Стрибну в гречку• 29 марта в 13:32
Яка книга ідеально підходить для читання в відпустці?
Тепла, затишна, атмосферна
БезВзяток• 29 марта в 14:05
Я книги беру не підв´язуючись до сезону, місця і т.д. Навіть навпаки, на відпочинку навпаки маю більше сил зануритися в щось серйозне.
Анти-анонім• 29 марта в 14:07
Мені, наприклад, підійшла книжка про випадки судмедексперта чи 7 етапів смерті) Головне, щоб подобалось те, що читаєте
Пищалка• 05 апреля в 23:42
Якщо подорожую у певне місце, то намагаюся читати щось пов´язане іх ним. Або постфактум вже. Але якщо вам хочеться просто легкої літератури, то пораджу ’Кульбабове вино’ Бредбері, Дженні Колґан «Маленька книгарня щастя».