Контрольница• 31 марта в 17:26
Мами, як ви ходите у туалет з хлопчиками від 3 років?
Якщо гуляєте далеко від дому і удвох. У трц, чи у парку. Якщо мамі треба у туалет,а дитина вже все розуміє і бачить. Як це відбувається? Зараз ще менший і ходимо у інвалідний туалет разом. А потім як, біля дверей залишати страшно, ще малий.
Червона рута• 31 марта в 17:28
Малого в кабинку себе, потом постоит за дверью. Вообще проблемы не вижу.
БеллаДонна• 31 марта в 17:28
В кабинку с собой в женском туалете. Что он там может увидеть? Лет писюнами не трясут, в отличии от мужиков. Все дела делают за закрытыми дверями. Максимум, кровавую прокладку увидит в кабинке.
Контрольница
• 31 марта в 17:29
Ответ дляБезлім на все
А что он «понимает и видит»?
Колись вдома побачив як міняла прокладку,сказав у мами айай,не впевнена що таке дитині треба бачити.
Безлім на все• 31 марта в 17:29
Ответ дляКонтрольница
А где он может это увидеть?
Жена сантехника• 31 марта в 17:29
Ответ дляКонтрольница
А что мешает ему за дверью кабинки постоять?
БеллаДонна• 31 марта в 17:30
Ответ дляКонтрольница
А шо, в общественном клозете бабы прокладки меняют на людях? В кабинку
загляните первая, нет прокладки , зашли.
Как же вы такая нежная, аж дитятку то родили?
Оце потужно• 31 марта в 17:31
То дайте на дві хвилини телефон вже з мультиками , якщо так переживаєте що прокладку побачить … це ж не щодня місячні і ви з дитям по ТРЦ гуляєте і вам дуже треба , що аж додому не дійдете
Що за проблема
Тирамісу на терасі• 31 марта в 17:31
Вот только поэтому и не рожаю, ну его… мочевой пузырь мне дороже))))
Гербарія сушу• 31 марта в 17:31
Ответ дляКонтрольница
Так пусть стоит лицом к двери
Контрольница
• 31 марта в 17:31
Ответ дляБеллаДонна
Кого я двох народила?) Я теж прокладки міняю і коли ці дні постійно бігаю у туалет,не сидіти ж вдома 5 днів.
НеВРотик• 31 марта в 17:31
Ходити в туалет при трирічній дитині? В цьому віці діти вже мають почуття сорому й інтимності. Що заважає постояти за дверима кабінки?
Жена сантехника• 31 марта в 17:32
Ответ дляБезлім на все
А где он может это увидеть?
Тоже не представляю ни дома, ни тем более в туалете в тц
Контрольница
• 31 марта в 17:32
Ответ дляНеВРотик
За дверима кабінки зазвичай купа чужих жінок,а може бути і відкритий простір,як сьогодні, ми були в музеї,за дверима вже було кафе і повно людей
Жена сантехника• 31 марта в 17:33
Ответ дляКонтрольница
И нет никакой необходимости все пять дней гулять целый день
А я с Рио-де-Житомира!• 31 марта в 17:33
У мене погодки і треба було потягом їхати терміново, а їм 1 рік і 2,5 роки. Отак втрьох і ходили.
БеллаДонна• 31 марта в 17:33
Ответ дляКонтрольница
Может вам в месячные не отлучаться от подъезда?
Контрольница
• 31 марта в 17:34
Ответ дляГербарія сушу
Так пусть стоит лицом к двери
Так він і стоятиме,він сьогодні 3 рази туалет відкрив,добре що ніхто не намагався зайти))
Оце потужно• 31 марта в 17:34
Ответ дляКонтрольница
Не всі 5 днів такі вже місячні , що додому аж не дійти…. Вже як таааака проблема , то два - три дні вже можна прогулянки спланувати без ТРЦ і більш короткі по часу
Жена сантехника• 31 марта в 17:34
Ответ дляКонтрольница
И что? В чем проблема?
Зубная фея• 31 марта в 17:35
Ответ дляКонтрольница
Чего вы такая перелякана. Мне сын и за прокладками ходил. Месячные нормально какать и писять тоже нормально
Контрольница
• 31 марта в 17:35
Ответ дляОце потужно
У мене всі 5 днів однаково. Додому не дійти,40 хвилин швидким темпом,ми у дворі майже ніколи не гуляємо,увесь час їздимо кудись,дуже велике місто.
Контрольница
• 31 марта в 17:36
Ответ дляЖена сантехника
И что? В чем проблема?
Може в тому що багато чужих людей і туристів,не проблема,ні))
Жена сантехника• 31 марта в 17:37
Ответ дляКонтрольница
Так меняйте привычки.
В месячные гуляйте возле дома или вообще дома
В туалете в общественном идете сами в кабинку , ребенок стоит за дверями.
Вы реально придумали проблему, которой нет.
Зубная фея• 31 марта в 17:37
Ответ дляКонтрольница
Так давайте ему какое-то задание Вот тебе моя сумка крепко держи
Оце потужно• 31 марта в 17:37
Ответ дляКонтрольница
І що?? Однією рукою тримає, іншою робите справи, на три секунди руку прибрали , одяглися…. Шо за проблема?? Як же ви інші проблеми вирішуєте , якщо двері в туалеті потримати важко …. Навправді всі мами це проходять і тут нічого такого страшного немає
Контрольница
• 31 марта в 17:37
Ответ дляБеллаДонна
Порад немає,ні,тільки дурня усяка?) Ми у місті де 20 мільйонів людей,тут дітей не залишають самих.
Жена сантехника• 31 марта в 17:37
Ответ дляКонтрольница
Нет никакой проблемы. Он же возле вас стоит.
Жена сантехника• 31 марта в 17:38
Ответ дляКонтрольница
Значит ещё проще.
5 дней в неделю не гуляете вообще.