Дайте згадаю• 28 марта в 10:57

Віддати тимчасово дитину бабусі в інше місто

Дівчата, яка ваша думка. Чи припустимо для вас віддати дитину 10 місяців бабусі 65 років, яка живе у іншому місті за 500 км дальності на рік, якщо треба вимушено вийти на роботу, бо є ще 2 неповноітніх дітей та не вистачає зарплатні чоловіка, а з нянями нормальними не склалося
Результат:
вже голосів: 576
404 (70.14%) Ні. це дуже травмує дитину
126 (21.88%) Так, якщо немає іншого виходу
46 (7.99%) Свій варіант у коментарі
Сама купляю квіти• 28 марта в 11:05
Ответ дляДайте згадаю
Ні, вони живуть у маленькій 2-кімнатній квартирі десь близько 40 м2, донькам старшим 12 та 17 років
Це тролінг такий? Які відповіді на цей треш ви очікуєте 🤔
Забула що?• 28 марта в 11:06
Ответ дляДайте згадаю
скоро четвертого родит случайно
автор Дайте згадаю • 28 марта в 11:07
Ответ дляКнопус
якісь маргінали
Ні, звичайні люди. Діти старші вдобре у школі вчаться, але доходи невеликі, вихователька у дитсадку та водій
Майор Медуза• 28 марта в 11:07
Ответ дляДайте згадаю
А бабуся з сином і родиною живе у великому будинку? Для мене ця наглість збоку жінки і чоловіка, які віддають свою дитину в другу родину
Продаю витрішки• 28 марта в 11:08
Ответ дляДайте згадаю
А як потім дитина звикла? Бо тут планують віддати на рік мінімум....Дитина ще навіть не ходе...трохи розмовляє...Вона ж вже розуміє хто мама...
Це дуже поганий період для віддавання. Найгірший навіть
Сизоока бестія• 28 марта в 11:08
Ответ дляЗабула що?
не, ну зато от мобизизации отсрочечка есть у мужичонки
Думаю, там чергова багатодітна одинока матуся
НичеНипанимаю• 28 марта в 11:08
Ответ дляМайор Медуза
Варіант переїзду бабусі до родини не розглядається?
Теж таке хотіла написати. Хай буде тісно, але дитина з мамою
автор Дайте згадаю • 28 марта в 11:08
Ответ дляМайор Медуза
Наскільки мені відомо, то бабуся з сином живуть у великому будинку
Там-тарарам• 28 марта в 11:08
Пусть муж ищет вторую работу или меняет ту которая есть на более прибыльную. Да, для ребёнка травма, он ещё очень маленький (а мама целый мир), та даже если бы в 4-5 лет, тоже такое себе, ребёнку тяжело без мамы целый год. Я росла с бабушкой год-два, в итоге она стала мне как родная мама. Почему Вы всё должны решать и тянуть? У Вас есть мужчина, Ваш муж, пусть он думает, а то удобно устроился на плечах у жены и подвергая травмам в недалёком будущем ребёнка (да-да, но Вы конечно же будете оправдывать его как только можете)
Тётушка Лошадь• 28 марта в 11:09
Ответ дляДайте згадаю
я ж говорю, неделю ни спать со мной не хотела, плакала, к бабушке тянулась, говорю иди к маме, а она на телефон пальчиком показывает Потом привыкла и никуда меня не отпускала, даже в туалет с открытыми дверьми ходила, чтоб она меня видела
Глаголиця• 28 марта в 11:09
Ответ дляДайте згадаю
Бабуся проживає з сином та його дружиною та дітьми
Перспективненько. Тільки попрацювати зібралася)
Чемна панночка• 28 марта в 11:09
Ответ дляДайте згадаю
Це просто жах, це травма на все жития, не можна такого робити
НичеНипанимаю• 28 марта в 11:10
Ответ дляТётушка Лошадь
Боялася, що мама пропаде.
Чемна панночка• 28 марта в 11:10
Ответ дляДайте згадаю
І такі дорослі дівчата не можуть малечу доглянути? Капець
Тётушка Лошадь• 28 марта в 11:11
Ответ дляНичеНипанимаю
Боялася, що мама пропаде.
я до сих пор эту душевную боль помню, никакие деньги это не стоят
Продаю витрішки• 28 марта в 11:11
Ответ дляДайте згадаю
А з якого віку можна малюка в садок оформити, там де вона працює?
Зяблик протестант• 28 марта в 11:11
А татові нормально що його дитина буде жити в приймах?
Стильна штучка• 28 марта в 11:12
Ответ дляДайте згадаю
Так тут уже 4 надо рожать
Скоро 18 страршему)
Своего не предлагать• 28 марта в 11:12
Ответ дляДайте згадаю
Ситуація не моя, а дуже близької до мене людини, яка народила у 40 років, та не планувала вагітність
А что изменит год,и где нашли такую героическую бабушку. У нее на памперсы и питание есть средства?
автор Дайте згадаю • 28 марта в 11:13
Ответ дляПродаю витрішки
їй відмовили брати 10 місячного, сказали з 3х років
Зяблик протестант• 28 марта в 11:13
Ответ дляСвоего не предлагать
Там косвенно скидують на сім´ю брата
Сіґеле-міґеле• 28 марта в 11:13
Нет, потому что бабушке 65 лет и она может не уследить в силу возраста
Экспертиза• 28 марта в 11:13
В Германию - с тремя там на все хватит
Зяблик протестант• 28 марта в 11:14
Ответ дляДайте згадаю
На що конкретно не вистачає зараз родині?
Швидкоруч• 28 марта в 11:14
Ответ дляДайте згадаю
И чем люди думали , когда с маленькими доходами рожали троих ? Обычно я воздерживаюсь от такого рода комментариев , но в данном случае ...
Глаголиця• 28 марта в 11:14
Ответ дляСвоего не предлагать
У неї є син і невістка з дітьми. Може, ще одного не помітять. Як кішці чужих кошенят підкладають, і вона їх годує
ДваДваВісім• 28 марта в 11:14
10 месяцев это ж уже у опоры ходит, скоро пойдет, но шатко, ноль осторожности, ноль самосохранения, глаз да глаз, это тайфун, бабушка не вывезет. Имхо.
Ну или дитя заточат на целые дни куда-нибудь в манеж и в общем привет прекрасное развитие…
Жаль ребенка, но дело семьи, им решать так или иначе. А бабулю вообще спросили, ей оно надо?
Зяблик протестант• 28 марта в 11:15
Ответ дляЭкспертиза
В Германию - с тремя там на все хватит
Доречі. Старшій сімнадцять. Часу не так багато лишилось
Экспертиза• 28 марта в 11:18
Ответ дляЗяблик протестант
Тем более
муха в кедах• 28 марта в 11:18
Водій може змінити роботу, піти таксистом.
Буде нормальний дохід.
З/п виховательки у дитсадку 7 тисяч, це не та сума, заради якої варто з декрету виходити.