Бесбардак• 31 марта в 11:33

Повернення у стаціонарний магазин Sinsay, як вирішити ситуацію?

Чи може хтось підказати, хочу зробити повернення у стаціонарний магазин, двічі вже відмовили, кажучи що у них немає у касі готівки, а розраховувалася я саме нею. Чи можу я поїхати в інший магазин, чи повинна повертати в саме цей? І що робити якщо знову відмовлять? На повернення дають 14 днів.
Автопортрет нурофена• 31 марта в 11:34
Так пусть на карту вернут. Или вас не устраивает?
Коренная киевлянка• 31 марта в 11:34
Купували в якому магазині?
Пацаааааааан• 31 марта в 11:35
Вони повинні замовити готівку в керівництва і сказати коли вам підійти з поверненням. Зазвичай так роблять
автор Бесбардак • 31 марта в 11:35
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Як я зрозуміла з розмови, на карту повернення, якщо розраховувалися картою.
Мене звісно це б влаштувало.
автор Бесбардак • 31 марта в 11:36
Ответ дляПацаааааааан
Мені кажуть, ну погуляйте годинку-другу, може зʼявиться готівка, в мене немає такої можливості і саме цей магазин не поряд.
автор Бесбардак • 31 марта в 11:37
Ответ дляКоренная киевлянка
Купували в якому магазині?
Sinsay
Автопортрет нурофена• 31 марта в 11:37
Позвоните на горячую линию и спросите, что делать?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 31 марта в 11:37
Ответ дляБесбардак
Лучше приехать к ним не утром, а после обеда или вечером, неужели к вечеру не будет наличных в таком крупном магазине.
автор Бесбардак • 31 марта в 11:38
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Слушна думка
Коренная киевлянка• 31 марта в 11:38
Ответ дляБесбардак
Sinsay
Офлайн
автор Бесбардак • 31 марта в 11:38
Ответ дляКоренная киевлянка
Офлайн
Так, у тц
автор Бесбардак • 31 марта в 11:39
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Та просто а мене маленька дитина, не завжди можу с кимось залишити. Якщо б не це, то без питань.
Дружная семейка• 31 марта в 11:40
Вы не с кассиром разговаривайте, а зовите администратора. И если, они опять начнут тянуть , то звоните сразу на горячую линию.
Оскорбляю всячески• 31 марта в 11:41
Ответ дляБесбардак
Слушна думка
Я би ще й подзвонила і пожалілась на таке скотське відношення. Те що в них нема готівки то це їх проблеми, в касі завжди є мінімум готівкою для решти, ви ж там не на 10 тисяч повернення робите, а вони наторгувати не можуть.
Я не Тролль• 31 марта в 11:43
Приходите вечером
автор Бесбардак • 31 марта в 11:44
Ответ дляЯ не Тролль
Приходите вечером
А якщо немає можливості приїхати ввечері? То все?
Пацаааааааан• 31 марта в 11:45
Ответ дляБесбардак
То запропонуйте залишити для вас готівку. Залиште їм свій номер телефона, хай перезвонять, коли вам підійти. Або хай примут повернення і напишуть розписку за гроші. Вони не мають права відмовити в поверненні. Поговорить з директором магазину
Я не Тролль• 31 марта в 11:45
Ответ дляБесбардак
Спросите это у них
Вы спрашиваете в теме, как решить ситуацию, я ответила. Если вам не подходит, решайте другими способами.
ПодругаМужа• 31 марта в 11:58
Ответ дляБесбардак
Они врут. В кассах обязательно должна быть наличка на открытие кассового дня, размер. просто тупо стойте возле кассы. Как только кто то покупает, требуйте возврат денег. Зовите администратора. И можете смело пригрозить вызовом полиции.
Слоник-тоник• 31 марта в 12:40
Взагалі з цими поверненнями зараз все дуже сумно, Раніше хтось подарує щось, чек вкладе, якщо не підходить за розміром, то йдеш міняти через повернення. А зараз фігня. Потрібно повернути саме на ту карту, з якої була оплата, а потім тільки взяти інший розмір. Дуже незручно
Голова колгоспу• 31 марта в 13:04
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вони брешуть. В сінсеї чергі на касі і гроші там водяться весь час. А яка у вас сума на повернення?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 31 марта в 16:46
Ответ дляГолова колгоспу
Я не автор