СкрипяСердцем• 29 марта 2025
Вам помогло второе высшее образование?
И почему решили его получать?
ДелиВерка• 29 марта 2025
Так, працюю по цій спеціальності. Це була мрія. По першій спеціальності жодного дня не працювала
Хтомолодець? Я!• 29 марта 2025
Нет, не пользуюсь.Я сидела в декрете, захотелось разнообразия, мозги напрячь и потом смены деятельности. Получила дистанционно в МАУП финансовое образование :)
ПушАпница• 29 марта 2025
Я сейчас за границей и если доучусь до второго высшего, то зарплата будет 60-70 тыс в год, а не 45, как сейчас.
Весела пiсенька• 29 марта 2025
Ответ дляДелиВерка
Дві освіти. І Ви не знаєте виразу «за фахом»?
ДелиВерка• 29 марта 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Я десь писала, що маю дві вищі філологічні освіти? Чи, може, пишу тут екзамен з укр.мови? Ні? То гуляйте лісом.
ТаПрямТам• 29 марта 2025
Да, пока получала первое, оно стало практически ненужным, тогда я заочно получила второе и работала по нему. Но и первое в результате пригодилось позже.
Капитошечка• 29 марта 2025
Ответ дляПушАпница
На какую специальность учитесь? Бухгалтерия? Брали студенческий кредит?
Я тоже за границей. И тоже есть мысли идти учиться.
ПушАпница• 29 марта 2025
Ответ дляКапитошечка
Да, бухгалтерия. У меня уже есть 3 года образования, нужно доучиться 1,5 года заочно. Стоит 4600 евро. Государство оплачивает половину, а если сдашь экзамен, то ещё 25%. Но будет сложно, учиться нужно по вечерам и в выходные, после работы. Но выхода нет, на первичной бухгалтерии скоро заменит ИИ
Бараболька• 29 марта 2025
Мені всі три допомогли
. Перша освіта - медична (коледж) пропрацювала років з 7. Поки отримувала вищу освіту, теж працювала то фельдшером, то медсестрою. На вищу пішла близьку для мене спеціальність, і, чесно, куди змогла всунутися на держбюджет. Завдяки їй корінним чином поміняла свою роботу, оглядаючись назад зрозуміла, яке це чудове було рішення, підти з медицини. Ну а другий диплом вищої освіти отримала на 5 курсі. Тоді це нове було і подобалася сама ідея, але диплом довго лежав просто так, нікому не потрібний. Зараз я отримала роботу мрії, де саме другий диплом ВО був важливим (схожі і суміжні галузі).
Тому підсумок: всі дипломи потрібні. За останніми двома я працюю, а самий перший молодшого спеціаліста - це знання, якими я користуюся все життя. Ось дійсно прислів´я - знання за плечима не носити.
Пішла б ще кудись навчатися, у 47, немає потреби, люблю час процес. А от мови не даються
. Перша освіта - медична (коледж) пропрацювала років з 7. Поки отримувала вищу освіту, теж працювала то фельдшером, то медсестрою. На вищу пішла близьку для мене спеціальність, і, чесно, куди змогла всунутися на держбюджет. Завдяки їй корінним чином поміняла свою роботу, оглядаючись назад зрозуміла, яке це чудове було рішення, підти з медицини. Ну а другий диплом вищої освіти отримала на 5 курсі. Тоді це нове було і подобалася сама ідея, але диплом довго лежав просто так, нікому не потрібний. Зараз я отримала роботу мрії, де саме другий диплом ВО був важливим (схожі і суміжні галузі). Тому підсумок: всі дипломи потрібні. За останніми двома я працюю, а самий перший молодшого спеціаліста - це знання, якими я користуюся все життя. Ось дійсно прислів´я - знання за плечима не носити.
Крем для арбуза• 29 марта 2025
Ответ дляБараболька
Мені всі три допомогли
То ви їх не там вчите, мови. Я в 43 пішла вчить англійську, мені дуже підійшла методика. Гуманітаріям і так легко мови вчить, а таким, як я, з математичним складом розуму підійшла система в English Prime. ESL- англійська, як друга мова. Можете пошукати курси за цією методикою, будова речення різних часів подається, як формули, де ти замінюєш деякі частини.
Крем для арбуза• 29 марта 2025
Ответ дляБараболька
Мені всі три допомогли
Які ваші друга третя освіти?
Кашпо• 29 марта 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Щоб вас так тикнули пикою в помилку, публічно.
ПушАпница• 29 марта 2025
Ответ дляКапитошечка
Мне, кстати, очень помогло первое высшее образование, я училась на маркетолога, хоть его и не признали. Благодаря его наличию дали бесплатно курсы языка до С1 и оплатили переобучение, сократив его с 2 до 3 лет. Без высшего мне бы сказали идти работать продавцом, после курсов В1 и всё на этом.
Бараболька• 29 марта 2025
Ответ дляКрем для арбуза
О, дякую. Можливо і не там. Намагалася і на курсах, і самостійно. Але, можливо, проблема ще й в тому, що вона ніде не потрібна. Тобто, коли виїжджаю за кордон раз в рік (а зараз не була ще з ковідних часів, тільки в Єгипет в ковід літали).
І я не гуманітарій, я математик. Моя робота пов´язана з проектами, де завжди зависала на описовій частині (бла бла бла ні про що але з розумним виглядом) і як горіхи математичну частину - розрахунки та всілякі графіки-таблиці.
Бараболька• 29 марта 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Які ваші друга третя освіти?
Хімік, якість стандартизація сертифікація. Диплом хіміка дозволяє працювати за суміжним фахом
Новопоштинская• 29 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Чого у нас магістратуру називають другим вищим?
Никто так не называет. Втрое высшее - это втрое высшее. Магистратура - магистратура, у меня это был 5 курс после бакалавриата.
Копирайторша• 29 марта 2025
Да, оно позволило сделать карьеру в Украине. Сейчас я заграницей. Ну ёлки, мне 45 лет и я не хочу учиться. Я учу язык, хожу на проф курсы и я задолбалась. Моя зарплата здесь будет максимум 1500. Вообще смешно. Поэтому третье образование получать не буду. Смотрю в сторону самозанятости.
СкрипяСердцем
• 29 марта 2025
Ответ дляКопирайторша
А в Украину возвращаться не думали? Если была карьера, то зп была явно больше 1500. Да и 1500 у нас неплохие деньги.
Копирайторша• 29 марта 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Нет, в Украину нет. Я уехала сознательно из Украины до войны. Просто изначально были иные планы, а война все сменила. Да, дома в своей квартире, с таким доходом чувствовала бы себя чудесно, но не хочу. Здесь драйва мне больше
Крем для арбуза• 29 марта 2025
Ответ дляБараболька
Я також все в таблиці люблю оформлювати для кращого розуміння. А про англійську навіть не думала вже вчити, вік вже не той)))). А на курсах групи з людьми різного віку, цікаве спілкування. В мене три подружки з курсів залишилося, спілкуємось вже після закінчення курсів.
Крем для арбуза• 29 марта 2025
Ответ дляБараболька
Цікаво)
Два-три тижні і фсьо• 29 марта 2025
Ответ дляПушАпница
На кого учитесь?
Два-три тижні і фсьо• 29 марта 2025
Ответ дляКопирайторша
Я тоже за границей и по специальности не могу работать. Я хочу учиться, чтобы получить востребованную специальность, но не знаю, на кого (((
И меня это так гнетит(((
ЗаведУющая• 29 марта 2025
Ответ дляНовопоштинская
За границей наше, так называемое, второе высшее не признается