Алгонавт• 31 марта 2025
Хтось же мусить працювати на касі та викладати товари на полиці, прибирати?
Виходить всі не зможуть апріорі стати успішними ?
Якщо не буде робітничих професій це ж апокаліпсис настане
Чемна панночка• 31 марта 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Заработав. жувачки в школі продавав:)
Странно что не на жвачки выменял говновоз
Обстановщица• 31 марта 2025
Ответ дляАлгонавт
А там де ви живете в Європі, яка пенсія у вас буде і яка вартість оренди ?
Мне хватит. Но до пенсии я ещё замуж не один раз выйду
Коли мовчу- приємна жінка• 31 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
Вы не умеете с ним обращаться. Это кстати будет востребовано. Постановщик задач ИИ)
А нах он такой нужен.Если он даже не может простую инструкцию на товар вытянуть с официальных сайтов.
Дизайн убогий донельзя Был конкурс от НБУ на дизайн монеты.В итоге ИИ натягал сборную со всего мира,и комиссия забраковала все его 11 вариантов Прошли живые люди.
Ага,постановщик задач))И надзиратель за этим постановшиком,который ему будет разжёвывать и вместо него работать.
Алгонавт
• 31 марта 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Треба уміти писати промпти. І користуватися платною, розширеною версією
аромат Жука• 31 марта 2025
Ответ дляviter33
’Не все так однозначно’
Рукастий механік, електрик, будівельник,... після ПТУ може заробляти більше від ’середньостатистичного менеджера з в.о.’, було б бажання
І затребуваний він буде завжди
і Штучний інтелект його ще не скоро зробить безробітним
І затребуваний він буде завжди
Рукастий - так. Але ж є доволі багато людей, які недостатньо розумні, щоб заробляти головою і недостатньо рукасті (здорові, роботящі), щоб заробляти фізичною працею.
Ответ дляАлгонавт
Тобто Ви хочет сказать,що люди які принесли 11 робіт дизайну від ШІ,нічого не розуміють в його роботі?
Вони розуміють,але ШІ не розуміє як повинна виглядати українська пам´ятна монета.Він не знає української історії,менталітету українців,періоду в якому ми зараз живемо,та багато іншого.
Якби він був такий розумний,то вже б були всесвітньо відомі музичні твори від Баха Ші,вірші,картини,та інше,книжки.
А те що він демонструє,це вкрай низький рівень.Збірна солянка зібрана з різних робіт ,до яких програма має доступ Саме програма.Ніякого Інтелекту там немає.Він робить те,чому його навчили.
Відповів всім• 31 марта 2025
Ответ дляАйболитная
Теж є такий приклад, як людина розкрутилась на перевозках грузів з однієї машини до своєї великої фірми. Але ж першу грузову машину йому в 20 років купили батьки, що продали бабусину квартиру. А так звісно, все сам.
Некоторым родители всю жизнь дают, а они сидят на попе ровно. А таких случаях, как вы описали, просто старт проще.
Треба ось так• 31 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Потому, что она не требует подготовки. Ее и 5-летний сделает
Перестаньте жити ілюзіями. Я працюю з мережею супермаркетів, то повірте- в робітника залу скільки обовʼязків та посадових інструкцій, що не кожен професор впорається. А зарплата мізер.
Ответ дляТреба ось так
Я не думаю, що ці задачі складніші, ніж дослідження термоядерного сінтезу. І освіта не потрібна
Треба ось так• 31 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Не складніші, я цього й не кажу. Але вони є, і багато. Я не знаю, чи зможемо ми існувати без дослідження термоядерного синтезу, але без двірників, робітників супермаркетів, та подібних професій буде дуже тяжко.
Ответ дляТреба ось так
Вже з´явилися роботи-двірники, що підмітають вулиці, також є каси самообслуговування.