...аяприкольная• 30 марта 2025

Так холодно в квартире.

Кто там хотел отключения отопления.
Не вмію заміряти• 30 марта 2025
Ответ дляКоржик
ті, кому дуже спекотно вдома і зараз без опалення вікна відкриті, скажіть чесно - у вас починається клімакс? тоді питань немає.
нормальним людям холодно.
Нормальным холодно, а тем, кому жарко - климакс. Оригинально и главное научно!
А как же те же испанцы и итальянцы в квартирах при 15-градусной температуре зимуют. И с голыми ногами ходят. И не натапливают потому что дорого.
Все дело привычки. Я вот не понимаю, как можно жить без открытых окон и свежего воздуха.
Единорог_помог• 30 марта 2025
Ответ дляКоржик
нормальним людям холодно.
Если так рассуждать, то у меня климакс лет с пяти))) сколько себя помню мне при +20 уже жарко
И по вашему те у кого климакс они ненормальные?
Единорог_помог• 30 марта 2025
Ответ дляМира всем
в квартирі 23-25,то спекотно всім
Ну вот судя по ,,умным,, людям у вашей семьи все с климаксом и с сердечными заболеваниями
Щепотка_совести• 30 марта 2025
Ну так вчера ж тема была как плакали за платежки
Теперь радуйтесь, что платежки будут маленткими зато
автор ...аяприкольная • 30 марта 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Меня это не радует. Я ща комфорт и здоровье. Сейчас сплю на кухне, это самое теплое место. Обогреватель комнату слабо греет да и страшно на ночь оставлять
Обнемашечка• 30 марта 2025
Я уже хочу, чтоб отключили . Мы подшили потолок акустической ватой , чтоб хоть немного приглушить звуки от соседей и офигели от жары . Спать не могу без открытого окна . А ночью стабильно орет сирена , будит . С закрытым окном невыносимо спать , жарко как в духовке .
Коржик• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Мені 26, хожу вдома в штанях, шкарпетках і кофті з довгим рукавом. У квартирі +23. 1 поверх, будинок 1961 року 😲 Так буває, коли обираєш житло головою, а не монолітно-каркасне 💩, зате красіііііііває навастрой! 🤫 Про панельки савєтскава разліва і початку 00-х взагалі мовчу
шо? 🫠
Слоник-тоник• 30 марта 2025
Ответ дляЩепотка_совести
сумнівна економія..- потім на аптеку не меньша сумма вилетить..
Оце фіфа• 30 марта 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Когда мы жили в Польше, то у них даже в мае холодно и сильный ветер и да , отопление выключили только в средине мая, весь период межсезонья было на удивление тепло и комфортно в квартирах
Ну вот, а на меня морды кривят.
ДлинноНожка• 30 марта 2025
Ответ дляКоржик
можна ж поставити вентилі на батареї і не страждати.
в мене всю зиму батареї перекриті і достатньо тепла від стояка.
І сенс від тих вентилів? Все одно в платіжці 2-3 тис за тепло.
ДлинноНожка• 30 марта 2025
Ответ дляКоржик
ну це суттєво не впливає на платіжку. в мене ще більша. трохи економиться загальна витрата на будинок і це спільна економія по 3 копійки умовно кажучи.
ну вам повезло шо зараз тепло, але переважна більшість зараз мерзне
За ці 2-3тис ви можете причудово грітися кондиціонером, чи панеллю. Ні, треба щоб і сусід платив!
Шпондєр• 30 марта 2025
Комфортно. Нарешті комфортно. І гроші на вітер не вилітають.
ДлинноНожка• 30 марта 2025
Ответ дляОбнемашечка
Доречі, допомогло? Бо відгуки противоречиві. Я про стелю з акустичною ватою: бо чомусь більшість каже, що то даремно витрачені кошти.....
автор ...аяприкольная • 30 марта 2025
Ответ дляДлинноНожка
На всю ніч обігрівач не включишь, і у всіх кімнатах не поставиш. І коли вдома немає не залишить. Я не можу кімнату нормально нагріти.
ДлинноНожка• 30 марта 2025
Ответ для...аяприкольная
Ви одночасно спите в усіх кімнатах? І так, дуже не раціонально опалювати кімнату, коли в ній нікого немає. Всі цивілізовані люди вимикають на цей час опалення.
Обігрівач пречудово може працювати всю ніч. Купляйте нормальні у сертифікованих виробників, а не китайське лайно
Бринзолетта• 30 марта 2025
Ответ для...аяприкольная
Кондиціонер, УФО, масляні та керамічні обігрівачі, варіантів маса і всі дешевші пари зайвих місяців плати за опалення
ДлинноНожка• 30 марта 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Займіться, нарешті, здоров´ям. Ті гроші, які витрачаєте на аптеку, витратьте на обігрівач
автор ...аяприкольная • 30 марта 2025
Ответ дляБринзолетта
Приходиш додрму, а там холодно. Поки нагрієш... І ще раз, на всю ніч обігрівач не включиш
Бринзолетта• 30 марта 2025
Ответ для...аяприкольная
Кондиціонер та уфо нагрівають миттєво, масляні та керамічні обігрівачі можна лишити на ніч
Мира всем• 30 марта 2025
Ответ дляСлоник-тоник
навпаки ,якщо звикати жити не при +30 ,то менше хворієш і швидше одужуєш .Спати взагалі радять при 16-18
Обнемашечка• 31 марта 2025
Ответ дляДлинноНожка
Если брать как акустику - ну такое . Звук стал намного приятнее , удобнее , уютнее . полностью НЕ шумоизолирует , не расчитывайте на это . Храп соседа стал мелодичнее , теперь напоминает мурчание котика , а не звенящий храп, и не мечтаешь теперь как в том анектоде , чтоб дед перестал храпеть ))) Хотя бы не раздражает как раньше .
Но как стало ЖАРКО ! Дико жарко !

