Лунтик-паунтик• 30 марта 2025
Що робити? Сімʼя розвалюється.
Разом були 9 років, є спільна дитина.останні років 2 ситуація дуже напружена.постійні скандали, постійні не порозуміння і згадування хто що зробив з минулого.він абсолютно припинив будувати якісь плани на майбутнє з нами як це було раніше.часто говорить про розлучення.мене бісить. Але тільки доходить діло дійсно до серйозної розмови про розлучення я впадаю в паніку і страх, йому ок..живе своє життя радіє і наче нічооо і не було..
Я не знаю що робити і як бути. Йому постійно зі мною все не те і не так.в мене сталась депресія, зараз чекаю на ад.я себе за пустила , я погладшала дуже сильно, я не доглядаю за собою як раніше і навіть за житлом.я не знаю шо робити і як бути?я так розумію вже цю сімʼю зберегти не вдасться а а мені б так хотілось..він працювати ні над чим не хоче взагалі.йому ок якщо розʼїхатись
Шлях до зірок• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я теж так роблю) але в мене завжди на повторі одні в ті самі серіали кожен день
Нічого нового
От роками ті самі серіали
Нічого нового
От роками ті самі серіали
так за 10 лет просмотра сериалов их можно знать наизусть.
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляШлях до зірок
А я вже так і знаю і далі ту саму пластину кручу
Шлях до зірок• 30 марта 2025
я не уверена,что вы смотрели мировую классику кино.
очень рекомендую.там и про любовь и о движениях души.
даже если это старые фильмы человек остается со всеми своими эмоциями,которые неизменны:радость-печаль и т.д.
на фейсбуке есть группы именно по кино и сериалам.
там посоветуют.
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляШлях до зірок
там посоветуют.
В мене на повторі свати 24/7..
Яка світова класика))) в мене)))
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляШлях до зірок
там посоветуют.
А порадьте якийсь класний фільм будь ласка
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Дівчаточка я хочу сказати всім велике ДЯКУЮ.
Я знаю що всіх дуже замучила тут. Багато взагалі думає що я просто троль, який розважається, але це не так.
Дякую за ваше терпіння і за всі поради.
Я розумію, що сімʼю вже цю не збережу ніяк, всеодно він мене не полюбить і вирветься від мене всіма правдами і не правдами.
І забуде про мене як страшний сон) розлучення не минути ніяк мені
Але всеодно дякую кожній навіть за негативний коментар. Деколи всесвіт бʼє по голові жорстко аби рухатись кудись далі.
Дякую за ваше терпіння і за всі поради.
Шлях до зірок• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
из того,что нравится мне то не понравится вам, я уверена.
посмотрите ’завтрак у тиффани’,’мужчина и женщина’,’римские каникулы’,’однажды в америке’.
может еще вам набросают знатоки.
я щас не в теме,мозги не настроены.
может еще вам набросают знатоки.
я щас не в теме,мозги не настроены.
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляШлях до зірок
может еще вам набросают знатоки.
я щас не в теме,мозги не настроены.
может еще вам набросают знатоки.
я щас не в теме,мозги не настроены.
Дякую!!! Це вже багато!
Лама_мама• 30 марта 2025
Ответ дляМизимец
А про що ви розмовляєте зі своїм чоловіком?
ПС ідуть від різних.
Про все) фвлософія.психологія.історія.політика.кулінарія. та ми до ранку можемо говорити. Коли жвнці і чоллвіку нема про що говорити-це кінець. Нема спільних інтересів. На одному сексу не виїдеш.
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляЛама_мама
Так, він часто казав нам немає про що говорити.
Губной рояль• 30 марта 2025
А как вам нормально жить в скандалах? У меня таким бм страдал, хоть и редко поначалу, потом чаще и я не смогла, развелась. Ура - свобода!
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляГубной рояль
А я не хотіла бути вільною, але прийдеться) всеодно він подасть на розлучення і піде від мене
Баба_Воля• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Автор, грустно, да. Но тут Вам выбирать сколько лет на него про...ть. Учиться, худеть, разводиться, да и вообще жизнь менять- никогда не поздно. Не так страшен черт как его малюют) Лень свою победить надо конечно же)
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
Так, Лінь треба перебороти)
Може і не такий страшний я не знаю) 🤷🏼♀️ але скоро взнаю))
Оно само купилось• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую за ваше терпіння і за всі поради.
До встречи через две недели с такой же темой🤍
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляОно само купилось
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😢❤️❤️❤️❤️❤️
Ми не помиримось ми всеодно розлучимось
💋
Ми не помиримось ми всеодно розлучимось
💋
Ранковий базар• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую за ваше терпіння і за всі поради.
Автор, ну Вы так и остались зациклены на ’вин, вин, вин’. Сконцентрируйтесь уже наконец-то на себе. Он себе пусть сам о себе думает
Кіна не буде• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую!!!
Але якщо він підходить до мене і починає розмови про розлучення
, як мені себе вести?
