Margaret Rose• 31 марта в 20:51

Найбільш незвичні імена

Які найбільш незвичайні та/або екзотичні імена (серед українців) ви зустрічали в реальному житті?
Тетя Фрося• 31 марта в 21:12
Стивен, Андриан, Лука, Юлиан непривычные имена, хотя и не экзотические. Весна, Асия, Гея это мне кажется ну очень необычно.
Крим мій• 31 марта в 21:18
Лаура, Аврора, Теодора, Арістарх, Конон, Микола-Богдан
Бабка-ежика• 31 марта в 21:18
Наталка
Ясамаякрасивая)• 31 марта в 21:18
Прохлада і це чоловіче ім´я
аромат Жука• 31 марта в 21:21
Ответ дляMargaret Rose
Ніколь зараз взагалі досить популярне ім´я, тим більше, що в Україні нема жіночого відповідника імені Микола, хіба фантазувати - на зразок Ніколіна, Миколая/Ніколая (як монахині)
Нікольки і Мішелькі- знай, що мама з села. А хлопчик Дамір- 200% сільський гламур
Добродійка• 31 марта в 21:24
Ответ дляБавовнятко
Мілош
Вы не моя соседка?🤣у нас в соседнем доме у алкашки дворнички Таньки дети Милош и Катрин)))притащила их с заработок в параше старой матери на плечи🤣
автор Margaret Rose • 31 марта в 21:27
Ответ дляаромат Жука
А для вас жінка з села - це 200% неотасана простачка, падка до красивеньких імен (як сорока до блискіток прямо)?
котопёс• 31 марта в 21:30
Вилина, Лиана, Аристарх
автор Margaret Rose • 31 марта в 21:31
Ответ длякотопёс
Вилина, Лиана, Аристарх
Віліна нагадує про добру чарівницю з країни Оз)
Непозбувна Бентега• 31 марта в 21:31
Лазарь,Логин,Дердий,Рувим,Елизар,Ананий,Феофан. Анисия,Никулина,Лучика,Эсфирь,Марфа,Сталина .Це все люди яких я знала
аромат Жука• 31 марта в 21:32
Ответ дляMargaret Rose
Бачу у себе в місті, спостерігаю.
котопёс• 31 марта в 21:32
Ответ дляMargaret Rose
і це вже доросла жінка 45 років. Для мене це ім´я було ну дуже не звичним
аромат Жука• 31 марта в 21:35
Квітани, Дзвінки, Боженки- це для мене треш
автор Margaret Rose • 31 марта в 21:41
Ответ дляНепозбувна Бентега
Лазар і Єлизар - це насправді одне і теж
Цікаво, що багато імен саме зі Старого Завіту вам траплялося
автор Margaret Rose • 31 марта в 21:48
Ответ длякотопёс
А може це від В.І.Л - ініціалів самі-здогадайтеся-кого? На початку комуністичної влади масово давали імена типу Вілен(а), Владлен(а), Владилен(а), Віль, Нінель. Потім перша конотація забулася і їх давали вже без прив´язки до ідеології
автор Margaret Rose • 31 марта в 22:03
Ответ дляаромат Жука
Західні і південні слов´яни з вами б не погодилися
Непозбувна Бентега• 31 марта в 22:11
Ответ дляMargaret Rose
Можливо .Але звали людину саме саме Лазарь .А племінника назвали Элізар. Не замислювалась над цим .Може названі по святках. Ще сусідка Орефьевна .Це виходить батько Орефій .Але я його не знала
всемВсёИмного• 31 марта в 22:11
ОлЕкса(дівчинка), Еней, Одисей, Фелікс
автор Margaret Rose • 31 марта в 22:15
Ще бачила ім´я Ористослав
Мамина квіточка• 31 марта в 22:18
У мене Еріка. Серед знайомих Єлисей, Ельдар, Платон, Гордій, Мілана.
аромат Жука• 31 марта в 23:18
Ответ дляMargaret Rose
Я з західної, у нас Боженок і Квітославок немає.
автор Margaret Rose • 01 апреля в 13:15
Ответ дляаромат Жука
Ви неправильно прочитали - я писала не про західну, а про західних (Польща, Чехія та Словаччина) та південних (колишня Югославія+Болгарія) слов´ян, де (особливо в південних) імен на зразок Злата, Цветана, Мілена, Зоріца - дуже і дуже багато (і це не нова мода).

P.S. Я теж з західної, але знаю як мінімум 4 Божени різного віку і 2 Квітослави близько 30 років
автор Margaret Rose • 01 апреля в 13:16
Ответ дляТетя Фрося
О, а ще крім Геї є Тея - та ж богиня)