парИла я парИла• 30 марта 2025
Какие фильмы посмотреть по Стивену Кингу?
Или просто посоветуйте что-то интересное, что смотрели может недавно и понравилось.
По Кингу смотрела немного, Кристина, Лангольеры, Зелёная миля, Миззери
парИла я парИла
• 30 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
Я вот недавно смотрела Мистер Мерседес, первый сезон отличный, второй уже тяжелее заходил.
Спасибо
Ондатрова шуба• 30 марта 2025
Мені більше подобається його читати. Єдиний фільм, який сподобався, Червона троянда, дуже давно дивилась
Сама не знаю• 30 марта 2025
Кладовище домашніх тварин. Але старий. Мені також, як тут вже повідомляли, більше подобається його читати. Наприклад, спочатку прочитала ’Мобільник’, потім фільм подивилась. Від фільму повне розчарування.
Женщина_в_лосинах• 30 марта 2025
Оно - лучший как по мне) Сияние, Мизери, Доктор Сон - супер, Ловец снов, Игра Джералда - тоже гуд, Телефон мистера Харригана - ничего так, В высокой траве, Обезьяна, Громила, Бугимен
Помаранчова душа• 30 марта 2025
Котяче око,
Серця в Атлантиді, 2001р
Керрі,2013
Таємниця Мерсі,2014
Долорес Клейборн, 1995
Корабель-привид,2002
1408, 2007 р.
Серця в Атлантиді, 2001р
Керрі,2013
Таємниця Мерсі,2014
Долорес Клейборн, 1995
Корабель-привид,2002
1408, 2007 р.