Дайте згадаю• 28 марта в 10:57
Віддати тимчасово дитину бабусі в інше місто
Дівчата, яка ваша думка. Чи припустимо для вас віддати дитину 10 місяців бабусі 65 років, яка живе у іншому місті за 500 км дальності на рік, якщо треба вимушено вийти на роботу, бо є ще 2 неповноітніх дітей та не вистачає зарплатні чоловіка, а з нянями нормальними не склалося
Результат:
вже голосів:
404 (70.14%)
Ні. це дуже травмує дитину
126 (21.88%)
Так, якщо немає іншого виходу
46 (7.99%)
Свій варіант у коментарі
Дайте згадаю
• 28 марта в 11:20
Ответ длямуха в кедах
Водій може змінити роботу, піти таксистом.
Буде нормальний дохід.
З/п виховательки у дитсадку 7 тисяч, це не та сума, заради якої варто з декрету виходити.
Буде нормальний дохід.
З її чоловіком я не спілкуюся, а вона планує шукати роботу з більшою оплатою як я зрозуміла
БЦАшка• 28 марта в 11:20
Моя мама поступила так со мной в детстве. Мне был год и 3 месяца, когда она развелась с мужем. Оставила меня бабушке и прабабушке, а сама поехала искать лучшей жизни. Жили мы в небольшом городке на территории россии нынешней. Понятно, что человек хотел оттуда вырваться. Это было начало 80-х годов, еще при Союзе. Она пылаоась жить в разных республиках, дольше всего закрепилась в Эстонии. Ей там нравилось, но был очень холодный климат. Потом ей кто-то посоветовал Одессу. Она переехала туда, вышла замуж за украинца. Меня забрала в 4 года в свою новую семью. До этого времени приезжала наездами.
Но годы с бабушкой я вспоминаю очень тепло. Она меня очень любила, мне было хорошо с ней. И потом я всегда любила к ней приезжать. К сожалению, ее рано не стало, когда мне было 8 лет.
Никакого стресса я не помню. Я осталась с родным человеком, который меня любил. И сейчас, оглядываясь назад, понимаю, что мама была права. Мое детство в Одессе было офигенное. И страшно подумать, что мы могли бы остаться жить в россии. Она сделала все для нашей лучшей жизни.
Чу Ча• 28 марта в 11:21
Ответ дляДайте згадаю
Ні, вони живуть у маленькій 2-кімнатній квартирі десь близько 40 м2, донькам старшим 12 та 17 років
Це ж ви на ходу вигадуєте, правильно?
Україна понад усе!• 28 марта в 11:21
Ніколи такого не писала, але тут напишу: а про контрацепцію не чула знайома? Що зміниться за рік? Зп виховательки ж ніяка, у них не вистачить навіть на харчі. 17-річній же вступати.
Дайте згадаю
• 28 марта в 11:21
Ответ дляЧу Ча
Це ж ви на ходу вигадуєте, правильно?
На жаль, ні.
Україна понад усе!• 28 марта в 11:22
Ответ дляЧу Ча
Це ж ви на ходу вигадуєте, правильно?
Сподіваюся, що так
Дайте згадаю
• 28 марта в 11:23
Ответ дляБЦАшка
Дякую, що поділилися своєю історією.
Дайте згадаю
• 28 марта в 11:26
Ответ дляУкраїна понад усе!
Сподіваюся, що так
Я дуже переживаю, бо це близька до мене людина, дружимо з дитинства. Але я не можу їй наразі нічим допомогти та й думку свою звісно сказала, але це нічого не вирішує...
КокошинЭль• 28 марта в 11:30
Ответ дляПік Антна
Ситий голодного не зрозуміє. Важко судити, коли ми не в вашій шкурі. Якщо інакше ніяк - допустимо.
То для чого плодити ніщету, тим більше, коли війна ?
Позаземний розум• 28 марта в 11:31
Ответ дляДайте згадаю
Ситуація не моя, а дуже близької до мене людини, яка народила у 40 років, та не планувала вагітність
Ребенок очень маленький и я бы не отдала.Может нашла бы подработку на не полный день.Бабушка в возрасте уже
Пік Антна• 28 марта в 11:32
Ответ дляКокошинЭль
Автор вже написала, що вагітність була не запланована. А далі людина може бути противником абортів
Ms. Iphone• 28 марта в 11:33
Ответ дляДайте згадаю
Планує😂 Жінка, яка не здатна спланувати власне статеве життя без зальотіву 40 рочків, планує піти на мінімум на СЕО, щоб бабла побільше
Я шалунья• 28 марта в 11:34
Ответ дляДайте згадаю
Бабуся проживає з сином та його дружиною та дітьми
А той син з дружиною не проти племінника в прийми?
