Дайте згадаю• 28 марта в 10:57
Віддати тимчасово дитину бабусі в інше місто
Дівчата, яка ваша думка. Чи припустимо для вас віддати дитину 10 місяців бабусі 65 років, яка живе у іншому місті за 500 км дальності на рік, якщо треба вимушено вийти на роботу, бо є ще 2 неповноітніх дітей та не вистачає зарплатні чоловіка, а з нянями нормальними не склалося
Результат:
вже голосів:
404 (70.14%)
Ні. це дуже травмує дитину
126 (21.88%)
Так, якщо немає іншого виходу
46 (7.99%)
Свій варіант у коментарі
Коханозадовільна• 28 марта в 12:13
Ответ дляДайте згадаю
Ого, дякую за коментар. Так, у вас зовсім інша ситуація, тут навіть їздити на вихідні вона не зможе за 500км .А дитина ваша відчувала, що негаразд було у тій квартирі...
То й вирішили віддати знову до батьків, бо морально дитині важко кудись їхати годину в одну сторону і годину назад, по чужих хатах тинятись. А вдень - ніхто з ріелтерів нічого не показував. Лише ввечері.
Гжегож Бженчишчикевич• 28 марта в 12:14
Ответ дляТаПрямТам
Зачем? У мужа больше не будет отсрочки
Ничего, защитит свою семью иначе. Зато будущее хоть у одного ребёнка будет
Меня в 7 месяцев мама отвезла бабушке, за 750 км. Ничего, живая, выросла. Зато росла на природе, свежий воздух, домашние продукты. Мама забрала в 1 классе,год отучилась ,сильно заболела, 2 и 3 класс опять у бабушки. В 4 класс уже и бабушка и я переехали к маме. Все ок, понимаю ее ситуацию.
Не пью, не курю• 28 марта в 12:20
Ответ дляТам-тарарам
Пусть муж ищет вторую работу или меняет ту которая есть на более прибыльную. Да, для ребёнка травма, он ещё очень маленький (а мама целый мир), та даже если бы в 4-5 лет, тоже такое себе, ребёнку тяжело без мамы целый год. Я росла с бабушкой год-два, в итоге она стала мне как родная мама. Почему Вы всё должны решать и тянуть? У Вас есть мужчина, Ваш муж, пусть он думает, а то удобно устроился на плечах у жены и подвергая травмам в недалёком будущем ребёнка (да-да, но Вы конечно же будете оправдывать его как только можете)
йому терміново треба 4 робити ,яка робота .Ви думаєте взагалі ?
за рік старшій 18 буде
Дайте згадаю
• 28 марта в 12:21
Ответ дляПродаю витрішки
Ні. Травма глибше, коли в несвідомому віці. Років в три - чотири дитині можна пояснити. А в рік це сприймається як повна втрата
Теж так думаю, бо 10 місячна дитина гадаю буде у дикому стресі, коли побаче відсутність мами, бо вже розуміє, хто є мама. А потім почне вважати за маму бабусю та отримає ще один удар, коли повернеться додому у майже свої 2 рочки та стане вважати за чужу родину
Ответ дляЛасую колобками
забирайте маму к себе и она будет смотреть за детьми. Как можно рожать ребенка и такого маленького отдавать бабушке? Но мы не знаем, какая вы мама, а какая она бабушка.. иногда бабушки лучше мамы. В любом случае ребенок в 10 месяцев это легче переживет, чем в более сознательном возрасте.
Скажу так- хоть отдаст мама ребенка бабушке на время, хоть не отдаст - все равно мама будет виновата... Никто не оценит никаких жертв, поэтому нужно делать, как тебе удобно.
Дайте згадаю
• 28 марта в 12:25
Ответ дляBeile
Головне, щоб потім психіка була в нормі у дитини..Не думаю, що це пройде безслідно...
Потішаюся• 28 марта в 12:26
Життя сповнене непростих та неідеальних рішень
З позиції людини, яка в дитинстві була завжди на дідусі з бабусею, мало бачила матір, можу сказати, що дитині найліпше з мамою. Але зрозуміло, що є ситуації, коли доводиться обирати інше.
Думаю, шукала б способи залишити дитину ближче. Бо виникає питання, а що буде через рік?
А що таке?• 28 марта в 12:27
Ответ дляДайте згадаю
Ні, вони живуть у маленькій 2-кімнатній квартирі десь близько 40 м2, донькам старшим 12 та 17 років
Ну, так старшій скоро 18, то все правильно вирішили, третє до бабусі, будуть робити четвертого, дітей робити - багато розуму не треба, добре, що є куди спихнути
ТаПрямТам• 28 марта в 12:29
Ответ дляДайте згадаю
Ні, звичайні люди. Діти старші вдобре у школі вчаться, але доходи невеликі, вихователька у дитсадку та водій
Так пусть старшие дочки помогают с ребенком. Зачем бабушке старой отдавать в другой город? Тем более ребенку 10 мес, еще 6 мес и в садик пойдет
Королева ганделику• 28 марта в 12:30
Ответ дляЛасую колобками
Куда маму к себе забирать? Там квартира 40м2 и 5 рыл
Тролю як можу• 28 марта в 12:30
Мене свого часу віддали у рік бабусі з дідусем на один рік. Бо мама з батьком жили і працювали позмінно у великому промисловому місті на заводі, а мене віддали спочатку у пів року у яслі. Там я почала хворіти. Потім батьки теж повернулися і жили у сусідньому містечку. Що сказати - у дідуся з бабусею у селі я була щаслива, їх давно вже немає на цьому світі, але я іноді досі плачу за ними. З батьком стосунків не склалося взагалі, не бачила його вже 30 років. З мамою було дуже багато конфліктів, непорозумінь і образ з обох сторін. Близькості між нами немає, я її вчинок розумію, але краще б вона тоді того не робила. Тільки зараз, коли вона вже старенька, а мої діти виросли ми більш-менш нормально спілкуємся.
