Їжак в панчохах• 01 апреля в 10:57

Чому жінки не люблять одна одну?

Дивлюсь, в чоловіків якось по іншому це все, ніж у жінок
В рот не ложи• 01 апреля в 10:58
Це все - це що?
Редиска Я• 01 апреля в 10:58
К - конкуренция. Каждая самка видит в другой конкурентку в борьбе за питательный.
Инста_Богиня• 01 апреля в 10:58
Люблять
автор Їжак в панчохах • 01 апреля в 10:59
Ответ дляВ рот не ложи
Це все - це що?
Приязніші один до одного, напевно менше заздрять
Да, я блондинка!• 01 апреля в 10:59
Ответ дляРедиска Я
То ви так думаєте. Може жінці на жінку якраз начхати, а от чоловік треба до обов´язків притягнути, а ато вони часто ухиляються.
Ответ дляРедиска Я
Чому в чоловіків такого немає?
Невгамовна Бу• 01 апреля в 10:59
мизогиния, в том числе внутренняя
Да, я блондинка!• 01 апреля в 11:00
Ответ дляЇжак в панчохах
А я знаю що один альфонсо родички так сім´ю розбив, тому що із заздрості і тому що щоб на батьків бюджет не зазіхали. Тому чоловіки в сто тисяч раз гірші.
На циголках• 01 апреля в 11:00
Ответ дляЇжак в панчохах
Чому в чоловіків такого немає?
еще и как есть
В рот не ложи• 01 апреля в 11:03
Ответ дляЇжак в панчохах
Це неправда. Заздрять навіть більше, ніж жінки.
Даю справку• 01 апреля в 11:04
Я з вами погоджуюсь що є таке в масках.
Причина - конкуренція за самців.
Особисто я дуже люблю жінок, намагаюсь підтримувати. Я притримуюсь феміністичних поглядів
из_под_тишка• 01 апреля в 11:05
неправда.
чего любить человека только за то что он твоего пола?
я и мужчин не люблю, исключение мой муж
Мандолина Бу• 01 апреля в 11:06
Ответ дляИнста_Богиня
Люблять
Почему вы сейчас за меня ответили?
Я люблю сначала себя, потом своего ребенка.
Дальше никого. Ни родителей, ни чужих детей. Итп итд.
О какой любви к каким бабам вы ведёте речь?
Ещё обобщенно.
ЗавЛабСнаб• 01 апреля в 11:07
У мужчин нет комплекса неполноценности из-за гендера. А у женщин недолгий период фертильности, потом уже женщина никому неинтересна. А мужчина и в 50 лет востребован
Помидорина• 01 апреля в 11:09
Потому что соперничество с детства за внимание мальчиков, а потом мужчин. 90 процентов женщин ненавидят других женшин, но делают вид, что дружат)
Айпишница• 01 апреля в 11:12
Тому що відчувають конкуренцію. В чоловіків такого немає, як правило.
Даю справку• 01 апреля в 11:13
Ответ дляЗавЛабСнаб
Це якщо жінка відчуває себе апендиксом чоловіка.
Нахуа та фертильність якщо ти не збираєшся наррджувати
ЗавЛабСнаб• 01 апреля в 11:13
Ответ дляДаю справку
Дело не в желании рожать, а в том, что только в этот период женщина интересна мужчинам
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 апреля в 11:14
Ответ дляЇжак в панчохах
не ділю в цьому сенсі людей по статі. Не люблю підлих, двуличних, брехливих і без моральних цінностей. Незалежно чоловік чи жінка
Даю справку• 01 апреля в 11:15
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дивіться, коли ми старішаємо ми ж не гарнішаємо.
Це факт
Але ж і дєди пєрдєди не сильно то і потрібні жінкам.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 апреля в 11:16
Ответ дляАйпишница
конкуренцію за гаманець чоловіка?
ЗавЛабСнаб• 01 апреля в 11:16
Ответ дляДаю справку
Це факт
Если им у деда есть деньги, он очень нужен даже 20-летним
В рот не ложи• 01 апреля в 11:17
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ага. Найбільш цікавою чоловікам я була у віці 12-19 років. Далі уваги ставало менше
Альфред Шнитке• 01 апреля в 11:17
Конкуренция. Боятся что вместо нее выипут кого то другого.
Даю справку• 01 апреля в 11:17
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так якщо у жінки є гроші то вона теж симпатична молодим хлопцям
ЗавЛабСнаб• 01 апреля в 11:18
Ответ дляДаю справку
Все равно у мужчин даже взрослых у многих остается сексапил, у женщин - нет
Мост_Устал• 01 апреля в 11:20
Я люблю людей,независимо от пола и возраста. Бывают приятные и очень добрые,человечные люди. А бывает быдло и 💩. Поэтому нет разницы ,мужчина это или женщина.
Даю справку• 01 апреля в 11:21
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дивіться. От ваші коментарі показують наш менталітет.
Жінка повноцінна виключно коли з нею є чоловік.
Якщо чоловіка немає, вона може бути 100 раз красунею, 1000 раз багатою. Але в неї все одно нема чоловіка

Погодьтесь, чоловік, в нашому суспільстві самодостаточна одиниця.
Йому не потрібна партнерка щоб він відбувся як чоловік.

В мойому всесвіті - жінка має бути самодостатньою, самозакоханою, вона має робити те що хоче від життя. Вона має бути фінансово незалежною.
Це абсолютно не виключає партнерства між чоловіком і жінкою, але виключно коли такі відносини здорові
Даю справку• 01 апреля в 11:22
Ответ дляЗавЛабСнаб
Яка різниця конкретній жінці що там і в кого залишається?
Якщо одинока жінка 55-65 років захоче секс, вона його знайде.
ЗавЛабСнаб• 01 апреля в 11:24
Ответ дляДаю справку

А ваш «наш» менталитет думаете не показывает? Что вы мне строчите простыню и не можете просто принять, что есть отличные от вашего мнения?
И да, я живу в Швейцарии и тут, знаете, женщины тоже ищут мужчин, и побогаче тоже