Брюлик в стразах• 30 марта 2025

Я не хочу розвиватися, не хочу досягати. Просто хочу спокою.

Це погано?
Чавонадо• 30 марта 2025
Я така, засуджують, а я далі лежу, ну це мій ритм життя, не хочу себе ламати.
КохайтесьЧорнобровi• 30 марта 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Немає стабільності, життя не буває стабільним. Воно змінюється постійно з віком, цілями, пріоритетами, умовами, викликами. Стабільність це болото. Вода яка не рухається, з часом смердить.
Ого. Цікава думка.
КохайтесьЧорнобровi• 30 марта 2025
Ответ дляПиши-пропало
И я)
Які милахи. Справа я.
Аноним_1858• 30 марта 2025
Желание второй половины Вас не интересует. Вы не можете заставить жить с Вами.
ЭмчЭндЭм• 30 марта 2025
Якщо раніше було по іншому, то так це погано.
долой_лама• 30 марта 2025
Нет, все к этому приходят, рано или поздно, жить надо так как хочется, итог у всех один - прах станет прахом.
Что такое признание и успешность ? Пахать и давать всем, чтоб пробиться и дальше что ? Купить 100500 сумочек и бусиков? И куда это всё в гроб тащить ?
Главное быть счастливой, здесь и сейчас
долой_лама• 30 марта 2025
Ответ дляУма Палата
Почему Чили?
Можно и в Перу 😂
Пушап Мі мі• 30 марта 2025
Ответ дляДевальвация
Омг. Людина написала просто ´лежати на дивані´. Ви вже оцінили, зробили декілька негативних висновків, включаючи проституцію і відсутність роботи
Ми ж розвиваємо тему? Чи будемо обговорювати два речення автора?
долой_лама• 30 марта 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Автор, ви можете жити як завгодно, хотіти будь чого. Але людство або деградує або розвивається, бездіяльність або дія, будь яка. Ви можете не досягати висот і не вистрибувати зі шкіри, обирати свій ритм. Але нічого не робити, це деградація або інвалідність.
Доразвивались уже до атомных бомб и прочей дичи, лучше бы и дальше с палками бегали и планете не вредили
долой_лама• 30 марта 2025
Ответ дляДевальвация
Она по себе просто судит 😂
Пушап Мі мі• 30 марта 2025
Ответ длядолой_лама
Она по себе просто судит 😂
Що саме, про себе?
Чупа-чупс• 30 марта 2025
Я тоже. Хочется выращивать цветы и все. Чтобы никто не рухал меня. Этотнаверное выгорание,депрессия
Бачу_майбутнє• 30 марта 2025
Не всім то треба і хочуть.Це і добре.Всім би місця не вистачило
Відповів всім• 30 марта 2025
Ответ дляУма Палата
Это ваше право. Не у вснх, как у меня, шило в одном месте. Я постоянно страдаю от того, что мало делаю, даже если у меня параллельно работа и обучение. Мне всегда кажется, что можно сделать еще больше. Спокойствие явно мне и не снилось )
Гипертревожность?
я Кукарача• 30 марта 2025
Это нервное истощение. От всего этого. Организм в режиме самосохранения, без трат энергии. Просто живите, как вам интуитивно лучше.
Я матуся, мені можно• 30 марта 2025
Я замість вас розвиваюсь і досягаю, тож живіть собі спокійно)
Белочкой зови• 30 марта 2025
Ответ дляОбласті пітьми
чилЕ
Спасибо за поправку, страшно неграмотная