Контрольница• 31 марта 2025
Мами, як ви ходите у туалет з хлопчиками від 3 років?
Якщо гуляєте далеко від дому і удвох. У трц, чи у парку. Якщо мамі треба у туалет,а дитина вже все розуміє і бачить. Як це відбувається? Зараз ще менший і ходимо у інвалідний туалет разом. А потім як, біля дверей залишати страшно, ще малий.
Зубная фея• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Так меняйте привычки.
В месячные гуляйте возле дома или вообще дома
В туалете в общественном идете сами в кабинку , ребенок стоит за дверями.
Вы реально придумали проблему, которой нет.
Вы могли бы оставить трёхлетнего ребёнка вне поля своего зрения? Я зашла в туалет закрыла дверь Как я могу быть уверена что его кто-то подмышку не схватил и не уволок?
НеВРотик• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
За дверима кабінки зазвичай купа чужих жінок,а може бути і відкритий простір,як сьогодні, ми були в музеї,за дверима вже було кафе і повно людей
І що? Що ті жінки зроблять дитині? Скажіть дитині 2 хвилини постояти зовні й не відпускати дверну ручку.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Значит ещё проще.
5 дней в неделю не гуляете вообще.
Ви у туалет тільки у місячні ходите?))
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЗубная фея
У неї навряд є діти.
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
У мене всі 5 днів однаково. Додому не дійти,40 хвилин швидким темпом,ми у дворі майже ніколи не гуляємо,увесь час їздимо кудись,дуже велике місто.
Ну як ви весь час їздите кудись і у вас велике місто… то шукайте помічника собі, хто ж вам ще то поможе ті три хвилини допоможе поки прокладку міняєте…. Як вже не можна аж ніяк не поїхати гуляти далеко принаймні ті пʼять днів
Регионщица• 31 марта 2025
Я боюсь залишати дитину за дверима, тож якщо мені треба кажу йому розвернутись і дивитись у двері. Він знає, що підглядати за мамою не можно. Тож він просто повертається до мене задом і я собі спокійно все роблю.
Лівий Локіть• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
І що?? Однією рукою тримає, іншою робите справи, на три секунди руку прибрали , одяглися…. Шо за проблема?? Як же ви інші проблеми вирішуєте , якщо двері в туалеті потримати важко …. Навправді всі мами це проходять і тут нічого такого страшного немає
Много страшного
Но
Автор по умолчанию виноват
Поэтому, истории о том как детей воруют, или как ребёнок может выйти, никто не вспомнит
Но
Автор по умолчанию виноват
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Порад немає,ні,тільки дурня усяка?) Ми у місті де 20 мільйонів людей,тут дітей не залишають самих.
А хіба вам хтось порадив дитя саме залишати???? Автор?? Ви що?
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляРегионщица
Удалено администрацией...
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляЗубная фея
Да, спокойно оставляла в туалете в тц, а сама была в кабинке.
Там одни женщины, кому он нужен
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Ви у туалет тільки у місячні ходите?))
Так вас же месячные напрягают, когда прокладку менять.
Пописять что мешает с ребенком в кабинке?
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
У неї навряд є діти.
Не поверите - двое.
И да, я их спокойно оставляла в ТЦ в туалете за дверями если не было туалета ’семейного’
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Много страшного
Но
Автор по умолчанию виноват
Но
Автор по умолчанию виноват
Куди він може вийти, якщо зайде разом з мамою в кабінку?? Тут хіба що няню шукати , якщо вже така проблема і обов’язково щодня треба далеко їхати їм кудись в ТРЦ грати
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Не поверите - двое.
Вдома в Україні у спокійному місці може б і я залишила,а у місті де 20 мільйонів і купа туристів ні.
сладкий_ноябрь• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Колись вдома побачив як міняла прокладку,сказав у мами айай,не впевнена що таке дитині треба бачити.
Що станеться, якщо він побачить, що ви пісяєте?
Це нормальні фізіологічні процеси
Взагалі не бачу проблеми.
Це нормальні фізіологічні процеси
Взагалі не бачу проблеми.
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
А до этого вам самой не пришло в голову сказать - отвернись и не подглядывай?
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Його раніше не цікавило що там мама робить.
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
А как вы сегодня при нем писяли в ТЦ в туалете до этой темы?
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Сегодня заинтересовало? И что вы ответили?
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Автор , ви називаєте людей притрушеними і дикими, а насправді це те, що є в вас самій
Зі мною тут погодяться 99.9%
Захекалася читать• 31 марта 2025
Брала и с собой в кабинку
И за дверью оставляла и разговаривала все время, что бы знать что все хорошо (не ушел и не украли)
Типа: ты стоишь? Стой! В туалет не хочешь? А если подумать? Мама быстро, подожди.
Как-то 4 мальчиков вырастила.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Відвертала візок у сторону дверей, якщо візок не поміщався у кабінки, то ставила поряд і двері не закривала,тільки прикривала.
Ответ дляКонтрольница
Так він і стоятиме,він сьогодні 3 рази туалет відкрив,добре що ніхто не намагався зайти))
У меня сын взрослый вообще проблем не помню
Гораздо хуже когда папа с девочкой маленькой , и в мужской не почешешь на шланги смотреть и в женском тебе не очень рады но все равно справляются же
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Вдома зацікавило, попросила вийти,сказала що хочу бути сама, у громадському туалеті так не зробиш.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Зі мною тут погодяться 99.9%
Погодяться,звичайно,такі як ви)
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Погодяться,звичайно,такі як ви)
Нормальные , вы хотите сказать?
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
У вас дома туалет не закрывается изнутри?
Почему ребенок с вами пошел дома в туалет?