Перша на селі• 31 марта 2025
Як спілкуватися з токсичними колегами?
Мене зробили головною відділу, дуже переживала спочатку. Вже 3 роки як працює в компанії. Зі мною прийшли троє моїх підлеглих і вони на мене ябіднічали. Я їх ігнорила всі 3 роки. А нещодавно почали мене принижувати. І мені вже 3 місяці погано на своїй роботі. Постійно ці 3 тварі вставляють палки в колеса. Не хочу змінювати роботу. Але втомилася жити в ціх нервах
Перша на селі
• 31 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Они рассчитывают, что Вы сорвётесь, наделаете глупостей и они победят. Но это буллинг однозначно из начальства кто-то тихонько поддерживает.
Присмотритесь ка по внимательней.
Так цезрозуміло, а робити що?
Метровий сантиметр• 31 марта 2025
Або скажіть начальнику або підете ви, або вони, або хто там головний.
Перша на селі
• 31 марта 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Так скажіть що дайте мені право міняти людей у відділі. Жалітися, що вони знижають працездатність інших. Що всі через них напружуються і менш продуктивно працюють. Заручіться підтримкою інших.
Я б у такому місці не працювала вже, у вас повинні бути якісь ричаги правління
Так от думаю. Дякую всім за відповіді!
Метровий сантиметр• 31 марта 2025
Скажіть ще що це токсичні люди, що нема управи на них.
А як вони взагалі виконують свою роботу?
Медсестричка• 31 марта 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Абсолютно точно. Неналежна поведінка під час робочого часу впливає на доброзичливі відносини у колективі. Результативність роботи залежить не тільки від професійності команди у цілому, а й в належній комунікації та підтримці один одного. Катя, Оля, Марічка ...і погнали далі...дискредитують ім´я нашої компанії виявляючи неповагу до колег...
Метровий сантиметр• 31 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Я графік дедлайнів на штаб роблю. І звітую які частини проєкту в кожного. Підлеглих 30
Так зробіть ім дедлайн , щоб вони зрозуміли що краще з вами не сваритися. В чому проблема? Якщо ви його робите, то він не сталий і можна його міняти
Щебетушка• 31 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Одеваться красиво. Нравится остальным, на них полный похер, доводить их до остервенения своим счастливым видом, пока не захлебнуться своей желчью.
Вот это кстати очень работает)
Автор, от вас ждут, что вы сгорбитесь и будете выглядеть несчастной из-за травли.
Мой совет: выглядите счастливой! Это бесит больше всего )
Перша на селі
• 31 марта 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Роботу виконують нормально. Бо якщо погано будуть виконувати, тоїх виженуть просто
Перша на селі
• 31 марта 2025
Ответ дляЩебетушка
Вот это кстати очень работает)
Дякую
Пишу каліграфічно• 01 апреля 2025
Я теж так терпіла, боялась втратити роботу, довгих 16 років. А потім потрапила під скорочення, знайшла іншу роботу, з нормальним колективом. І тепер згадую попередню роботу, як страшний сон. Раджу змінити роботу - ваші нерви і здоров´я не варті того, щоб працювати в таких умовах