Дайте згадаю• 28 марта в 10:57

Віддати тимчасово дитину бабусі в інше місто

Дівчата, яка ваша думка. Чи припустимо для вас віддати дитину 10 місяців бабусі 65 років, яка живе у іншому місті за 500 км дальності на рік, якщо треба вимушено вийти на роботу, бо є ще 2 неповноітніх дітей та не вистачає зарплатні чоловіка, а з нянями нормальними не склалося
Результат:
вже голосів: 576
404 (70.14%) Ні. це дуже травмує дитину
126 (21.88%) Так, якщо немає іншого виходу
46 (7.99%) Свій варіант у коментарі
Мама Никитки-2• 28 марта в 19:55
Ответ дляКоханозадовільна
Я залишала і забирала з 9 місяців до 1.5 року, з 2.5 - до 3, сподіваюсь нічого не змінилося у відносинах з дитиною. Їй вже 25 років. Найкращі відносини, батьки дуже любили і виховували. Вчили читати до 4 років. Я захищала дисертацію, томім шукали квартиру купити і робили ремонт. Моя мама також залишала мого брата за 500 км з 4 місяців до 8 місяців - коли потрібно було писати і захищати диплом на 5-му курсі. Дідусь просто обожнював внука. А потім шукали квартиру, теж залишали.
Доньку за 12 років залишила 1 раз на 4 дні на свекров. Не можу сказати, що це краще для відносин. Я втомилась як собака. Часом мала на мене трохи прикрикує чи критикує. Вчу теж її я, бо то короновірус, то війна. Навчання постійно має бути під контролем.
У вас же одна дитина була. Ви ж не вибирали яку зручніше і вигідніше віддати?
А тепер уявіть, меньшу віддали, а старших залишили. Зайва дитина? Бракована і не варта жити з батьками.
Курочка-чубаточка• 28 марта в 19:57
Первое, что подумала - а бабушка вообще на такое согласна? Самое умное будет с ее стороны категорически отказаться от такого,,, заманчивого предложения.
Мама Никитки-2• 28 марта в 20:03
Ответ дляЗасомневаю
А что делать? Выбрать между убить или отправить жить к бабушке? Вы какой вариант выберете ?
Кого вбити?
Мама Никитки-2• 28 марта в 20:04
Ответ дляДайте згадаю
В нашій країні розмножуватися можно тільки депутатам, олігархату та айтишнікам Виховательці, вчителю, водію, зазь)
Розмножуватись справді зась. А народжувати заплановано -так. Раджу спробувати.
Петриківна• 28 марта в 20:19
Меня в детстве так отдали ,в 11 месяцев и забрали назад в 1.6 года .
Расстояние тоже 500 км ,только бабушка была моложе ,ей было 48 лет .
Мама работала и была беременна второй раз ,не справлялась со мной ,приезжала раз в месяц проведать . Папа всего пару раз приехал .
Родители не считали ,что это плохо или как то неправильно .
автор Дайте згадаю • 28 марта в 20:32
Ответ дляПетриківна
А у вас не было потом психологической травмы, отношения хорошие с младшим братом( или сестрой) и родителями?
Петриківна• 28 марта в 20:41
Ответ дляДайте згадаю
Брат умер ,к сожалению ,в младенчестве , это был 87 год ,не знаю ,может Чернобыль повлиял ,или может так совпало ,были врождённые болезни .
С мамой всегда отношения были не очень хорошие, у неё сложный характер . Если честно ,бабушку любила больше чем маму ,и думаю мама это понимала ,хотя я ей этого никогда не говорила .
Но меня и потом часто отдавали бабушке ,на месяц-два ,когда в школу пошла на каникулы всегда к бабушке ,и летом на 2 месяца не меньше
автор Дайте згадаю • 28 марта в 20:44
Ответ дляПетриківна
Спасибо, что поделились историей...
Галя-краля• 28 марта в 21:10
Ответ дляПетриківна
48 лет это совсем ещё молодая женщина она в состоянии смотреть за маленьким ребёнком
дамаАмстердама• 28 марта в 21:29
Я бы не стала. В ребенкины 6 месяцев нашла работу онлайн. Работала по ночам.
