Не люблю натовп• 30 марта в 11:32
Тертий сир по типу Пармезан як швидко скисає? Купила вперше, 1,5тижні і викинула
раніше завжди брала брусочок пармезану і терла, а це побачила в Сільпо знижку на готові терті, взяла і розчарувалась((, багато за раз не з"їси, а він так швидко зіпсувався( Чому?
Мальчун-задирун• 30 марта в 11:34
Пармезан не псується так швидко, то був якийсь інший сир, можливо неякісний. А зберігали у чому його ?
Качка в тапцях• 30 марта в 11:34
Пармезан довго зберігається. Але якщо був натертий, десь не герметично закрили, або це був взагалі не пармезан, то міг зіпсуватись.
Не люблю натовп
• 30 марта в 11:38
Ответ дляМальчун-задирун
в упаковці, в якій і купила, закривала на зіп
Заздрість то погано• 30 марта в 11:38
Я покупаю натертый ,долго он хранится в холодильнике
Мы покупали 1 кг пачку натертого ,то месяца 2 его использовали
Мальчун-задирун• 30 марта в 11:39
Ответ дляНе люблю натовп
Я теж так зберігала,не псувався. Дивно..
Не люблю натовп
• 30 марта в 11:40
Ответ дляВсміхайлик
Покупаю тертый сыр постоянно.
Не портится месяцами
спочатку був вершковий смак і запах, з часом почав зникати, сьогодні відкрила і взагалі офігіла(
Не люблю натовп
• 30 марта в 11:41
Ответ дляМальчун-задирун
Ghidetti «Грана Падано»
Не люблю натовп
• 30 марта в 11:42
Ответ дляХома з пастою
То его уже просроченным натерли, поэтому и испортился.
можливо(
Трактор Віка• 30 марта в 11:49
Ответ дляНе люблю натовп
Тертий псується швидше. В куску довго зберігається
Мальчун-задирун• 30 марта в 11:50
Ответ дляНе люблю натовп
Ghidetti «Грана Падано»
Припускаю, що його або вже несвіжим натерли, або сам по собі неякісний.
Вишня на торті• 30 марта в 14:13
Покупной натертый пару раз брала (в зип пакетах) и оба раза он заплесневел в течение пары недель. Больше не беру