из желе я• 01 апреля в 12:03
Які виплати в Центрі зайнятості?
Людина вже була в Центрі зайнятості, але потім не працювала офіційно. Чи може така людина якісь мінімальні виплати в Центрі зайнятості отримати?
Кумедна• 01 апреля в 12:08
Ответ дляМарічка
Выплаты идут на основании оф мест работы
Если речь идёт о матери, то и безработным платят , кто ни разу не работал
из желе я
• 01 апреля в 12:12
Ответ дляКумедна
Мало вводных данных
Что за человек. Инвалид, мать, пенсионер?
Нічого з перерахованого.
Аноним_1858• 01 апреля в 14:40
Ответ дляМарічка
Може ви підкажете, на обліку в центрі зайнятості ще з 1 березня, виплат ще ніяких не отримувала, коли їх чекати? Через скільки нараховують?