В шоколаде• 30 марта в 09:40

Я в шоці, скільки навколо свиней.

Почитала вчора теми - то про постіль, то про дітей, що на полу будь-де сидять, і зрозуміла, що вже виросло ціле покоління, яке дійсно вважає, що бруд сприяє зміцненню імунітету. Ви серйозно? Ще й розказують, що їхні діти ті штани щодня перуть. Реально? Вони їх не те що не перуть, вони в них і вдома на дивані сидять, бо це діти з тих сімей, де не мають звички перевдягатись в домашній одяг (теж були теми про це). Бо неможливо бути ВИБІРКОВО неохайним. Людина або охайна, або ні. І я зараз не про ОКР, а про звичайну людську охайність, яка раніше вважалась нормою (мити руки після вулиці і транспорту, чистити взуття), а зараз чомусь це непопулярно різко стало.
НичеНипанимаю• 30 марта в 09:41
Шестая
Бяки-козяки• 30 марта в 09:42
А какая Вам, собственно, разница, что делают и как живут посторонние люди? Следите за своими трусами и полом.
САМ_ТАКОЙ• 30 марта в 09:42
Ну в этом есть правда, иммунка у них реально крепче
Прокачую сідниці• 30 марта в 09:44
Я фанат чистоты, но мне без разницы кто как живет. Потому что я уважаю границы других людей. К чему эти нравоучения? Вы что с ними в этой постели спите?
Мальдивирую• 30 марта в 09:44
Вообще плевать, что там у других. Если меня такие вещи начнут шокировать, то значит, я куда-то не туда смотрю и не на том фокусируюсь.
Тро Нью-Йорку• 30 марта в 09:45
Во, постирала уже.
автор В шоколаде • 30 марта в 09:45
Якщо що, я не прасую труси і, простигосподи, можу взимку не щодня душ приймати. Але щоб не помити руки після вулиці, чи після туалету...не знала, що таке існує взагалі.
Прокачую сідниці• 30 марта в 09:45
Ответ дляВ шоколаде
А зачем вы это пишите? Это никому не интересно сколько раз вы подмываетесь.
Бува і таке• 30 марта в 09:46
Ответ дляТро Нью-Йорку
Во, постирала уже.
Ви спецом нас вирішили вибісити своєю замизганою пралкою?
Сметчица• 30 марта в 09:46
Автор бы в кому впала в Израиле,не дети и взрослые похвально сидят на земле)
Доктор Варвар• 30 марта в 09:46
Ответ дляВ шоколаде
Попереду у вас ще багато різних відкриттів. Уявіть собі, що багато хто живе не так, як ви. Ви з кожного приводу теми будете створювати, чи обійдетесь цією однією для всіх випадків?
Тро Нью-Йорку• 30 марта в 09:47
Ответ дляБува і таке
Ага, как вы догадались?))
Гербарія сушу• 30 марта в 09:47
Ответ дляВ шоколаде
Прикиньте, для кого-то вы засранка.

Мне все равно, кто как живёт. Это их право, не менять постельное и не мыть руки.
Бува і таке• 30 марта в 09:48
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ага, как вы догадались?))
Аж перекосило, тому й здогадалась. А-а-а-а!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 марта в 09:49
вы-тот типаж, что сами не живут и другим не дают))
Замулена ріка• 30 марта в 09:50
Ответ дляВ шоколаде
А скільки разів какаєте і пісяєте? Це дуже важлива інформація
Ms. Похвала• 30 марта в 09:50
Ответ дляВ шоколаде
Знаете, я с детьми за границей работаю. Им норм и в грязи валяться, и полураздетыми ходить, облизывать что попало. Сопли- то вообще классика. И что? Чисто сравниваю с нашими, а я точно знаю ибо бумаги заполняю. Ни бронхитов, ни гриппа, ни инфекционок. 2-3 чел кашляли норм с НАЧАЛА учеб.года, 3-4 дня не ходили. И все.
Тро Нью-Йорку• 30 марта в 09:51
Ответ дляБува і таке
А дочка спит с собакой в постели и в штанах и носках, в которых сидела на полу вечером. 😱
автор В шоколаде • 30 марта в 09:51
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А моде ви оікарів про це спитажте? Бажано справжніх, не шоумена Комаровського. В мене чоловік виріс в селі, в умовах практично антисанітарних. Більшого алергіка ше пошукати. А я - абсолютно міська дитина, жодної бабусі навіть в селі, виросла в місті, в мами, яка постіль у виварці виварювала на газу (бо пралок тоді ще не було) і до того я (тут у деяких підгорить особливо) дитина, що була на штучному вигодовуванні. Я не маю жодної алергії. Тому давайте не будемо розповсюджувати цю хибну теорію.
Доктор Варвар• 30 марта в 09:52
Ответ дляТро Нью-Йорку
Змилуйтесь таке автору показувати. В неї зараз тиск підскочить від шоку
Бува і таке• 30 марта в 09:52
Ответ дляТро Нью-Йорку
Контрольний в голову.
САМ_ТАКОЙ• 30 марта в 09:53
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так улеглась прикольно😊
автор В шоколаде • 30 марта в 09:54
Ответ дляПрокачую сідниці
Я не фанат. Мені теж начебто немає діла до них. Але скажіть, вам буде норм, якщо ваша дитина, яку ви виростили на своїх поняттях, вийде заміж/жениться на дитині, яка неохайна? Ви ж не будете кастинг з цього приводу проводити, правда?
Аня+Федя=Данил• 30 марта в 09:54
Ответ дляТро Нью-Йорку
Во, постирала уже.
Помойте машину,жалко её
Новопоштинская• 30 марта в 09:55
Ответ дляВ шоколаде
Давайте вы не будете нести ересь в массы. Потому что дохрена примеров, как у таких как ваша маменька, дети не только имеют аллергию,но и болезни похуже.
автор В шоколаде • 30 марта в 09:56
Ответ дляПрокачую сідниці
А я і не про підмивання. До речі, ще одне диво для мене -леякі люди не знають, що це можна робити не тільки під час прийому душу.
Леди_на_драндулете• 30 марта в 09:57
Ответ дляВ шоколаде
Бред
Аллергия не зависит от того, о чем вы написали
Божа кульбабка• 30 марта в 09:58
Для вас буде відкриттям як люди жили ще якісь 150 років назад.
автор В шоколаде • 30 марта в 09:58
Ответ дляБува і таке
Контрольний в голову.
В мене теж собака лежить на постілі. Але МИТА собака.
САМ_ТАКОЙ• 30 марта в 09:58
Ответ дляВ шоколаде
А причем вы к выбору партнера вашим ребенком?) У вас есть муж, вот вы его выбрали сами, ваша дочь или сын тоже сам выберет