Кидстаффовка• 29 марта 2025
Як шукати роботу?
Дівчата, хелп! Як шукати роботу? Як ви її знайшли? Порадьте будь ласка.
Мені вже трошки більше 40 років. Все життя на державній службі, куди прийшла одразу після університету.
Причина пошуку роботи - невелика заробітна плата, відсутність кар´єрного росту, велика кількість відповідальності.
Зараз хочу змін, а не можу зрозуміти куди мені податися, де шукати роботу?
Зліпок ступні• 29 марта 2025
Ответ дляКидстаффовка
Мене більш опит пошуку цікавить. Колись перед своєю роботою публікувала резюме на work ua, так нічого не пропонували. Тобто в мене взагалі немає поняття як шукати й де. А на сайті так завуальовано описують вакансії
А кто Вы по профессии вообще? А то непонятно, уборщица Вы или экономист, например.
Кидстаффовка
• 30 марта 2025
Ответ дляMede
З власного досвіду Як шукати роботу:
1) скласти грамотно резюме
2) регулярно (2-3) рази на день продивлятися сайти пошуку роботи (work.uа, robota.ua тощо) і відправляти відгуки на вакансії, які більш-менш вам підходять
3) ходити на співбесіди, бажано скрізь, куди запрошують. Якщо вас не візьмуть на ту чи іншу роботу, то це спрацює як досвід
4) бути готовою до того, що вам відмовлять без пояснень, або взагалі не передзвонять
5) почати навчатися чомусь новому, затребуваному на ринку праці
6) задіяти (по можливості) в пошуку роботи своїх знайомих та друзів
1) скласти грамотно резюме
Дуже дякую за пораду!
Кидстаффовка
• 30 марта 2025
Ответ дляChaterbox
Автор, есть много вариантов как искать работу. Самый простой-через знакомых. Судя по всему вы юрист, то ищите в этой сфере, можно на той же госслужбе, но в более оплачиваемой организации. Если нет, то отсылайте резюме по вакансиям, можно разместить на нескольких сайтах свое резюме. Если вы хороший специалист, то возьмут, сейчас недостаток людей, я недавно переходила с госслужбы в частную компанию. Было несколько вариантов, если есть реальные скиллы, образование, опыт знание английского или др. Все реально.
Дякую дуже за відповідь й підтримку!