Сумка з негодою• 31 марта 2025
Запалення лімфовузла
Доброго ранку. Дівчата, порадьте будь ласка що потрібно перевірити. Під вухом збільшився лімфовузол. Відчуваються коли повертаю шию. Розмір з пів квасолини. Почервоніння немає. Не хворію, зуби не болять. Восени вже збільшувався на потилиці лімфовузол, на іншій стороні, теж без причини. Терапевт тоді назначила пропити німесіл. Взагалі я схильна до запалення лімфовузлів. Якщо десь нарив, чи сильний вірус. Але тут причини не бачу. Сьогодні зранку здала зак. Що ще? УЗД? Чи псіхонути і одразу КТ? Немає часу десять разів ходити по лікарях. Але рік назад померла бабуся від онко, зараз мама хворіє. Не знаю чи додає це якусь групу ризику.
Докладальниця• 31 марта 2025
КТ чого і навіщо? Сходіть до лора, хірурга, узд вузла, аналіз крові, буде більш зрозуміла картина, а так ніхто більше нічого не скаже.
І ще. Онко чого?
Сумка з негодою
• 31 марта 2025
Ответ дляДокладальниця
І ще. Онко чого?
А до лора навіщо? Нічого не турбує. про кт тут вже вичитала.
Сумка з негодою
• 31 марта 2025
Ответ дляДокладальниця
І ще. Онко чого?
Кт лімфовузлів
Докладальниця• 31 марта 2025
Ответ дляСумка з негодою
«Під вухом збільшився лімфовузол»
Нехай огляне вуха, гланди, горло.
Докладальниця• 31 марта 2025
Ответ дляСумка з негодою
Кт лімфовузлів
Навіщо? Лімфовузли можуть збільшуватись при будь-якому виду раку. Це перше. Лімфома - це хвороба крові. І потрібен гематолог, якщо аналіз буде поганий, а не КТ.
Почніть з базових консультацій.
Докладальниця• 31 марта 2025
Ответ дляСумка з негодою
Кт лімфовузлів
Ще додам. УЗД вистачить щоб зрозуміти чи потрібно КТ самого вузла. Але ще раз. Вузли збільшуються і при інших видах онко.
Сумка з негодою
• 31 марта 2025
Ответ дляЗубачистка
В нас нова реінкарнація мами- лімфовузла ?
Ви про що?
ФрекенБок• 31 марта 2025
Ответ дляЗубачистка
Без сомнения.
Сумка з негодою
• 31 марта 2025
Якщо ви про якусь тривожну маму що весь час пише то це точно не я. Не тріль, не істеричка, хто ще?
буреЛОМКА• 31 марта 2025
Ответ дляДокладальниця
Почніть з базових консультацій.
Вы лимфому с лейкемией перепутали. Лимфома это как раз болезнь лимфатических узлов. У знакомого как раз первые признаки были - увеличение лимфоузла.
Докладальниця• 31 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Конечно перепутала. Муж лечился в онкогематологии. Диагноз лимфома. Это вы далеки от темы. И слава Богу.
буреЛОМКА• 31 марта 2025
Ответ дляДокладальниця
Так а кровь причем? Это не болезнь крови, а болезнь лимфатической системы.
Докладальниця• 31 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Не буду вдаваться в дебаты. Не хочу. Не знание и хорошо.
ЗабежАЛОЧКА• 31 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Далеко не всегда увеличенные лимфоузлы - признак онкологии. Имеет значение их локализация. Лимфома - чаще всего надключиные л/у (уже прошли этот путь в онкогематологии). Причем они залегают глубоко, надо знать, где пальпировать. Не всегда дают болезненность, а только осиплость голоса из-за отека.
Автор, не паникуйте. Сдайте ОАК, ЦРБ и идите к семейному врачу для начала, а он уже направит вас дальше.
Докладальниця• 31 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Лимфома — группа гематологических заболеваний лимфатической ткани, характеризующихся увеличением лимфатических узлов и/или поражением различных внутренних органов, в которых происходит бесконтрольное накопление «опухолевых» лимфоцитов.
Докладальниця• 31 марта 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Автору уже тут неоднократно написали про базовое обследование, но она думает что КТ одного лимфоузла что-то скажет.
ЗабежАЛОЧКА• 31 марта 2025
Ответ дляДокладальниця
Ну если у автора есть деньги, то лучше уже КТ головы-шеи-ОБП-ОЧП с контрастом, и анализы ПЦР на все вирусы герпеса, ВИЧ, гепатиты.
чтобы наверняка)
Деловитая• 31 марта 2025
Ответ дляЗубачистка
Это не она, стиль письма другой
Сумка з негодою
• 31 марта 2025
Дівчата, дякую всім хто відписався по темі. Хто не по темі, бажаю стати трохи добрішими. Записалась поки на УЗД.
Забрызжу ядом• 31 марта 2025
Ответ дляСумка з негодою
ЗАК та С реактивний білок ще здайте
Кофе в лобби• 31 марта 2025
Робила панорамний знімок зубів, УЗД лімфовузла. По факту лікували в стаціонарі щелепно- лицьової хірургії антибіотиками за направленням, там робили КТ додатково.