Мне кажется,ваш муж абьюзер,и он просто высосал из Вас силы и энергию?Почему не работаете?Кем ранее работали?Я думаю,насать нужно с приема АД,как станет легче-идите на работу,как получите первую зарплату,возьмите хотя бы пару сеансов самого доступного психолога и пойдите в парикмахерскую,сделайте модную стрижку и лкрашивание,купите пару штук моднной одежды.То,что муж хочет развестись,приходит и спрашивает,когда- это манипуляция,чтоб Вы имели определенные эмоции,это манипуляция.Мужчина,который хочет развестись,просто собирает вещи ,уходит и подает на развод.Или не уходит и подает.Это действие не требует вашего одобрения.Ваш муж хочет ,чтоб вы были зависимы от него,чтоб боялись его потерять,это тешит его самолюбие и поднимает самооценку.Когда Вы с помощью психолога и своего дохода поднимите свою самооценку,и осознаете свою ценность как женщины и человека,то поймете,скорее всего,с каким уродом живете и как он вас зашугал,и сами от него уйдете.В любом случае,ни вес,ни образование не влияют на любовь мужчины,а только то,как женщина несет себя в семье,как она поставила себя в отношениях с мужем.Но когда женщина независима финансово,у нее есть подруги,шоппинг,походы в кафе с подружками, какая-то своя жизнь,она чувствует себя самодостаточной,и не боится потерять мужчину,так как он только часть жизни
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляКіна не буде
Ви так все чітко описали. Все так і було. Після цих стосунків отак все сталось.
Я не знаю чи маніпулює він розлученням чи ні(думаю що швидше за все що ні) , що він вже награвся мною тепер не цікаво і він справді хоче розлучення.
Але я сама винна що дозволила оце все
І ви праві , треба бути незалежною фінансово і так далі… дякую вам дуже
Але я сама винна що дозволила оце все
Оно само купилось• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😢❤️❤️❤️❤️❤️
Ми не помиримось ми всеодно розлучимось
💋
Ми не помиримось ми всеодно розлучимось
💋
Не важно)
Котики-муркотики• 30 марта 2025
Любіть себе, і буде у вас чоловік який вас любитиме. Цього шліть нахер, прямо зараз.
КинДза• 30 марта 2025
Ответ дляКіна не буде
Согласна почти со всем. Единственное, когда абьюзер высосал уже все ресурсы из жертвы он её утилизирует. Я думаю это уже именно тот случай
Кіна не буде• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Шукала , всюди відмови
До речі ви там вище написали вийти подивитись на світ - це його слова. Він завжди казав ти не знаєш що в світі робиться і як все тяжко (
Клининг еще никому не отказывал и платят хорошо
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляКинДза
От він мене зараз і утилізує)
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляКіна не буде
Я така повільна що мене там довго тримати не будуть, але буду і в тому напрямку рухатись
СирОжино пирОжино• 30 марта 2025
Це срака якась. Люди, ви взагалі люди чи ви тварі якісь? Неозброєним оком видно, що жінка в тяжкій депресії, що в неї чоловік сука нарцис і абюзер, який в своїй дружині знищив самооцінку і тепер йому бляха стало нецікаво. Жінка гине, а ви, кожна з вас рахунок своїм обов´язком підійти і пнути ногою, щоб добити. Гидко від вас.
Авторе, цей період він скінчиться. Краще жахливий кінець, ніж безкінечний жах. Буде болючий розрив, але біль пройде. Дуже багато чого залежить від партнера. Мені здається ви в шлюб вступали не гладкою і не безсильною. Позбудетесь цього принца і зберете себе по частинкам. З ним діла не буде
ТебеОноНадось• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
я знаю що дуже треба.але я поки буду працювати над собою то вже розлучусь
Сдать в ТЦК. Чудесным образом в ЗСУ у мужиков появляться переосмысление ценностей и семья становится на первом месте.
Лунтик-паунтик
• 30 марта 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так все я було. Я була гарна худа з роботою і не лінивою
Дякую вам дуже за підтримку
Нехай Вам Бог допомагає ❤️
Дякую вам дуже за підтримку
Нехай Вам Бог допомагає ❤️
СирОжино пирОжино• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую вам дуже за підтримку
Нехай Вам Бог допомагає ❤️
Дякую вам дуже за підтримку
Нехай Вам Бог допомагає ❤️
Автор, діла не буде доки ви не дайте своїй люті вийти. В вас так багато хлісті і образи, яку ви душили роками, яка трансформувалася в хвороби, в зайву вагу, в безсилля і в самопоїдання. Випустить її нарешті і ви зможете зрушити з місця. Ви зможете почути енергію, схуднути, хнайти роботу. Кричать, матюкайте його, кажуть який він гівнюк, не тримайте. Вам вже немає що втрачати
ТебеОноНадось• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я працювала. Був період коли ще молодша була офіціанткою і на прибиранні
І все? Офігеть яка кар’єра. Ви звичайна домашня прислуга і ваш пан до вас відповідно і відноситься. Ви маєте те , що побудували.