Отдать бы лет до 3х не смогла.
miss.olja• 28 марта в 21:58
Ні, неприпустимо. Треба було думати перед тим як народжувати дітей.
miss.olja• 28 марта в 22:08
Ответ дляКоханозадовільна
По-перше я їздила кожні 2 тижні на суб-неділю, фото висіло на стіні - мене кожен ранок там показували, все літо я була з дитиною. І малому було там класно - чіткий розпорядок, дід і баба, влітку дача. Не було чужої сім’ї поряд. Ми пробували дитину в садок водити в 2.4 - місяць витримали - і хвороби. В 3.6 купили квартиру - забрали знову, почали водити в садок - дитина почала заЇкатися. Забрали з садка - знову до мами - і лише в 4.4 новий садок класні вихователі - плакав, хворів 3 бронхіти, потім спорт і нарешті, пішов, потім спорт. В три роки шукали квартиру в Києві, щоб купити. На руках з дитиною по чужим квартирам. Після однієї квартири дитина навзрид орав. Там посередині шафа стояла. Гарна квартира- дуже сподобалась. Приїхали оформлювати: там було убивство, а хазяйка сиділа в тюрмі. Після цього знову відвезли до бабусі.
Що значить 3 роки шукали квартиру? Ви ж десь жили, просто ходили на перегляди. Чим вам тут дитина заважала?
Голодаю• 28 марта в 22:53
Ответ дляМама Никитки-2
Не тікі абортів, а взагалі контрацепції. А взагалі зручно, народила і підкинула в сім’ю невістки.
Тікі аборти це якийсь особливий вид абортів?
Коханозадовільна• 28 марта в 23:30
Ответ дляmiss.olja
коли дитині було 3 роки - шукали квартиру. Жили в гуртожитку, це гуртожиток на час навчання в аспірантурі. Нас виганяли, оскільки закінчився термін навчання. Нас виганяли. І долар почав рости, бо був теракт в Нью-Йорку. Чоловік працював на 3 роботах - нічні зміни, неділя зайняті. Мені одній йти на просмотр. Дитину діти нікуди - бо садок до 8-9 не працював. Треба везти з собою. І рішення по квартирі було потрібно приймати одномоментно. Більше ти квартиру вже не побачиш. Кожного тижня ціни на квартири зростали на 300-500 доларів. 2002 рік.
sim_sims• 28 марта в 23:39
Ответ дляДайте згадаю
Як я зрозуміла, то вони домовилися з братом та його дружиною. Дім бабусін великий, який бабуся подарувала саме її брату та наразі мешкає з ними. У дружини з братом є ще свої двійка діточок- 7 та 16 років. Я відмовляла подругу, але у неї своє бачення. Вона вважає, що 10-місячна дитина забуде все це згодом та психіка дитини не буде травмована. Але для мене це тригерна ситуація, бо колись мене так само тимчасово віддали до бабусі та це мало свої негативні наслідки. Але тут дівчата пишуть, що мають свій позитивний досвід, коли тимчасово жили з бабусею..
Мене і двох моїх братів батьки залишали у дідуся і бабусі, коли хтось подовгу хворів, у різному віці, не одночасно всіх.
Навіть смішно мені читати про якісь жахливі наслідки, бо нам було краще, ніж ходити в садочок.
Дідова баба• 28 марта в 23:46
Ответ дляМайор Медуза
Варіант переїзду бабусі до родини не розглядається?
Щоб бабця загнулась, коли на неї навісять усіх трьох дітей, побут (приготуй, прибери, поки мати на роботі). «Геніальна» пропозиція 🤯
Отжигающая• 29 марта в 00:24
Ответ дляДайте згадаю
Они не выдержат долго. Я про брата с женой.
Безлім на все• 29 марта в 00:47
Ну може тому що я закордоном і перелякана, але я б не віддала дитину в першу чергу через війну, хіба що бабуся живе західніше на 500 км
АфродитаПетровна• 29 марта в 08:14
Ответ дляКонтрольница
А вы всегда несёте бред только потому, что это расхожая фраза?
Бабушек он ассоциировал с отсутствием мамы, неужели это так сложно понять?
не нервничайте так мне как раз все понятно, а вам, вижу, не совсем ))))