дама_из_декрета• 29 марта 2025

Висип. Свербить. На що схоже?

В дитини такий висип. Фото додаю. 10 років. Схоже наче на пітничку.
Свербить. Даю протиалергічне, наче менше але не проходить.
На що схоже дани висип? Лікарці написала одна сказала що то пітничка і присипати приставкою дитячою.
Інша що алергія і треба протиалергічне і чуть не дексаметазон.
Висипка свербить, локалізація спина.
Байрактарна• 29 марта 2025
Пітничка в 10 рочків 😄
Я тут с краю постою• 29 марта 2025
Ну так народна ’пітничка’ це й є рілновид алергії. Я би грішила на функцію печінки. Нічим незвичним не харчувалися останнім часом?
Байрактарна• 29 марта 2025
Та что угодно может быть, такое и вирусы дают, и скарлатина, и корь краснуха.
Байрактарна• 29 марта 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
У ребенка печень? Это нужно постараться. Там вирусное скорее всего
Видящие_помогите• 29 марта 2025
Скільки днів? Що дали від алергії? Чи був стрес у дитини або перевантаження фізичне. Аналізи здавали?
автор дама_из_декрета • 29 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
Пітничка в 10 рочків 😄
Ну от і я про це
автор дама_из_декрета • 29 марта 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Останній тиждень, любить собі набрати ложку меду і просто їсти. Вже думала над цим і сказала поки такого не робити. Може й в ньому причина. Завжди їв мед і все ок, але не кожен день
автор дама_из_декрета • 29 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
Кір був, там інший висип. Скарлатина є ще й інші симптоми. Краснуха також.
А в дитини лише висип.
автор дама_из_декрета • 29 марта 2025
Ответ дляВидящие_помогите
10 років я вказала. Дала еріус в перший день. Зараз даю ніксар. Раз вдень.
автор дама_из_декрета • 29 марта 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Нічого не здавала. Стресу наче не було.
Видящие_помогите• 29 марта 2025
Ответ длядама_из_декрета
10 років сип???
автор дама_из_декрета • 29 марта 2025
Ответ дляВидящие_помогите
10 років сип???
Ой, день 3 десь.
Перше чухались руки ноги на згинах. Тиждень тому, були в педіатра, сказала що то атопічний дерматит. Емоленти. Вже майже не чухає. Тепер додалась спина
Видящие_помогите• 29 марта 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ой, день 3 десь.
Здайте загальний
Я тут с краю постою• 29 марта 2025
Ответ длядама_из_декрета
У мого сина таке буває на мед, і теж через раз. Виключіть, це важкий продукт.
автор дама_из_декрета • 29 марта 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Через скільки проходить? Я лише сьогодні подумала про мед. Вчора ще їв. Дала сьогодні вже протиалергічне. Каже поки не чухає. Але висип є.
Шкала Радощів• 29 марта 2025
Желчный работает с перебоями. Токсины, если не выводятся с желчью, будут выводиться через кожу
Байрактарна• 29 марта 2025
Ответ длядама_из_декрета
На мед какраз накопительная аллергия. Может и выдало. А может энтеровирус какой-то
Байрактарна• 29 марта 2025
Ответ дляШкала Радощів
Опять вы. Желчный токсины, печень.
автор дама_из_декрета • 29 марта 2025
Ответ дляБайрактарна
Ну але в ентеровіруса є ж ще якісь симптоми крім висипу? Бо в дитини лише висип