Чомучка• 31 марта в 21:04

Відео про те, що насправді відбувається за кулісами перемовин.

Подивилася вчора відео з Оленченко, пропоную до обговорення хто
також бачив:

Головні тези:
1. Нових виборів в США вже не буде. Принаймні в такому вигляді, до яких ми звикли.

2. Макс є нащадком та представником так званої Технократії, його напівнацистське привітання саме звідти.

3. Технократи вважають демократію неефективною формою керування країною і ведуть США до тоталітаризму. Далі це буде нав´язуватися менш значущим країнам.

4. Тоталитраизм - це по суті те, що ми з вами тут звемо цифровим рабством і Маск його голова чи мозок. В Китаї це вже реалізовано.

5. ЄС є ідейним ворогом для США, як раніше була росія. Це не означає, що Європу треба вбити, це означає, що треба розвалити ЄС, знову роздробивши континет на маленькі країни.

6. Саме цю брудну роботу має виконати росія, саме тому США в обличчі Трампа і надалі її підтримуватимуть і не дадуть втопити.

7. Саме за цю брудну роботу Україна швидше за все була подарована путіну і саме тому нас надалі будуть вбивати та виганяти з країни, б´ючи по житловим масивам аж поки ми не здамося. Нас тут бути не має.

8. Для України мав бути реалізований план США, який робив "мир" між Північним та Південним В´єтнамом. Стороні захисту нав´язали перемир´я, пообіцявши прийти на допомогу при першому ж нападі агресора. На вимогу агресора країну роззброїли, після чого агресор напав, а США не виконали свою обіцянку про допомогу.

Закінчилося все погано для сторони що захищалася, можете погуглити. Якщо коротко, більша частина країни була знищена фізично під різними лозунгами та заселена населенням країни-агресора.

9. Угода про копалини буде подаватися Трампом Зеленському у все більш неймовірному вигляді саме з тим, щоб ми були змушені відмовлятися, з часом нас просто офіційно оголосять недоговіроздатними і неблагонадійними.
Саме на нас перекладуть відповідальність за продовження війни.
katy_kea• 31 марта в 21:07
Не осилила столько букв
Екатерина27• 31 марта в 21:07
Ответ дляkaty_kea
Не осилила столько букв
А зря
автор Чомучка • 31 марта в 21:08
Ответ дляkaty_kea
Не осилила столько букв
Не соромтеся, не всім дано.
_Анна_83• 31 марта в 21:08
Бред.
К тоталитаризму идёт не только США, а ещё и Европа.
И непонятно, кто придёт туда раньше
In limbo• 31 марта в 21:11
Ответ для_Анна_83
Бред.
И непонятно, кто придёт туда раньше
Наведіть факти тоталітаризму в Європі
ElinaH• 31 марта в 21:12
Мы все умрем? 🥹
_Анна_83• 31 марта в 21:15
Ответ дляIn limbo
Наведіть факти тоталітаризму в Європі
Арест ле пен вам ни а чем не говорит?
Арест кандидата в Румынии?
lammama• 31 марта в 21:15
Не поняла только одно,за что путину подарили Украину.
Манула• 31 марта в 21:18
Ответ дляlammama
За бізнес та розподіл світу, путіну - Україну, США - Гренландію
Стешк@• 31 марта в 21:20
Так кому ми в подарунок - трампу чи путіну? Кожен раз протилежне закидають
Стешк@• 31 марта в 21:21
Ответ дляkaty_kea
Не осилила столько букв
По диагонали хоть прочтите, тоже норм
арина-ветерок• 31 марта в 21:23
Автор, так а який вихід пропонується? Не тратьте куме сили, спускайтеся на дно? Краще б хоть щось позитивне запостили.
автор Чомучка • 31 марта в 21:24
Ответ дляСтешк@
путіну. але це може бути форма розподілу якоїсь там країни - економіку собі забирає США, я так розумію це якщо ми таки підпишемо той договір, а фактично країна буде під керуванням путіна, провінцією рф.
Гренландія до речі да, забула - то не жарт і США дійсно її забирає.
mymoly• 31 марта в 21:25
Последнее не поняла. Украина не подпишет договор про копалини и будет продолжать войну, так?
А есть там момент, как эта война должна закончиться, так просто интересно
wind-d470• 31 марта в 21:26
Насрати на всіх цих експертів, задрали, в топку до астрологів та екстрасенсів.
автор Чомучка • 31 марта в 21:26
Ответ дляарина-ветерок
Позитивне вам після кожних ’перемовин’ постять - це були надзвичайно продуктивні перемовини, скоро мир (с)

Все залежить від народу. І Європи. Думати головою і не йти шляхами, які нам нав´язують сильні світу цього.
Color never seen before• 31 марта в 21:27
Ответ дляЧомучка

Я без стьобу чи підколу, але що саме залежить від народу? Що такого може зробити пересічний громодянин?
Olvia1987• 31 марта в 21:27
Ответ дляkaty_kea
Не осилила столько букв
Во всём виновата Америка,если коротко
Olvia1987• 31 марта в 21:28
Ответ дляElinaH
Мы все умрем? 🥹
Ещё никому не удалось выбраться живым из этой жизни
автор Чомучка • 31 марта в 21:29
Ответ дляmymoly
Або продовжувати стояти та чекати на допомогу Європи, або здаватися одразу, тому що ані перемовини, ані угода про копалини мира не принесуть.
Я так зрозуміла, Європа наш єдиний справжній друг зараз, і якщо протримаємося - то швидше за все на нашу користь рано чи пізно схилиться Китай.
арина-ветерок• 31 марта в 21:29
Ответ дляЧомучка

А конкретніше можете написати. Що саме залежить від народу і що саме робити?
автор Чомучка • 31 марта в 21:30
Ответ дляOlvia1987
Во всём виновата Америка,если коротко
Я б сказала - окремі особистості. Той же Маск він же і не амеріканець наче.
mymoly• 31 марта в 21:31
Ответ дляЧомучка
Ясно
автор Чомучка • 31 марта в 21:32
Ответ дляарина-ветерок
Пані, я запрошувала до обговорення, а не до спонукань робити висновки за вас.
Усвідомлюєте різницю?
wind-d470• 31 марта в 21:32
Ответ дляЧомучка
у ОПИ нова повісточка? лопатами воюємо та чекаємо на кітайсьго дядю? прикольно(ні)
mymoly• 31 марта в 21:33
Ответ дляwind-d470
Ждём чуда
Скорее наверно марсиане прилетят
Olvia1987• 31 марта в 21:33
Ответ дляЧомучка
Європа нам такий друг,як бамперу кузов автомобіля.
kuskus• 31 марта в 21:34
Ответ дляlammama
Та яка різниця?😂
автор Чомучка • 31 марта в 21:34
Ответ дляOlvia1987
Поки в нас спільні інтереси - вони нам друзі
Касабланка8888• 31 марта в 21:35
Печально, но очень похоже на то, что именно так все и есть на самом деле.((
Неимоверно жаль нашу страну и наших людей