бЭйбА• 01 апреля 2025
Дивна реакція куми, заздрість чи аби що написати?
Я їздила до подруги в гості закордон, на набережній є місце,де літають багаточайок, зняли відео,змонтували, а кума пише: ти що чорна? (про колір волосся) і все. Взагалі то нормальні люди якось по іншому коментують подібні відео або просто ставлять лайки. Як думаєте,написала не подумавши,чи це заздрість?
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Зачем? Если это не так?
а звідки ви знаєте,гарно чи ні?
Мой завтрак• 01 апреля 2025
Ответ дляКоко На Страже
Вони дуже гарні, і ще є такі чорні пташки, теж такі гарненькі, взагалі люблю жити біля вони, все гарно і всі гарні))
А срут как капец
особенно если прицельно.
Яичница с беконом• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
я так і написала,а вона:та ні,ти чорна і все
Це 100% заздрість))) можете себе так втішити і поставити крапку. А якби кума нічого не написала, була б заздрість в кубі. Вас втішає, що вам заздрять?
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
А те кто ничего не написал и не лайкнул?
інколи краще промовчати,чим писати тупі коментарі
Не против• 01 апреля 2025
Ответ дляnennsi
мертветчуковские троли опять дебильную темку склепали на скорую руку
мань, ти чого як чайка на даху вдосвіта?
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляНенька наша
значить фільтр ,ось вона і уточнила ,чи щось сталося і пофарбувались раптово .Це ж не чужа людина ,а найближча подруга (ну так має бути ) відповіли ,ні Маню ,то так на фото вийшло вона б далі про чайок написала .А ви якась дикувата і чомусь вам заздрість тут ввижається
ми давно з нею не найближчі подруги
Мой завтрак• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
а звідки ви знаєте,гарно чи ні?
Я про ’хочу тоже туда’.
Если не хочу, то зачем такое писать?
Не против• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
ви незнаєте мою куму
зате, дякуючи темі і дописам, знаємо вже вас)))) кумі моє співчуття, це ж треба було їй з вами зв’язатись(((
Коко На Страже• 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
А срут как капец
особенно если прицельно.
К деньгам))))
МинерАлочка• 01 апреля 2025
Ответ дляБринзолетта
а то ваша кума чайок не бачила.
Ну, это ж не просто чайки, это ЗАКОРДОННЫЕ, а не какие-то там местные
Не против• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
вона мріє поїхати закордон
поїхати можна тільки за кордон
Мой завтрак• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
Так вы ж радовались, что другие комментировали тупо ’какая красота’, ’вау’ и тп.
Или какой комментарий не ’тупой’ по вашему ?
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляЯичница с беконом
А кума підвела так вас))) ви очікували восторгів, а вона банальщину вліпила. І тому , проблема не в вас, а в кумі, з вашого опису. А проблема то не в кумі. Вас заділо, що кума не восторгалась.
кума ще запитала:а де ти гроші береш,що їздиш 2 рази на рік?
Мой завтрак• 01 апреля 2025
Ответ дляКоко На Страже
К деньгам))))
Я себя этим утешаю. А ещё тем что всегда на моего мужа. Это уже традиционно
Яичница с беконом• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
Соц мережі так і є, буває така неочікувана фраза))) Той хто виставляє, вважає, що комусь це ще треба, люди натикують лайків просто так, порою не дивлячись і 10 секунд. Кума тільки підводить заспіль))) не восторгається.
Не против• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
мені немає чому заздрити,тим більше кумі
та воно й видно з теми
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
краще взагалі проігнорувати,чим писати бред
Не против• 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
А срут как капец
особенно если прицельно.
а на машині, як не змити вчасно, то і пляма на фарбі лишається(((
Не против• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
так коментатори намагаються відповідати рівню теми))))
миссАрфография• 01 апреля 2025
Учу:
- делаете отдельную группу ’чувствительные люди’
- любой позитивный контент скрываете этой группы
Нет проблем, ’фиг его знает, как те алгоритмы работают’ и почему они его вовремя не увидели.
Ненька наша• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
ми давно з нею не найближчі подруги
бо вона вам заздрить ,ми вже зрозуміли
Яичница с беконом• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
А ви що? Теж не відповіли? Спробуйте спілкуватися з людьми без вашої паранойї. Насправді ви нікому з вашими фото і відео не цікаві, і вам простотвідписують, аби було. Змиріться, в соц мережах так завжди. І не фантазуйте, придумуючі заздрощі чиїсь, або що.
А як заздрить, то вам що? Навіщо тема ця? Ми тільки побачили , яка ви, а не кума.
Коко На Страже• 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Добре що він ваш ще, краще б на вас))
Ненька наша• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
ну вже не перегравайте так ,ми тільки но почали вам вірити
Не против• 01 апреля 2025
Ответ дляКоко На Страже
К деньгам))))
ага)))) це точно)))) на паркінгу біля пляжу поставила машину - під вечір треба було гнати на мийню
Коко На Страже• 01 апреля 2025
Ответ дляНе против
мадам Везувий• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
Вы ей ответили? Так чайки ж с... сверху прицельно, это к деньгам... Вот и плавно перешли б к обсуждению чаек.