Мой завтрак• 31 марта в 20:47
А что это за вирус сейчас ходит? Такого состояния у меня давно не было.
Уже 4 дня и не легчает.
Мой завтрак
• 31 марта в 20:49
Ответ дляБулькаю
грип, ви прям в останній вагон заскочили, вже всі перехворіли
Так я дома в основном сижу.А в четверг проехалась в транспорте .
Мой завтрак
• 31 марта в 20:50
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Температура є?
Нема.Тільки сильний кашель , нос заложений,смаркаюсь кожну хвилну.
Чай не пью, только кофе• 31 марта в 20:50
Ответ дляМой завтрак
А слабкість? Усе тіло болить, м´язи?
Мой завтрак
• 31 марта в 20:51
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А слабкість? Усе тіло болить, м´язи?
Слабкість є,голова болить.
Чай не пью, только кофе• 31 марта в 20:52
Ответ дляМой завтрак
Слабкість є,голова болить.
У мого чоловіка зараз теж такі симптоми і теж без температури. Каже такої слакості ще не було.
ВерСаСе• 31 марта в 20:52
Ответ дляМой завтрак
Голова болит.
Может и оно, сходите к врачу, пусть прослушает
Мой завтрак
• 31 марта в 20:53
Ответ дляВерСаСе
Оно єто что?
Мой завтрак
• 31 марта в 20:54
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Так,такого в мене давно не було.Іще спать хочеться,на сон клонить.
Щаслива Я• 31 марта в 20:57
Автор, я теж тиждень хворіла. Останній раз так погано в дитинстві було. Ковідом в 20му легше хворіла.
Шалена темпа 4 дні, потім помірна темпа, тиск, втрата голосу, цикл збився. Тепер я спляча і гальмуюча красуня.
Мой завтрак
• 31 марта в 20:59
Ответ дляЩаслива Я
А що ви приймали,які ліки?У мене сьогодні щей нюх пропав.
Чай не пью, только кофе• 31 марта в 20:59
Ответ дляМой завтрак
він теж так! я уже стала боятися за його стан! Весь час клонить у сон.
Мой завтрак
• 31 марта в 21:00
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Які ліки він приймає?
Щаслива Я• 31 марта в 21:00
Ответ дляМой завтрак
У мене нюх не пропав, а пила я лише від темпи нурофен, коли вже зовсім нелобре було, герпевір, бо герпес виліз. А Д3 і В12 я і до хвороби пила.
Чай не пью, только кофе• 31 марта в 21:00
Ответ дляМой завтрак
Які ліки він приймає?
Від кашлю лазолван і ще турецький сироп Педітус. Там парацетамол і ще щось від кашлю, але дієве.
Даю справку• 31 марта в 21:19
Ответ дляМой завтрак
О, я така з четверга - кашель такий, що вивертає.
Этожзвяздаяегообожаю• 31 марта в 21:42
Ответ дляМой завтрак
Які ліки він приймає?
Автор, Озельтамивир. Единственное вещество, дейцствующее и на грипп А, В и на ковид
Мой завтрак
• 31 марта в 21:45
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Дякую!