Замріяна• 31 марта в 21:31
Київ. 30 тисяч зарплата.
Нормально чи мізер? Жінка.
Телячі ніжноСті• 31 марта в 21:32
Якщо іншої поки немає, можна і на цій. Скажімо так, не погана, якщо є ще в родині робітник.
Замріяна
• 31 марта в 21:32
Шукаю роботу. Знайшла таку зп. Розумію що не вистачить на все, але кращої не знайшла зп.
Скокмоно - стокнуно• 31 марта в 21:33
Нормально)
Але жінка це не професія.
Важливі навики, освіта, досвід, знання мов.
В мене більше ніж у Вас в 3 рази. Але не за те, що я жінка)
Але жінка це не професія.
Телячі ніжноСті• 31 марта в 21:33
Ответ дляЗамріяна
Ну краще мати 30тис і шукати далі, ніж просто шукати, бо не підійшла.
Даха-сваха• 31 марта в 21:35
Якщо честно то така зп у більшості; якщо не брати якихось професіоналів, а є зп ще нижчі. Оцініть свої знання та досвід, можливо потрібно щось нове освоїти
Оцененная• 31 марта в 21:38
Мы же не знаем, вы одна или есть дети, снимаете или свое жилье, есть ли кредиты,хроника итд?
Фляшунька• 31 марта в 21:39
Странный вопрос
Ни сфера, ни навыки не указаны
Как для продавца очень даже неплохая, как для управляющего производством зп ни о чем
Ни сфера, ни навыки не указаны
Брехушечка• 31 марта в 21:42
Для мене - мізер. Але це для мене, ви не вказли ані професію, ані досвід.
Сметчица• 31 марта в 21:46
Більше, ніж у Президента
Він подав, що в нього 336 тис за рік
Що ви ще хочете ?
Він подав, що в нього 336 тис за рік
Що ви ще хочете ?
Тішуся неперетішуся• 31 марта в 21:50
Нормальная средняя зарплата. Еще от самой работы зависит. И от того зарабатываете вы на себя или на содержание семьи.
Бабо-лебідка• 31 марта в 21:52
Ой, в мене зараз 10…
Але все одно,краще чим нічого. Хоть і зовсім мало
Стефанія• 31 марта в 22:02
Я намагалася спробувати прожити на пенсію в 23610.Два місяці тривав експеримент-не вийшло.27000 витратила.Своє житло,і в той період я не їздила на авто.
Крапипопка• 31 марта в 22:04
Ответ дляСтефанія
т.е автору хватит?)
Стефанія• 31 марта в 22:05
Ответ дляКрапипопка
т.е автору хватит?)
Якщо в неї своє помешкання,і жити скромно,то має в 27000 вкластися
Крапипопка• 31 марта в 22:06
Ответ дляСтефанія
і якщо немає дітей
Стефанія• 31 марта в 22:09
Ответ дляКрапипопка
і якщо немає дітей
В мене дочка.Але чесно,в ті місяці я на неї майже не витрачала.В основному чоловік.Я просто жила окремо два місяці-доглядала за людиною.Раз в неділю приїду,приготую щось їм,торта там,або тістечок привезу ,і їду знов.
Смячиком• 31 марта в 22:28
Зависит, свое ли жилье, ну, и затраты и потребности у всех разные. Это не супер максимум для Киева, но и не мизер, который платят на многих работах ещё
КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта в 22:48
У меня родственница , большой начальник , зарплата 50 и ответственности вплоть до уголовной
Сунуся в чужі справи• 31 марта в 23:26
Мало. Бідувати звісно не будете, але мало. Це мінімальна межа нормального існування,менше то вже бідність.
Мядуза аля моргонер• 01 апреля в 01:25
Ого, в мене в оточенні жінки стільки не отримують, в більшості до 25000.
всемВсёИмного• 14 апреля в 01:32
Не знаю як зараз можна вижити на ці 30 тис у столиці. У нас місячні витрати починаються з аренди житла з комуналкою 35 тис. На здоровʼя 10 тис (є потреба), на нездоров»я 10 тис (бо палю🙄, а чоловік курить кальян), допомога матері, бо за станом здоровʼя не працює 17-20 тис, їжа і туалет котам 4 тис. Підліток на поїсти погуляти смаколики тисяч 6. Середній чек в супермаркеті тисяча кожного дня. Донати десь 1.5-2 тис. Це пздц, чесно. Це без погуляти, заправки та інших покупок і послуг. Ридати хочеться, бо вдома життя коштувало б набагато дешевше!! Та й якість життя була б інша без цих столичних цін і аренди.