Дайте згадаю• 28 марта 2025
Віддати тимчасово дитину бабусі в інше місто
Дівчата, яка ваша думка. Чи припустимо для вас віддати дитину 10 місяців бабусі 65 років, яка живе у іншому місті за 500 км дальності на рік, якщо треба вимушено вийти на роботу, бо є ще 2 неповноітніх дітей та не вистачає зарплатні чоловіка, а з нянями нормальними не склалося
Результат:
вже голосів:
404 (70.14%)
Ні. це дуже травмує дитину
126 (21.88%)
Так, якщо немає іншого виходу
46 (7.99%)
Свій варіант у коментарі
Сама купляю квіти• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ні, вони живуть у маленькій 2-кімнатній квартирі десь близько 40 м2, донькам старшим 12 та 17 років
Це тролінг такий? Які відповіді на цей треш ви очікуєте 🤔
Забула що?• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
скоро четвертого родит случайно
Дайте згадаю
• 28 марта 2025
Ответ дляКнопус
якісь маргінали
Ні, звичайні люди. Діти старші вдобре у школі вчаться, але доходи невеликі, вихователька у дитсадку та водій
Майор Медуза• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
А бабуся з сином і родиною живе у великому будинку? Для мене ця наглість збоку жінки і чоловіка, які віддають свою дитину в другу родину
Продаю витрішки• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
А як потім дитина звикла? Бо тут планують віддати на рік мінімум....Дитина ще навіть не ходе...трохи розмовляє...Вона ж вже розуміє хто мама...
Це дуже поганий період для віддавання. Найгірший навіть
Сизоока бестія• 28 марта 2025
Ответ дляЗабула що?
не, ну зато от мобизизации отсрочечка есть у мужичонки
Думаю, там чергова багатодітна одинока матуся
НичеНипанимаю• 28 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
Варіант переїзду бабусі до родини не розглядається?
Теж таке хотіла написати. Хай буде тісно, але дитина з мамою
Дайте згадаю
• 28 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
Наскільки мені відомо, то бабуся з сином живуть у великому будинку
Там-тарарам• 28 марта 2025
Пусть муж ищет вторую работу или меняет ту которая есть на более прибыльную. Да, для ребёнка травма, он ещё очень маленький (а мама целый мир), та даже если бы в 4-5 лет, тоже такое себе, ребёнку тяжело без мамы целый год. Я росла с бабушкой год-два, в итоге она стала мне как родная мама. Почему Вы всё должны решать и тянуть? У Вас есть мужчина, Ваш муж, пусть он думает, а то удобно устроился на плечах у жены и подвергая травмам в недалёком будущем ребёнка (да-да, но Вы конечно же будете оправдывать его как только можете)
Тётушка Лошадь• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
я ж говорю, неделю ни спать со мной не хотела, плакала, к бабушке тянулась, говорю иди к маме, а она на телефон пальчиком показывает Потом привыкла и никуда меня не отпускала, даже в туалет с открытыми дверьми ходила, чтоб она меня видела
Глаголиця• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Бабуся проживає з сином та його дружиною та дітьми
Перспективненько. Тільки попрацювати зібралася)
Чемна панночка• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Це просто жах, це травма на все жития, не можна такого робити
НичеНипанимаю• 28 марта 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Боялася, що мама пропаде.
Чемна панночка• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
І такі дорослі дівчата не можуть малечу доглянути? Капець
Тётушка Лошадь• 28 марта 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Боялася, що мама пропаде.
я до сих пор эту душевную боль помню, никакие деньги это не стоят
Продаю витрішки• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
А з якого віку можна малюка в садок оформити, там де вона працює?
Стильна штучка• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Так тут уже 4 надо рожать
Скоро 18 страршему)
Своего не предлагать• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ситуація не моя, а дуже близької до мене людини, яка народила у 40 років, та не планувала вагітність
А что изменит год,и где нашли такую героическую бабушку. У нее на памперсы и питание есть средства?
Дайте згадаю
• 28 марта 2025
Ответ дляПродаю витрішки
їй відмовили брати 10 місячного, сказали з 3х років
Зяблик протестант• 28 марта 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Там косвенно скидують на сім´ю брата
Сіґеле-міґеле• 28 марта 2025
Нет, потому что бабушке 65 лет и она может не уследить в силу возраста
Зяблик протестант• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
На що конкретно не вистачає зараз родині?
Швидкоруч• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
И чем люди думали , когда с маленькими доходами рожали троих ? Обычно я воздерживаюсь от такого рода комментариев , но в данном случае ...
Глаголиця• 28 марта 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
У неї є син і невістка з дітьми. Може, ще одного не помітять. Як кішці чужих кошенят підкладають, і вона їх годує
ДваДваВісім• 28 марта 2025
10 месяцев это ж уже у опоры ходит, скоро пойдет, но шатко, ноль осторожности, ноль самосохранения, глаз да глаз, это тайфун, бабушка не вывезет. Имхо.
Ну или дитя заточат на целые дни куда-нибудь в манеж и в общем привет прекрасное развитие…
Жаль ребенка, но дело семьи, им решать так или иначе. А бабулю вообще спросили, ей оно надо?
Зяблик протестант• 28 марта 2025
Ответ дляЭкспертиза
В Германию - с тремя там на все хватит
Доречі. Старшій сімнадцять. Часу не так багато лишилось
Экспертиза• 28 марта 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Тем более
муха в кедах• 28 марта 2025
Водій може змінити роботу, піти таксистом.
Буде нормальний дохід.
З/п виховательки у дитсадку 7 тисяч, це не та сума, заради якої варто з декрету виходити.
Буде нормальний дохід.