ПлюшкамиБалуюсь• 28 марта в 12:31
Ответ дляДайте згадаю
А ось багато хто народився в совку, де декрет був місяці, навіть не рік. З ким та де були дуже малі діти?
Мене не віддавали бабусям. Мене гляділа сусідка-пенсіонерка, тобто няня.
БЦАшка• 28 марта в 12:31
Ответ дляПродаю витрішки
Так ви зразу жили з бабусею , з народження? З мамою і бабусею разом?
Так, з народження. Ми жили в домі бабусі
Дайте згадаю
• 28 марта в 12:31
Ответ дляТролю як можу
А в якому віці вас віддали?
ПлюшкамиБалуюсь• 28 марта в 12:32
Ответ дляА що таке?
А бабуся що каже? А татусь?
Там головне, що каже невістка. І чи знає вона взагалі про ці плани.
Ответ дляДайте згадаю
Яка психіка? Діти себе до 3 років взагалі не пам´ятають. Якщо дитину любитимуть,не ображатимуть, мама буде навідувати- то в чому проблема? Мене мама забрала років в 4 і намагалась віддати в садочок- от там я проридала 3 дні, і мене знов відвезли до бабусі. Кожен ранок вставати , тебе пруть в той садочок, там всі разом, спи вдень, а запах цієї їжі -я там нічого їсти не могла. У бабусі воля- подруги, цілий день на вулиці, то полуниця поспіла, то малина, агрус. Сад яблуневий. Восени город прибрали- ми поп-корн смажили в банці з-під оселедця, сало, хліб. Взимку в яр на санчатах кататись - та краса.
Дайте згадаю
• 28 марта в 12:35
Ответ дляBeile
Те, що дитина не буде пам’ятати травмуючу ситуацію, коли вважає що її покинули не означає, що підсвідомість забуде та психіка не пошкодиться
Тролю як можу• 28 марта в 12:35
Ответ дляДайте згадаю
А в якому віці вас віддали?
Рівно в рік. Весь цей час мама плакала з мною, то коли мені було два батько психонув і вони покинули місто, оселилися у невеликому містечку поряд з селом. У селі для них після великого заводу не було роботи за спеціальністю. Далі з моїх двох років до семи мене від бабусі з дідусем забирали до батьків на суботу і неділю на вихідні. Я ненавиділа те містечко і ту їх нову квартиру.
Заикальница• 28 марта в 12:36
у мене є декілька випадків хто лишив бабусі дитину. ну одна з трьох тільки підтримує нормальні сстосунки а ті виросли біля бабусі там в школу пішли потім технікум чи коледж друзі куди забирати дитину. це так народили бо віруючі аборт зробити не могли. при батьках дитина без них
Засомневаю• 28 марта в 12:36
Ответ дляЗабула що?
ой, да. Двое детей есть. Война, мобилизация. Надо мужичка своего спасать. От не надо звездеть про не планувала
А лучше стать вдовой или иметь мужа -инвалида?
Дайте згадаю
• 28 марта в 12:37
Ответ дляТролю як можу
Ви пам!ятаєте з 1 року , як були щасливі у бабусі, чи то пізніші спогади?
КучМала• 28 марта в 12:39
Бабушку к Вам вызвать реальнее и для ребенка будет лучше и для Вас и для бабушки
Тролю як можу• 28 марта в 12:39
Ответ дляДайте згадаю
Звичайно що пізніші. Я себе після трьох років пам´ятаю трохи і вже з п´яти років дуже добре. Я була улюбленою дідусевою онучкою (мав 4-х старших за мене онуків-хлопців) і його принцесою))) Тому батька потім не сприйняла взагалі, мій чоловік трохи схожий на мого дідуся, який став для мене ідеалом.
Забула що?• 28 марта в 12:42
Ответ дляЗасомневаю
Дети причем ко взрослым играм? Зачем их рожать, если потом отдать бабушке?
Засомневаю• 28 марта в 12:44
Ответ дляЗабула що?
Дети? Действительно не при чем. Есть отец -нет им пофиг
Незламна• 28 марта в 12:44
у мене була клієнтка, яка в 10 міс віддала дитину бабусі, і пішла працювати. сама приїжджала і приїжджає на вихідні. дитині вже 4 роки, особливо не страждає.
сім´я цілком середніх статків, мама працює на високооплачуваній роботі. бабусі допомагала няня
Продаю витрішки• 28 марта в 12:46
Ответ дляБЦАшка
Тобто, з народження вам бабуся була рідною людиною, з якою сильна прив´язаність. І ви, залишена на бабусю, продовжували жити з близькою людиною. Це зовсім, не як питає автор : забрати дитину від усіх близьких і передати за 500 незнайомим для неї людям. Тому у вас травми не виникло, а у цієї дитини ризик мати травму підсвідому на все життя.
Засомневаю• 28 марта в 12:48
Мой муж с году до 6 жил у бабушки , воспитывала бездетная тётка, которая жила там же. Не страдал. Бабушку всегда любил больше мамы. На лето уезжал к бабушке