Потринділиця• 28 марта 2025
Я не уявляю як батьки переживають підлітковий період?
І при цьому люблять своїх дітей
Доросла дівчинка• 28 марта 2025
Мені допомогло те, що я згадала як сама була підлітком))) ну реально допомогло.
Атятя_тётя• 28 марта 2025
Ответ дляПотринділиця
Як підмінили скоро 12років ,погані слова ,купа емоцій ,все не так ,не хоче нічого робити ,хоббі його вже його не влаштовує ,маніпулює .Правда він змінив ще школу і нове місце проживання ,скучає за старим .Це я винна так говорить
В нас був такий період, після зміни школи, але минув і вже й не згадує, це тимчасові емоції, знайде друзів і все буде ок