Ms. Iphone• 28 марта в 11:36
Ответ дляПік Антна
Аборт їй моральні принципи завадили зробити, а спихнути дитину на бабусю - нормально. Хороша мораль, дуже вдобна.
Дайте згадаю
• 28 марта в 11:36
Ответ дляПік Антна
Так, вона віруюча, саме з цих міркувань залишила
Черговий по кухні• 28 марта в 11:36
Ответ дляДайте згадаю
А какая у вашей знакомой зарплата?
Я шалунья• 28 марта в 11:36
Ответ дляЗабула що?
мы тоже верим, да. Як воно там: пизд...ти не мішки тягать. На словах Іван Багряний, а на ділі....
Я аж загуглила продовження народної мудрості про Багряного))) Заодно знайшлося про Івана Франка) Обидві чудові
Коханозадовільна• 28 марта в 11:37
Я залишала і забирала з 9 місяців до 1.5 року, з 2.5 - до 3, сподіваюсь нічого не змінилося у відносинах з дитиною. Їй вже 25 років. Найкращі відносини, батьки дуже любили і виховували. Вчили читати до 4 років. Я захищала дисертацію, томім шукали квартиру купити і робили ремонт. Моя мама також залишала мого брата за 500 км з 4 місяців до 8 місяців - коли потрібно було писати і захищати диплом на 5-му курсі. Дідусь просто обожнював внука. А потім шукали квартиру, теж залишали.
Доньку за 12 років залишила 1 раз на 4 дні на свекров. Не можу сказати, що це краще для відносин. Я втомилась як собака. Часом мала на мене трохи прикрикує чи критикує. Вчу теж її я, бо то короновірус, то війна. Навчання постійно має бути під контролем.
Черговий по кухні• 28 марта в 11:40
Ответ дляЗакуйовджена життям
У цикуна осіменітеля, ви хотіли сказати )) три дитини під ряд, якщо немає засобів для існування, це сильно
Автор не писала, что подряд
Дайте згадаю
• 28 марта в 11:40
Ответ дляКоханозадовільна
А дитина не стресувала, згадала вас, коли з 9 місяців до 1, 5 років віддали? Вона швидко адаптувалася?
Джем Шакіри• 28 марта в 11:41
Ответ дляМайор Медуза
Варіант переїзду бабусі до родини не розглядається?
так это ж еще и бабушку корми, а так наоборот, бабушке збагрить, а как там она будет, не важно
Бабка-байкерша• 28 марта в 11:41
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Отдайте в детский дом, малышей часто берут, есть много хороших семей
А отсрочка?!! Вы думайте, что говорите!
Коханозадовільна• 28 марта в 11:42
Ви в цій ситуації ніхто. Єдине, коли я залишала, то моїй мамі було 47 років-50 років. Через 12 років - вже не захотіли няньчити, та й мала нікуди не відпускала, не могла навіть на чоловіка залишити.
Швидкоруч• 28 марта в 11:42
Ответ дляДайте згадаю
А отдать ребенка в чужую по сути семью ей религия позволяет ?
Бабка-байкерша• 28 марта в 11:43
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ні. Дитина мала, бабусі вже багато років. Їй здоров´я не вистачить на 10місячну дитину.
А моя прабабушка всех шестерых внуков вырастила с 10-11 месяцев и до школы! Безо всяких удобств, с печкой и колодцев!
Черговий по кухні• 28 марта в 11:43
Ответ дляДайте згадаю
Ні, звичайні люди. Діти старші вдобре у школі вчаться, але доходи невеликі, вихователька у дитсадку та водій
И какой смысл ей выходить на работу и с какой няней у них не сложилось? Чем они платить той няне собирались?
Бабка-байкерша• 28 марта в 11:43
Ответ дляДайте згадаю
Оооо, ждём тему от невестки!
Душа компанії• 28 марта в 11:43
двоє дітей росли у бабусі за 200 км, їздила кожні вихідні. грошей не заробляла шалених, але мені так було легше. і знову би таке повтрила якщо потрібно б було. совість немучає. діти з 6 років повністю зі мною жили і живуть. ніхто не ображається.
Ms. Iphone• 28 марта в 11:44
Ответ дляКоханозадовільна
У вас ситуація зовсім інша. Віддати дитину на певний час ремонту чи захисту дисертації - це одне. А віддати дитину, щоб вийти на роботу - це на скільки? Вона за 6 місяців заробить достатньо, щоб забрати назад? Навряд.