ЛолитаНеРазлита• 31 марта 2025
Тримспа і порушення циклу
В інструкції вказано як побічний ефект - порушення циклу. Я почала приймати її під час місячних і тепер вони не припиняються. В когось було таке? Або інші порушення з боку репродуктивної системи?
ЧупакабраЗеБест• 31 марта 2025
у меня в этот раз начались странные месяыне которые не заканчивались, еще и реньше срока на 2 недели начались.
хоидла в роддом, прописали кровостанавливающее.
Диви яка я пава!• 31 марта 2025
Я пью часто, у меня болезнь Крона, никогда не отражалось на цикле.