Лунтик-паунтик• 30 марта 2025

Що робити? Сімʼя розвалюється.

Разом були 9 років, є спільна дитина.останні років 2 ситуація дуже напружена.постійні скандали, постійні не порозуміння і згадування хто що зробив з минулого.він абсолютно припинив будувати якісь плани на майбутнє з нами як це було раніше.часто говорить про розлучення.мене бісить. Але тільки доходить діло дійсно до серйозної розмови про розлучення я впадаю в паніку і страх, йому ок..живе своє життя радіє і наче нічооо і не було..
Я не знаю що робити і як бути. Йому постійно зі мною все не те і не так.в мене сталась депресія, зараз чекаю на ад.я себе за пустила , я погладшала дуже сильно, я не доглядаю за собою як раніше і навіть за житлом.я не знаю шо робити і як бути?я так розумію вже цю сімʼю зберегти не вдасться а а мені б так хотілось..він працювати ні над чим не хоче взагалі.йому ок якщо розʼїхатись
ГейСюда• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
до речі, він часто казав ти одне і те саме постійно повторюєш мені скучно вже і нудно то слухати..я не знаю як я такою стала(( я стала безпорадним лайном
Ну вот сейчас Вы так себя воспринимаете, ладно. Поплачьте, пожалейте себя. И начинайте что-то делать ради себя и ребёнка
Відірву та викину• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
а якщо я зараз займусь своїм життям? чи думаєте то вже пізно?
Не пізно. Якщо нормально займетесь, то Вам просто не захочеться зберігати цей шлюб
А я з косою• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
ні за то і ні за то, мені просто шкода що так все сталось, хотілось би зберегти сімʼю. Невже жінкам. Так легко відпускати того з ким прожив роками? Я не розумію
Не легко, але силоміць тримати іншу людину теж таке собі задоволення,воно щастя не дасть.
Над чим працювати? Як захотіти те, чого не хочеш?

Беріть себе в руки і пропонуйте роз´їхатись. Тільки не скрізь сльози, типу йди, а я тут буду пропадати, безсовісна ти тварюка, а спокійно. Якщо з цим розлученням є якісь матеріальні проблеми, то просіть або допомогти, або зачекати кілька місяців. Якщо йому немає прям зараз куди йти, то погоджуйтесь, щоб був дома і шукав житло.
І тоді він буде теж йти максимально на поступки з вдячності, що це ви запропонували розійтись і не влаштовуєте істерики з криками

Пс: Я розлучалась саме так через 12 років шлюбу
А що таке?• 30 марта 2025
Ну вы и душная. Если есть возможность, обратитесь к психологу, пусть хоть кто-то вас послушает и вы разгрузите мужа.
ГейСюда• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну с чего бы? Вам 80 лет?
Автор, делай что должен и будь что будет- я так действую в сложных ситуациях
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляА що таке?
Чому душна? Бо я гордо не шлю нах? І справді переживаю?
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляГейСюда
Ну с чего бы? Вам 80 лет?
28.
Ох голова каже відпусти а в душі страх
Та не реву я• 30 марта 2025
***він абсолютно припинив будувати якісь плани на майбутнє з нами як це було раніше.***

и толку что он раньше языком балакал про планы, вам от этого легче становилось? вот, добалакался, это ничего не стоило
Ленне-Рейма• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
я знаю що дуже треба.але я поки буду працювати над собою то вже розлучусь
Осознанно к этому шли.
ГейСюда• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
можливо нічого
А можливо якби я схудла на ті кляті 20 кілограм і стала знову життєрадісною і з красивою фігурою як раніше
А може вже і все
Диета Дюкана. Подсчёт каллорий и много гулять с ребёнком
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Заниматься собой никогда не поздно
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляА я з косою

Дякую. Мабуть так і буде, бо я вже і сама мало вірю, що я зможу зберегти цей шлюб. Вже сама бачу кінь здох.простл шкода
ГейСюда• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
28.
Ох голова каже відпусти а в душі страх
Он говорит ’я хочу уйти’?
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Заниматься собой никогда не поздно
Для самої себе так.а я б хотіла так, щоб залишитись разом але так не буде
А що таке?• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тому що ви причепились до людини і скиглите. З вами не цікаво, у вас немає власних цілей, свого життя, самоцінності. З такими людьми не цікаво, бо вони умовно постійно кричать «дай», «дай», «дай». От як ви своєму чоловікові.
Та не реву я• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну понятно, вы ’не готовы’ отпустить другого человека
А вы вообще имеете власть отпускать или не отпускать его?
Захочет встанет, отряхнется и уйдет. И ничего вы не сделаете
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
можливо нічого
А може вже і все
Те вы сами понимаете, что это конец
Чудовий каламбур• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
У Вас давно уже нет семьи, что Вы собрались ’сберегать’? Уберите из своей жизни этот внешний раздражитель в виде непонятного человека на месте мужа - уйдёт депрессия, обрубите резко и сразу - почувствуете облегчение.
Я тут Живу• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вы концентрируйтесь на другом : на своей работе, на внешнем виде, на интересном досуге, о чем с Вами поговорить можно, на общении с друзьями, на хобби итд.
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляГейСюда
Он говорит ’я хочу уйти’?
ми дуже різні люди, в нас рідний менталітет.на його думку навіть в однокімнатній квартирі старій і страшній якщо він оплачує то жінка повинна бути вдячна.
я невдячна, я не поважаю.згадує минулі мої промахи і помилки.і постійно в нас різні погляди на життя.
отакі його слова
ГейСюда• 30 марта 2025
Ответ дляА що таке?
Но она ж в декрете.
Логично, что целей какое-то время не будет кроме ребёнка и чистоты дома
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляТа не реву я
Звичайно, так і буде.
Я немаю жодної влади втримати абсолютно нікого
Я тут Живу• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
отакі його слова
А почему не должны быть благодарны? Вы можете оплатить 2ку в новострое, но просто не хотите?
А що таке?• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
отакі його слова
В чому вони різні? Чому ви не вдячні? Що ви від нього хочете?
Та не реву я• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ничего не выйдет
Вы не хотите заниматься своей жизнью для себя. Вы хотите сделать что-то, чтобы удержать мужа
А просто заниматься собой вам не интересно
Вы сами по себе даже себе не интересны
Так чем вы можете быть интересны другому
Та не реву я• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
А кого вы можете послать?
Вас уже послали по сути
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Зачем вам этот брак?
Что именно (по пунктам) даёт вам этот брак, что вы хотите его сохранить?
Перечислите профиты и бонусы.
А що таке?• 30 марта 2025
Ответ дляГейСюда
Но она ж в декрете.
Цель - хотя бы выгулять хорошо, иметь хорошее настроение, да хотя бы вырастить достойно ребенка. А что в декрете надо повиснуть на мужике и только ныть и требовать? Автор просто достала мужа своим нытьем и жалобами
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Зачем вам этот брак?
Перечислите профиты и бонусы.
повна сімʼя в дитини, я не хочу когось іншого шукати і не хочу бути сама, я звикла до цієї сімʼї
мені і погано в ній і водночас мені комфортно
ГейСюда• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
отакі його слова
Так вы ругаетесь или он хочет разойтись?

Попытайтесь узнать какой благодарности он хочет, как он это понимает?
А вдруг он работает тяжело, а Вы ему мозг выносите? Или тратите всю его зп в магазине ’все по 10’ на разный хлам?