Лунтик-паунтик• 30 марта 2025

Що робити? Сімʼя розвалюється.

Разом були 9 років, є спільна дитина.останні років 2 ситуація дуже напружена.постійні скандали, постійні не порозуміння і згадування хто що зробив з минулого.він абсолютно припинив будувати якісь плани на майбутнє з нами як це було раніше.часто говорить про розлучення.мене бісить. Але тільки доходить діло дійсно до серйозної розмови про розлучення я впадаю в паніку і страх, йому ок..живе своє життя радіє і наче нічооо і не було..
Я не знаю що робити і як бути. Йому постійно зі мною все не те і не так.в мене сталась депресія, зараз чекаю на ад.я себе за пустила , я погладшала дуже сильно, я не доглядаю за собою як раніше і навіть за житлом.я не знаю шо робити і як бути?я так розумію вже цю сімʼю зберегти не вдасться а а мені б так хотілось..він працювати ні над чим не хоче взагалі.йому ок якщо розʼїхатись
Та не реву я• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
ми дуже різні люди, в нас рідний менталітет.на його думку навіть в однокімнатній квартирі старій і страшній якщо він оплачує то жінка повинна бути вдячна.
я невдячна, я не поважаю.згадує минулі мої промахи і помилки.і постійно в нас різні погляди на життя.
отакі його слова
А кто вам мешает найти другую квартиру, большую и красивую и оплачивать ее самой?

Если вы не в состоянии и зависите от нищеброда, то уважайте его вложения.
Вы ведь сами даже на это не способны
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляТа не реву я
Ничего не выйдет
Вы не хотите заниматься своей жизнью для себя. Вы хотите сделать что-то, чтобы удержать мужа
А просто заниматься собой вам не интересно
Вы сами по себе даже себе не интересны
Так чем вы можете быть интересны другому
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляГейСюда
Так вы ругаетесь или он хочет разойтись?

Попытайтесь узнать какой благодарности он хочет, как он это понимает?
А вдруг он работает тяжело, а Вы ему мозг выносите? Или тратите всю его зп в магазине ’все по 10’ на разный хлам?
його зарплату я ніколи в очі не бачила) всі гроші в нього завжди. Одяг я купляю собі може 1 раз в рік і то дуже мало, в мене реально мало одягу)
ми вже навіть можна сказати не сваримось, просто все дійшло до кінця, він просто сказав хоче розійтись бо в нас різвн думки на життя і ми обоє нещасливі
ПочтальЁнша• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Для самої себе так.а я б хотіла так, щоб залишитись разом але так не буде
ну то може поприбирайте вдома, перестаньте жерти, як в останній раз і займіться з ним сексом. кожуть, що іноді допомогає
ГейСюда• 30 марта 2025
Автор, в любом случае, единственное, что Вы можете сделать, это изменить свое поведение.
Прямо сейчас приведите себя в порядок, прямо сегодня меньше ежте, больше двигайтесь, не выносите ему мозг, сделайте для него что-то приятное
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Я завжди за секс, то він мене майже не хотів.
Я люблю секс…
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
повна сімʼя в дитини, я не хочу когось іншого шукати і не хочу бути сама, я звикла до цієї сімʼї
мені і погано в ній і водночас мені комфортно
Даже после развода - он все равно отец.
Полная семья - в которой нет любви и счастья это горе для ребенка. Вы хотите, чтоб ребенок впитывал такую модель семьи, где оба несчастны ?

Не надо никого ’искать’. Вы настолько себя не любите , чтоб вам противно быть сама с собой? Почему?

Привычка вообще смешно. Через полгода привыкните жить спокойно без скандалов.
Почему вы хотите лелеять плохую привычку вместо хорошей?
Та не реву я• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
отакі його слова
Автор, смотрите как это выглядит со стороны
Толстая, неопрятная женщина, сидит в грязной квартире, недовольно ноет и скандалит. У нее нет дохода и финансовой подушки. Муж снимает старую и страшную квартиру, потому она не может быть ему благодарна. Хотя сама не может снять никакую. При этом она ничего не готова менять

Как вы думаете, много мужчин желающих жить с такой женщиной?
Да даже просто общаться и дружить нормальная женщина с такой не будет
ГейСюда• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тут я с ним согласна, если оба не счастливы, то правильно расходиться. Да, это выход из зоны комфорта, да тяжело
Но жить так как сейчас до конца жизни, Вы хотите?
Та не реву я• 30 марта 2025
Ответ дляГейСюда
Но она ж в декрете.
Логично, что целей какое-то время не будет кроме ребёнка и чистоты дома
Но у автора дома грязно, такой цели у нее нет
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляТа не реву я

