (з во), здається десь так само.
Медсестра в державному онкоцентрі (не во, але робота зі шкідливою хімією, специфічні навички) десь туди ж
Задираю носа• 28 марта в 09:49
Ответ дляОливьЕЖечка
Похоже, в конверте доплачивают
В двох
Все буде• 28 марта в 09:49
Ответ дляШмоточницаца
Це училище
Брат працює в Польщі. Шукають саме електромеханіків для праці при ремонті поїздів. Зарплата на руки мінімум 8 тис злотих при мінімальній 4 тис. Шкода що в Україні так зневажливо ставляться до людей котрі мають освіту
begovelik• 28 марта в 09:49
Ответ дляСвоего не предлагать
А кваліфікований?
Задираю носа• 28 марта в 09:50
Ответ дляШмоточницаца
Це училище
І що? Там кваліфікацію не дають?((
Шмоточницаца• 28 марта в 09:50
Ответ дляШлях до зірок
Ну то бачите, що не знаходять , якщо вакансії актуальні. Хоча дивно, що на двірника вакансії, в нас на Київщині зазвичай такі посади не вакантні
Електрохарчування• 28 марта в 09:50
Ответ дляБолеИменее
Ок, а це ?
✅Інженер з охорони праці
▪️13 500 грн
а кто Вы по профессии? и почему ищете именно в гос. секторе? там всегда зарплаты не айс
Непереможна• 28 марта в 09:50
Ответ дляШмоточницаца
Є різні кваліфікації електромеханіків. Від електромеханіка 3 розряду до провідного інженера-елнктромеханіка.

Як Ви думаєте які посадові обов´язки у електромеханіка 3 розряду?
Ну, об´єктивно тут не інженер. Але в державних і в інженера може бути 15 тис., але відповідальності ще й за тих, хто погодиться електриком на 8 (здогадуєтеся, які це кадри), тобто шанси сісти за нещасний випадок високі
Шмоточницаца• 28 марта в 09:51
Ответ дляВсе буде
Десь так на вагоноремонтному заводі електромеханіку буде на руки :вдвічі більше за мінімалку .
Шмоточницаца• 28 марта в 09:51
Ответ дляЗадираю носа
І що? Там кваліфікацію не дають?((
Дадуть, 3 розряд робітнича спеціальність
Непереможна• 28 марта в 09:51
Ответ дляБолеИменее
Ок, а це ?
✅Інженер з охорони праці
▪️13 500 грн
О, оце точно з шансами раптом що стати крайнім
Задираю носа• 28 марта в 09:51
Ответ дляШмоточницаца
А на 20 хто працювти буде?
Я б такое не носила, но продаю• 28 марта в 09:52
Ответ дляСвоего не предлагать
Я работаю в КП, у нас рабочие получают не меньше чем офисные работники. Зп наверное такая как указана, но перекрывают все премиями ежемесячными.
Файно Замало• 28 марта в 09:52
Для багатьох чоловіків наявність броні зараз пріорітетніша над зарплатою, тож якщо вона в цих підприємствах є - вакансії закриють і ще й черга з бажаючих буде.
Якщо що сам розмір не виправдовую, так не має бути, людина, яка працює повний робочий день на будь-якій роботі не повинна заробляти стільки, щоб м´ясо і яйця були предметом розкоші.
автор БолеИменее • 28 марта в 09:52
Ответ дляНепереможна
• Сестра медична маніпуляційна
• 13 500 грн
• Сестра медична стаціонару
• 13 500 грн
Молодша медична сестра з догляду за хворими
• 8 000 грн
Огірок та Помідорчик• 28 марта в 09:53
Я думаю це робота для пенсіонерів
Непереможна• 28 марта в 09:53
Ответ дляБолеИменее
20 тис лікар ? Норм Це менше 500 баксів
Навчання 7-8 років, курси власним коштом щороку
автор БолеИменее • 28 марта в 09:54
Ответ дляЕлектрохарчування
Я не шукаю роботу. В мене є
Додали в групу. Ось читаю …
Шмоточницаца• 28 марта в 09:54
Ответ дляНепереможна
Зараз мало проблемних серед працівників. Коли мій чоловік рік назад прийшов на завод зам.ген.дира, перше було це показове звільнення за алкоголь . Люди дорожать роботою, нормально працюють в основному, некондиційних працівників не довго тримають.
автор БолеИменее • 28 марта в 09:55
Ответ дляНепереможна
Я в курсі (