Я подшивала потолок по моему методу . Не так как рекомендуют строители . Это и дешевле и эффективней . Экспериментально сделали одну комнату - офигели от эффекта .Теперь будем комнату за комнатой снимать полотно натяжного потолка , подшивать ватой и натягивать полотно обратно .

Если выбирать между подшивать потолок или не подшивать - однозначно ДА !
ДлинноНожка• 31 марта 2025
Ответ дляОбнемашечка
Но как стало ЖАРКО ! Дико жарко !

Дякую за розгорнуту відповідь! Як раз в новобудові натяжна стеля і є можливість зробити з мінімальними витратами (тобто для фінішу тільки пушка, для демонтажу тільки акуратність). Коли робили ремонт два роки тому грошей не вистачало, і сусід зверху ще не живе, поки нормально.
Обнемашечка• 31 марта 2025
Ответ дляДлинноНожка
Я так поняла , что в новострое та еще шумоизоляция , верно ?))
ДлинноНожка• 31 марта 2025
Ответ дляОбнемашечка
Не можу сказати, бо в мене кутова і сусіди тільки через одну стіну. Ту стіну рівняли - там великий шар штукатурки і плюс ми поставили величезну шафу - на всю стіну і від стелі до підлоги. А зверху і знизу поки ніхто не живе. Шум то чуємо, саме через ремонти. Але мені здається, що ті свердління, болгарки та машини для штукатурки чути незалежно від типу будинку
Обнемашечка• 31 марта 2025
Ответ дляДлинноНожка
Из минусов - надо утеплить угловую стенку снаружи , из плюсов - меньше соседей , а значит звуков ))
Поэтому я оценила последний этаж )
ДлинноНожка• 31 марта 2025
Ответ дляОбнемашечка
Поэтому я оценила последний этаж )
Ні, як раз не треба - там така специфічна будівля, і балкон на всю вуличну стіну (як дві букви Г). Засклили - і одразу всі питання відпали. Правда, тепер читаю теми про роботи-мийки