😬😬😬😬😬😬який жах ви описали…..
Але цей жах 100% правда.
Я не знаю що тепер мені робити
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так где ваши деньги?
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляТа не реву я
В мене не те що брудно. Але колись догляд за житлом був на зоооовмім іншому рівні
Зараз я не хочу цього всього ( я постійно змучена і немаю сил
ГейСюда• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
😬😬😬😬😬😬який жах ви описали…..
Але цей жах 100% правда.
Я не знаю що тепер мені робити
64, 65 написали Вам, что делать
Удачи
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Так где ваши деньги?
В мене нема своїх грошей.я працювала , потім припинила працювати (
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляГейСюда
64, 65 написали Вам, что делать
Удачи
Дякую вам
Тільки чи допоможе це( бо вже може і ні
Синиця у спідниці• 30 марта 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Муж потому с Вами и разводится, что от Вашего текста веет скукой и тоской.
Та Ви сама емпатія.
Напевно і є той самий чоловік автора або його нове ’натхнення’? Бо причина тут не в авторі, а у її чоловікові.
Та не реву я• 30 марта 2025
Ответ дляГейСюда
Не надо ничего делать ’приятного’ для мужа
Это будет неадекватно и фальшиво в данной ситуации
Когда человек, который раздражает, лезет с ’приятным’, то оно неприятно

Просто
1) помыться
2) помыть голову
3) надеть чистую одежду
4) убрать квартиру
5) в идеале приготовить еду
6) и отвянуть от мужа. не нависать над ним, не выяснять отношения, не ходить с козьей мордой, не давить морально.
заняться собой, гулять с ребенком, сгонять вес
Обстановщица• 30 марта 2025
Ставте себе на його місце і подивіться, що змінилось у ваших відносинах? Чому він так почав поводити себе? Не нийте постійно. Живіть і говоріть про поточні справи, коротко і по суті. Купіть якийсь гарний одяг, що відповідає вашому розміру і полюбіть себе нинішньою, з лишньою вагою. А потім поступово худніть, без емоційних сплесків і виснаження. Не їжте себе поїдом, а просто живіть, не акцентуючи уваги на вагу. Якщо щось вирішили робити, то не питайте чоловіка, бо його вже це дратує - а якщо так, а якщо так. Як би ви не вчинили - буде правильно - от і робіть, вчіться на помилках
Україна наше все• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
отакі його слова
Автор.завжди краще розходитися цивілізовано,що б зберегти нормальні відносини,ваші відносини вичерпали себе,таке часто.Для чого мучитися все життя і жити з ненависною тобі людиною.Ну а дехто розходиться ворогами.Я розлучилася цивілізовано,сіли,поговорили і вирішили,що так буде всім краще.По цей час в нормальних.людських відносинах.Але більше ми не одружувалися,живемо,кожен собі окремо.
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляТа не реву я

Просто
1) помыться
2) помыть голову
3) надеть чистую одежду
4) убрать квартиру
5) в идеале приготовить еду
Дякую!!!
Але якщо він підходить до мене і починає розмови про розлучення
, як мені себе вести?
КонхфЭдкаТузик• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
а звідки ви знаєте що в будь якому випадку? І про які висновки ви пишете?
Яка ви душна
А вот недавно• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
я знаю що дуже треба.але я поки буду працювати над собою то вже розлучусь
Ну так что так что так разведетесь если он этого хочет, так хоть собой займитесь
Vlada-Maria• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
ні за то і ні за то, мені просто шкода що так все сталось, хотілось би зберегти сімʼю. Невже жінкам. Так легко відпускати того з ким прожив роками? Я не розумію
А хтось пес, щоб його ’відпускати’?
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляОбстановщица
Дякую!
Обстановщица• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я люблю секс…
То як він взагалі одружився?
Україна наше все• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
То шукайте роботу
Vlada-Maria• 30 марта 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Начните с себя без оглядки на него.
Перестаньте думать ’о семье , о нем, о сохранении’.

Начните жить для себя, только для себя. Думать только о себе.
Та не реву я• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую!!!
, як мені себе вести?
Он подходит в ответ на ваше выражение лица. Как только приходит домой, видит этот весь срач и вас, то нет сил терпеть.

’Да, я не против. Мне надо посоветоваться с юристом, надо обдумать все детали, все посчитать’
ГейСюда• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую вам
Тільки чи допоможе це( бо вже може і ні
вам и ребёнку 100%
И это регулярные действия должны быть