Лунтик-паунтик• 30 марта 2025

Що робити? Сімʼя розвалюється.

Разом були 9 років, є спільна дитина.останні років 2 ситуація дуже напружена.постійні скандали, постійні не порозуміння і згадування хто що зробив з минулого.він абсолютно припинив будувати якісь плани на майбутнє з нами як це було раніше.часто говорить про розлучення.мене бісить. Але тільки доходить діло дійсно до серйозної розмови про розлучення я впадаю в паніку і страх, йому ок..живе своє життя радіє і наче нічооо і не було..
Я не знаю що робити і як бути. Йому постійно зі мною все не те і не так.в мене сталась депресія, зараз чекаю на ад.я себе за пустила , я погладшала дуже сильно, я не доглядаю за собою як раніше і навіть за житлом.я не знаю шо робити і як бути?я так розумію вже цю сімʼю зберегти не вдасться а а мені б так хотілось..він працювати ні над чим не хоче взагалі.йому ок якщо розʼїхатись
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Начните с себя без оглядки на него.
Перестаньте думать ’о семье , о нем, о сохранении’.

Начните жить для себя, только для себя. Думать только о себе.
Дякую. Я вже давно забула що таке думати про себе
І мені оці слова повторюють ВСІ навколо
А вот недавно• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
ні за то і ні за то, мені просто шкода що так все сталось, хотілось би зберегти сімʼю. Невже жінкам. Так легко відпускати того з ким прожив роками? Я не розумію
Так зачем держаться за нуль он же не хочет с вами быть , ну на коленях перед ним ползайте если вам этого хочется, честно я не вижу за что держаться, я со своим живу из за одной квартиры уже умерло все так нашел бы кого то и ушел к ней
ПочтальЁнша• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я завжди за секс, то він мене майже не хотів.
Я люблю секс…
ага, його мозку
КонхфЭдкаТузик• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
І мені оці слова повторюють ВСІ навколо
Так уже вам подобається бути в ролі жертви)
А вот недавно• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
а звідки ви знаєте що в будь якому випадку? І про які висновки ви пишете?
Ну так что вы хотите что бы мы его уговорили с вами жить, автор честно у него уже кто то появился поэтому на вас вызверяется, хотите живите так дальше
Я тут Живу• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
В мене нема своїх грошей.я працювала , потім припинила працювати (
А сколько ребенку Вашему?
А що таке?• 30 марта 2025
Ответ дляТа не реву я
Но у автора дома грязно, такой цели у нее нет
Так я об этом и говорю, заняться своими целями
А вот недавно• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
а якщо я зараз займусь своїм життям? чи думаєте то вже пізно?
Вы должны ради себя делать все а не для него
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
😬😬😬😬😬😬який жах ви описали…..
Але цей жах 100% правда.
Я не знаю що тепер мені робити
Закройте советчицу, помойте голову, оденьтесь и идите гулять одна. Зайдите в кафе, возьмите кофе и посмотрите на окружающий мир.
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
И что мешает выйти на работу?
А вот недавно• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я люблю секс…
Автор у него другая
Планшетница• 30 марта 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Муж потому с Вами и разводится, что от Вашего текста веет скукой и тоской.
Ее муж не разводится,он манипулирует разводом,доводя автора до нервного срыва.Это автору надо инициировать развод,чтобы сберечь себя.А он хотел бы развода,то развелся бы быстро и скоро
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
И что мешает выйти на работу?
Шукала , всюди відмови
До речі ви там вище написали вийти подивитись на світ - це його слова. Він завжди казав ти не знаєш що в світі робиться і як все тяжко (
Просто Фіфа• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую!!!
Але якщо він підходить до мене і починає розмови про розлучення
, як мені себе вести?
Спокойно, обговорите с кем будет жить ребенок. Сестра мужа ушла к любовнику, мужу написала малого заберу когда когда найду работу
А вот недавно• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Шукала , всюди відмови
Автор взяли деньги зашли маникюр сделали и сходите на массаж
Оскорбляю всячески• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
І мені оці слова повторюють ВСІ навколо
ВСІ навколо Вам говорять, що Ви троль.
Щоденні однотипні теми вже втомлюють.
Пульт от линолеума• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
я знаю що дуже треба.але я поки буду працювати над собою то вже розлучусь
Как раз можете быть наоборот. Сейчас вас много, вы цепляетесь из-за своих страхов. Так, что ему дышать нет чем, и бежать - единственный вариант выжить.
А если вы начнёте что то делать для себя и дадите ему больше пространства, то тогда и убегать не будет необходимости
Поэтому вариант решения может быть как раз: заняться собой и своей жизнью
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Я раніше осудила б а тепер захоплююсь такими жінками сильними і які люблять себе і цінують себе
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую!!!
, як мені себе вести?
Говорите, да. Занимайся. Сам. Я согласна.
Опека совместная 50/50 - месяц у тебя ребенок, месяц у меня. Первый месяц твой, потому что мне надо найти жильё и работу.
А вот недавно• 30 марта 2025
Автор что у вас за специальность?
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я так і казала то він в шоці з того і його сестри кажуть а ти що за мама така нікудишня
Я казала він ж собі побудував своє фінансове становище
А вони кажуть тобі хто не давав і тут вони праві
Оскорбляю всячески• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Шукала , всюди відмови
Де і яку роботу шукали? Яка у Вас освіта, спеціальність, досвід роботи?
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
ВСІ навколо Вам говорять, що Ви троль.
Щоденні однотипні теми вже втомлюють.
Я не троль.
Неробименінерви• 30 марта 2025
Автор, вы как будто про меня написали. Только у меня 2 детей и вместе с мужем 17 лет. Он очень изменился 2 года назад, отношения становятся просто невыносимые. Пока так и живём
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляА вот недавно
Він би скандал зробив такий би ви собі не уявляєте якби я таке зробила
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так надо ж не говорить, а делать.
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляНеробименінерви
Ви хоча б живете
А мені навіть сьогодні сказав я хочу розлучення
Пульт от линолеума• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
він каже що не вірить в людські зміни. І що змінювати партнера то найдурніша справа життя
Людей может и не всегда легко поменять, без их желания так точно нет. А вот систему взаимоотношения можно, семья это система, один что то меняет, меняется система
Пишу вірші, дорого• 30 марта 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Уявляю що реально в авторки в мішках ще більший бардак.

Дивно, чому авторка вважає, що партнер має жити її життям. Разом це не лише за руку триматися, а ще не заважати партнеру бути собою, не порушувати кордони.
А вот недавно• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
На сестре наплевать, а что он за отец что думает , автор мозги включили начинайте с его денег себе откладывать , ищите работу, начинаете о себе думать