Бесконечность-не предел• 30 марта 2025

Это алкаш или обычный парень?

Если парню 30 с небольшим, рукастый, умеет готовить, есть машина. Но если есть возможность, то может каждый вечер выпивать, то пиво, то вино, то коньяк. Все в рамках приличия, посидеть с друзьями, родными, не напивается до рыгачки и подобного.
Ни когда не сталкивалась с такими, девочки скажите это норма или нет? Это можно считать алкоголизмом? Кто живёт с такими, как у вас сложилось?
Джага-джага• 30 марта 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Это бытовой алкоголизм
Мне такой бы не подошел, я искала мужика, чтобы и по праздникам не пил
Гм, тобто келих вина до вечері алкоголізм? Гм-гм...
Соображалочка• 30 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
Ви тільки німцям не кажіть такого, там пиво не алкоголь. А коли п´ють алкоголь, то хз хто їх переп´є.....
Поляки теж п´ють багато, ірландці теж.
Кошмар какой
То теперь мужчину нормального не найти вовсе
Джага-джага• 30 марта 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Каждому свое, у меня в семье никто не пил, я не пью, поэтому даже слегка выпившие люди мне неприятны
До речі, суто власні спостереження: різка реакція навіть на злегка випивших якраз у дітей, травмованих алкоголем, тобто коли в близькому колі хтось таки створював проблеми через алкоголь. Тих, у кого батьки могли випити на свята і це не створювало проблем, алкоголь не тригерить. Тобто так, вони не люблять алкашів, буйних у п´янці, байдужі до помірного вживання іншими
Царевна в уггах• 30 марта 2025
Щоденне вживання - це абсолютно точно не норма. І це обʼєктивний факт, а не субʼєктивна думка.
Думайте зараз, щоб потім не розлучатись з алкоголіком.
І не треба слухати історії про італійців і вино.
Госпожа Белладонна• 30 марта 2025
Навіть для випивки ’всього’ раз на тиждень є термін, - ’алкоголік вихідного дня’. Так що це точно не ок. Культурне вінопітіє, а як же італійці/французи, це все виправдовувальна лабуда.
Царевна в уггах• 30 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
Саме так і є. Я доросла дитина алкоголіка і для мене людина, яка прийняла дозу алкоголю (будь-яку) - це як червона шмата для бика. На жаль, зрозуміла і стала контролювати це в собі вже після розлучення зі своїм особистим алкоголіком.
Другий чоловік абсолютно байдужо алко, може декілька разів в сезон випити банку пива перед сном. Якщо я йому те пиво куплю і поставлю в холодильник.
Щоденне ж вживання - це очевидна схильність і прямий шлях до розвитку «класичного» алкоголізму.
когдадеЦкие• 30 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
У меня в семье вообще никто никогда не пил, поэтому для меня открытием стало, что люди могут пить. В семье всегда стоял целый бар алкоголя (родителям дарили по работе), но никто его не пил. И мне с детства говорили, мол захочешь что-то попробовать -не нужно в подворотне, приди и попроси. Я попробовала -редкая дрянь
Это какой-то дебил придумал, что бухать это вариант нормы, а если тебе не нравятся алкаши, то дело в тебе
С таким же успехом можно и про нариков говорить, не колешься??? Ммм наверное с тобой что-то не так
Для драки• 30 марта 2025
Ответ дляСоображалочка
Сама живу в Британии то очень пьют
Если выйти прогуляться в обед то уже сидят пьют

Слушаю и читаю блоги об Испании то тоже самое
Прибалтика по статистике пьющие
Греки вроде тоже
Немцы может не пьют особо?
Немцы, не пьют? Насмешили
Нічний дожор• 31 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
А проблема в чому?
Це дуже погано впливає на нервову систему, у момент спʼяніння знімає тривожність, заради чого це все і відбувається насправді, але у стратегічному плані суттєво знижує толерантність до стресу. Простими словами - псує людині характер. Печінка страждає дуже сильно.
Гроші, які могли б бути використані на корисні речі, зливаються на алкоголь.
В якийсь критичний момент цей чоловік не зможе посадити дитину в машину і повезти у лікарню, як приклад, бо він черговий вечір не тверезий.
Ну і пʼяна людина, особисто для мене, це повний антисекс, у мене лібідо відразу уходить в мінус.
Джага-джага• 31 марта 2025
Ответ дляНічний дожор
П´яний і 50-80 мл сухого вина це трохи різні речі
Нічний дожор• 31 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
а де мова йшла про 80 мл вина? автор цифр не називає, зате асортимент там від пива до коньяку
Джага-джага• 31 марта 2025
Ответ дляНічний дожор
Я Вам загалом, бо в темі і було і вино, плюс коли згадують італійців і французів - це вино. У пива градуси нижчі за вино (якщо це не якийсь Десант, звісно)
Нічний дожор• 31 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
ви якраз не загалом, а дуже конкретно і про щось своє, вочевидь.
Те, що у пива менше градусів, не рятує зовсім, його точно ніхто не п´є по 50-80 мл.
Пити алкоголь щовечора - не нормально, здорові люди так не роблять, і має практичні негативні наслідки. Це факт, не визнавати який є самообманом, що є дуже улюбленим способом самозахисту нашої психіки.
Джага-джага• 31 марта 2025
Ответ дляНічний дожор
Просто ви узагальнення альнили вживання алкоголю загалом, я вам навела приклад, щоб зрозуміли межу
Але, певно, таки у вас щось своє.
Скільки п´ють писав не знаю, бо я його не п´ю взагалі.
Перечитайте старост у темі, де там про кожен день? Там про з друзями, рідними, думаєте, там щовечора гості?