До мене все доходить із запізненням... Зе недавно озвучив стратегію перемоги я так розумію: все закінчиться, коли путін помре, я молодший - робіть ставку на мене. Потім хіхікнув. Всі в тій їб-ній студії там хіхікали
Ну пл------ть. Чесно, у мене немає слів. Якшо це і є наша стратегія - мені шкода нас усіх.