Нехай щастить• Изменено 01 апреля 2025
Хронічний фарингіт. Загострення, кілька разів підряд.
Що можна зробити вдома? Молоко плюс сода? Нема сил вже. Може імунітет знизився, плюс робота часто на вулиці. Майже без температури, потім сідає голос. Трохи кашель. Але при розмові, 1 раз день, Може статися приступ кашлю, що не можу зупинитися. Нема як до лікаря попасти .
Це хронічне, бо робила все життя за копійки, робота була така, що весь час треба було говорити. Що б Ви мені порадили?
PORKA• 01 апреля 2025
Чай с калиной. Лучшего средства пока не знаю. Настоящей калиной, не пакетики.
Нехай щастить
• 01 апреля 2025
Ответ дляPORKA
На базаре, наверное, можно найти?
Спасибо Вам.
PORKA• 01 апреля 2025
Ответ дляНехай щастить
На базаре, наверное, можно найти?
Спасибо Вам.
Смотря в каком Вы городе, какой у вас базар.
Я в прифронтовом, у нас рынок изменился. Раньше было много калины, трав. Сейчас не знаю, продают ли такое.
Нехай щастить
• 01 апреля 2025
Ответ дляPORKA
Надо будет тоже искать, не помню, где видела в продаже.
PORKA• 01 апреля 2025
Ответ дляНехай щастить
У нас раньше бабки продавали, на прилавках, с овощами.
И там, где лечебные травы.
Нехай щастить
• 01 апреля 2025
Ответ дляPORKA
И там, где лечебные травы.
Педиатор_я• 01 апреля 2025
Проти нападів сухого кашлю мені допомогав реально тільки Стоптусин. Але це симптоматичне лікування. Щоб вилікувати хронічний фарингіт, - це Вам треба проконсультуватися з отоларингологом та фоніатром.
Нехай щастить
• 01 апреля 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Та вискажіть ви вже все те, що застряє у горлі.
Це ідея. Дякую
Нехай щастить
• 01 апреля 2025
Ответ дляПедиатор_я
Нехай щастить
• 01 апреля 2025
Ответ дляШальная императрица-a235
Сок черной редьки с медом
Масло какао в аптеке продается