Прагматик флегма• 28 марта 2025
Нішева парфумерія на мейкап
Дівчата, хто купував нішу на Мейкап? Там оригінали? Цікавить аромат від Байредо, його зараз ніде немає, лише на мейкап і ціна приваблива. Але беруть сумніви, не хочеться за 6000 купити підробку
Блакитне небо• 28 марта 2025
Можна запитання? Просто цікаво. Скільки ви заробляєте, щоб купувати такі парфуми? Якщо не секрет
Кросівки оригінал• 28 марта 2025
На обрана ком юа ще гляньте, там тільки оригінали і вибір широкий
Замрійлива• 28 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
И цены намного выше
Кросівки оригінал• 28 марта 2025
Ответ дляЗамрійлива
И цены намного выше
Можливо) але я якщо хочу щось на розпив, то завжди беру там
Прагматик флегма
• 28 марта 2025
Ответ дляБлакитне небо
Я заробляю не багато, але я відкладала на ці парфуми, бо вже закінчується третій відливант за декілька місяців)
Прагматик флегма
• 28 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Я дивилась, там нажаль тільки 100 ка цього аромату, я хочу 50
Я натуралка• 28 марта 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Це які саме хочете?
Я натуралка• 28 марта 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Африканський бал
Берить, все норм буде.
А на Нотино є, не дивились?
Прагматик флегма
• 28 марта 2025
Ответ дляЯ натуралка
Берить, все норм буде.
А на Нотино є, не дивились?
Там немає їх, всі сайти передивилась) на Джомашоп ще вони є, але треба довго чекати і дорожче трохи виходять. Ну короче - ризикну)
Я натуралка• 28 марта 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Рискуйте, я именно их не брала, брала другие парфумы несколько раз - все было ок. Берите - цена еще более-менее, одна штука осталась и завтра уже будут у Вас - будете радоваться уже завтра.
Великий сатирик• 28 марта 2025
Візьміть одразу якісний аналог гривень за 300 і не буде переживань і мук
Фрикаделька• 28 марта 2025
Там підробки, всі про це знають та все одно купують. Подивіться на будь-яку європейську ціну, навіть сток - нема таких цін ніде. Зараз такі люкс підробки клепають, що важко відрізнити.
Безсовісна кума• 28 марта 2025
Ответ дляВеликий сатирик
А де шукати якісні аналоги? Я б теж щось взяла.
Скорая помощь• 29 марта 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Удалено администрацией...
Прагматик флегма
• 29 марта 2025
Ответ дляВесотехник
Удалено администрацией...
Дякую. Я там відливанти замовляю. Хочу купити новий флакон, бо аромат на 💯 мій, вже третій відливант закінчується) я замовила на Мейкап, вчора дивилась огляди, як відрізнити підробку від оригіналу, надіюсь мені це допоможе, хоча б по слюді і коробці)
Мольфарочка• 29 марта 2025
Ответ дляПрагматик флегма
У меня есть парфюм с оф. Сайта Байредо, Палермо, если вдруг возникнут вопросы, по упаковке и флакону, могу показать фото для сравнения
Прагматик флегма
• 29 марта 2025
Ответ дляМольфарочка
Дякую🌷
Мая твая не панимать• 17 апреля 2025
Автор, уже заказали свой парфюм на Мейкапе? Оригинал или подделка оказалась? Я побаиваюсь на Мейкапе парфюмы подобного уровня заказывать