Фісташкова кава• 31 марта 2025
В мене безлад вдома
Я нічого не встигаю, вдома дуже часто безлад. На роботі з 10 по 19, поки доїду, встигаю лише приготувати вечерю, помити посуд та помитись, і максимум за котом поприбиоати. Часто буває, що і після роботи вдома можу таблиці якісь заповнювати чи навчання проходити. Прибираю лише на вихідних, і то години 2 максимум. Часто мене гризе совість, що вдома не прибрано. Ніяк не можу знайти
час та сили навести порядок в шафі чи
викинути непотріб з балкону. Як Ви все встигаєте?
час та сили навести порядок в шафі чи
ИграйМойГормон• 31 марта 2025
Отключите советчицу и у вас появится дохрена свободного времени.
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляИграйМойГормон
За тиждень вдруге сюди зайшла, і то лише тому, що я вихідна
Первая ласточка инфляции• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Значит сейчас и убирайте.
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Значит сейчас и убирайте.
Чекаю щоб робот допилососив та іду мити підлогу
Первая ласточка инфляции• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Так вместо того чтоб ждать на советчице, пока робот убирает - вы выбираете в шкафу
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляSo_so
Никто не успевает всего. Если Вас (именно Вас, а не воображаемых судей) беспокоит обстановка дома, просто 10 мин в день уделяйте расхламлению (по одной зоне).
Суддя це моя свекруха, яка іноді любить прийти після роботи
ИграйМойГормон• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Откуда у вас бардак дома, если вы постоянно на работе? Кот шухер наводит? Иди вы из тех, кто бросает вещи по квартире, не кладет их сразу на место, а потом ноет: у меня везде и всегда срач?
Най хоч раз• 31 марта 2025
Не успеваю. Вот сижу составляю план генеральной уборки на неделю. Думаю мыть окна ночью - ничего? И если вывалить все вещи и разбирать, не останутся ли они этой кучей так и лежать? А может вызвать клининг и не морочить себе яйки? Но это ж чужие бабы будут порпаться в вещах, фу... От така ***ня, малята
Электричка• 31 марта 2025
Так і встигаю. Теж працюю, вдома в 19.
В робочі дні обмежуюся закинути стиралку, поставити посудомийку і обираю 1 кімнату - протираю пил та забираю зайві речі, не допускаючи нагромадження. В якісь інший день - інша кімната.
Тому на вихідних особливо прибирати немає що, але можна витратити час на щось глобальне- на розбір захаращеного або генеральна уборка кухні наприклад. Мені психологічно важко, коли захаращено, мене це дратує і неприємно знаходится вдома.
Весела пiсенька• 31 марта 2025
У вас утром полно времени
Не для уборки, конечно. Но чтоб поддерживать чистоту вполне достаточно
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Іноді кидаю речі, коли не встигаю їх прибрати, поспішаю ранком на роботу, а ввечері вже немає сил та часу їх прибирати
Играю у края• 31 марта 2025
Ответ дляКротоТо
Свекровь же )))
Бог с той свекровью. Ее всегда что-то неустраивать будет.
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляИграю у края
Что именно у вас разбросано?
Не зовсім розкидано, кухня глянцева з розводами та слідами, коробки та непотрібні речі на балконі валяються, можу ранком збираючись на роботу щось кинути або чоловік
КротоТо• 31 марта 2025
Ответ дляИграю у края
Ну , так автора именно мнение свекрови беспокоит .
Играю у края• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Может у вас не хватает полок и шкафов?
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляSo_so
К Вам домой? Каким образом это происходит?
Іноді любить до нас в гості зайти зі свекром, як ми прийдемо з роботи або на вихідних з самого ранку, коли я ще не встигла прибрати
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляИграю у края
Может у вас не хватает полок и шкафов?
Трохи не вистачає, квартира маленька, однокімнатна
Ответ дляФісташкова кава
Без приглашения что ли?
Такое ощущение, что если копнуть, то окажется, что проблема Ваша вообще не в уборке и не в тайм менеджменте.
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляSo_so
Без приглашения что ли?
Так, то їй занести щось потрібно, то поговорити
Играю у края• 31 марта 2025
Ответ дляКротоТо
Значит пораспихивать чтобы выглядело аккуратно. Кака разна где хлам лежит? Главное чтобы лежал опрятно. Я недавно в тумбу заглянула под телевизоров. Там такой хлам, а можно было бы от мебели избавиться. Но никто не скажет что грязно.
Играю у края• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
У Вас реально ненужные вещи или ещё понадобиться то, что в коробках?
НашлаПерепискуМужа• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
якщо є свекруха, то є і чоловік і можливо і діти.
що вони роблять по прибиранню?
чи лише збільшують безлад в квартирі?
поки жила сама, то у мене все ок було. і навіть, коли потрібно було прибрати то за 30 хвилин все могла прибрати.
а з´явилась сім´я, то стало важче, а дитина, що росте і кожен місяць спочатку одяг змінюється, а потім кожні півроку і постійно все оновлювати і почався хаос.
але якщо у кожної речі є своє місце і у вас мало речей, то можна підтримувати порядок.
чім більше речей - тим гірше наводити порядок!
що вони роблять по прибиранню?
чи лише збільшують безлад в квартирі?
НашлаПерепискуМужа• 31 марта 2025
Ответ дляИграйМойГормон
та в неї є чоловік (бо є свекруха)
і діти скоріш за все є
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
що вони роблять по прибиранню?
чи лише збільшують безлад в квартирі?
що вони роблять по прибиранню?
чи лише збільшують безлад в квартирі?
Дітей немає, лише чоловік та кішка. Прибираю та готую я