бЭйбА• 01 апреля 2025

Дивна реакція куми, заздрість чи аби що написати?

Я їздила до подруги в гості закордон, на набережній є місце,де літають багаточайок, зняли відео,змонтували, а кума пише: ти що чорна? (про колір волосся) і все. Взагалі то нормальні люди якось по іншому коментують подібні відео або просто ставлять лайки. Як думаєте,написала не подумавши,чи це заздрість?
Мой завтрак• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
інші близькі люди різне писали,хтось запитував,що за місце, хтось просто лайк ставив
А те кто ничего не написал и не лайкнул?
Не против• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
по вашому що?
спостережливість і що кумі не пох на вас, інакше би навіть не зауважила, що ви помалювались
Ненька наша• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
в тому і справа,що я не фарбувала волосся
значить фільтр ,ось вона і уточнила ,чи щось сталося і пофарбувались раптово .Це ж не чужа людина ,а найближча подруга (ну так має бути ) відповіли ,ні Маню ,то так на фото вийшло вона б далі про чайок написала .А ви якась дикувата і чомусь вам заздрість тут ввижається
Коко На Страже• 01 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Ну, а если ей не вау, и не хочет туда?)
Хоче, ще й як, але вона мудло там не буде ніколи де були ви😁😂
Мой завтрак• 01 апреля 2025
Ответ дляНе против
МинерАлочка• 01 апреля 2025
Ответ дляКоко На Страже
Все гарне! Вони неймовірні!
Что неимоверного в чайках?
( Если шо, видела импортных на Босфоре, чайки как чайки)
автор бЭйбА • 01 апреля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Люди, які не ставлять лайки під відео, ненормальні? Кума спитала про те, що найбільше привернуло їв увагу. В даному випадку - це колір Вашого волосся. Що не так? І до чого тут заздрість? Може, пізніше вона і про поїздку задавала би питання? Та якщо і ні, то що?
як би це вперше було,вона завжди залає питання не по темі
Коко На Страже• 01 апреля 2025
Ответ дляНе против
зазвичай, моє спостереження багаторічне, найбільше впевнені, що їм ’всі заздрять’ якраз ті, кому самому очі вилазять від заздрості, часто навіть на придумане
Ага, все так як ви кажете, от щоб не заздрити, треба баланс , щоб не переважувало.
автор бЭйбА • 01 апреля 2025
Ответ длямадам Везувий
И? Вы покрасились? Кума считает, что чёрный Вам не идёт? Спросите у неё её мнение, обсудите цвет волос, и плавно перейдёте к обсуждению чаек.
Её просто удивил цвет волос, ничего плохого она не написала.
я не фарбувалася
Мой завтрак• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
А тут ’по теме´. Но вас и это не устраивает.
Яичница с беконом• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
А кума підвела так вас))) ви очікували восторгів, а вона банальщину вліпила. І тому , проблема не в вас, а в кумі, з вашого опису. А проблема то не в кумі. Вас заділо, що кума не восторгалась.
Злива інформації• 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Мрази завидующие))
nennsi• 01 апреля 2025
мертветчуковские троли опять дебильную темку склепали на скорую руку
Яичница с беконом• 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Вороги назавжди))))
автор бЭйбА • 01 апреля 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Не знаю чи буде дивніше щось за сьогодні ніж ваша тема
ваш коментар
МинерАлочка• 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Тот скотиняка завистливая по любому)
Ненька наша• 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
ті в чорному записнику вже .Діагноз- ігнорування через заздрість
автор бЭйбА • 01 апреля 2025
Ответ дляНенька наша
нормальні люди не виносять срач на форум ,та ще і не вигадують заздрість там де її не може бути
ви незнаєте мою куму
Коко На Страже• 01 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Что неимоверного в чайках?
Вони дуже гарні, і ще є такі чорні пташки, теж такі гарненькі, взагалі люблю жити біля вони, все гарно і всі гарні))
Не против• 01 апреля 2025
Ответ дляКоко На Страже
+1, закордон точно не потрапить, прості люди їздять за кордон, не те що автор-Иліта)))
автор бЭйбА • 01 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Ну, а если ей не вау, и не хочет туда?)
вона мріє поїхати закордон
мадам Везувий• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
я не фарбувалася
О, вот она и удивилась, Вы написали ей что не красились, просто фото так передало? Про чаек спросили, как они ей? Поговорили со своей подругой, сувенир ей привезли?
Коко На Страже• 01 апреля 2025
Ответ дляНе против
Ага, поїде в Туреччину)
автор бЭйбА • 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Значит плохо видео сделали, так надо было и ответить.
Тебе показалось, я не красилась.
я так і написала,а вона:та ні,ти чорна і все
Не против• 01 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Что неимоверного в чайках?
Ну, не скажіть)))) як вдосвіта на даху заверещить замість нашого когута, то неймовірно хочеться прибити (((
Анонім Завгосп• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
Скажите ей посмотреть в очках у окна)
Мой завтрак• 01 апреля 2025
Автор, я никогда не смотрю видео от моих родственников и друзей.
Лайкаю автоматически, лишь бы было.

Я не думаю что те кто лайкал ваше видео его вообще смотрели.
А кума посмотрела и задала интересующий ее вопрос, а не просто лайкнула или написала ничего не значащий коммент типа ’вау какая красота! ’
автор бЭйбА • 01 апреля 2025
Ответ дляНе против
мені немає чому заздрити,тим більше кумі
МинерАлочка• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
вона мріє поїхати закордон
Закордон это какой-то аналог Нарнии?
Ненька наша• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
то вона душу завидющу вашу побачила