бЭйбА• 01 апреля 2025
Дивна реакція куми, заздрість чи аби що написати?
Я їздила до подруги в гості закордон, на набережній є місце,де літають багаточайок, зняли відео,змонтували, а кума пише: ти що чорна? (про колір волосся) і все. Взагалі то нормальні люди якось по іншому коментують подібні відео або просто ставлять лайки. Як думаєте,написала не подумавши,чи це заздрість?
Мати тріля• 01 апреля 2025
Ви спеціально для куми відео виставляли? Для лайків? Для коментарів? А поїхали за кордон, щоб виставити це в соцмережі? А якби не виставили, а просто прожили ці моменти, отримали емоції і спогади, то що б було?
маринабаранова• 01 апреля 2025
Цвет волос человека - больше всего привлекает взгляд и западает в память. Так, что - ничего удивительного, возможно - вы раньше были блондинкой. Вот кума и удивилась. Да - немного бестактно, но для наших людей, особенно провинциальных - это норма: что вижу, то и говорю). По простоте душевной...
А завидовать цвету волос - это немного смешно, это - доступно всем!!!
Мой завтрак• 01 апреля 2025
Ответ дляНе против
а на машині, як не змити вчасно, то і пляма на фарбі лишається(((
У моего мужа один раз вроде альбатрос сернул на футболку - пришлось сразу выкинуть, а чайка на шляпу - тоже сразу выкинули.
Покорительная• 01 апреля 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Тоді вона расистка. Так їй і напишіть
И сексистка еще!
МинерАлочка• 01 апреля 2025
Ответ дляПокорительная
И сексистка еще!
И вообще, кума очернила автора!
Оцененная• 01 апреля 2025
Ответ дляКоко На Страже
Могла б написати гарно, або я теж туди хочу. Це була б не заздрість, написала б махнемо заразом якось.
Так може вона не хоче. Чайки, чи й не краса. Шо звук їхній, шо запах
Душа компанії• 01 апреля 2025
Ответ дляНе против
зазвичай, моє спостереження багаторічне, найбільше впевнені, що їм ’всі заздрять’ якраз ті, кому самому очі вилазять від заздрості, часто навіть на придумане
то что думает Петр о Павле говорит больше о Петре чем о Павле)
Моль Моллівна• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
по вашому що?
Теж вважаю, що не заздрість.
Мене б, наприклад, чайки взагалі не вразили, подорожувати теж не люблю. Тому якщо б писала ’гарне відео, краса, які чайки’, то я б просто імітувала захоплення. Але не заздрила б.
А от колір волосся куми мене б цікавив більше, просто я б гарніше сформулювала питання.
Моль Моллівна• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
вона мріє поїхати закордон
Поїхати за кордон і відео з чайками це про різне. Когось за кордоном приваблюють тільки кафешки, шопінг і розваги, хтось захоплюється архітектурою, комусь потрібні пальма і море.
Я взагалі не люблю птахів, вони мені здаються бридкими і непередбачуваними (можуть нагадити на голову чи одяг). Тому відео з птазами ніколи щиро не лайкатиму, тільки із ввічливості.
САМ_ТАКОЙ• 01 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
А те кто ничего не написал и не лайкнул?
Вони вмерли від заздрощів
Покорительная• 01 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
И вообще, кума очернила автора!
По факту-автор сама себя очернила
Мандолина Бу• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
як би це вперше було,вона завжди залає питання не по темі
А нащо ви їй ті відео надсилаєте? Вона просить?
Мандолина Бу• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
вона мріє поїхати закордон
І саме тому ви їй відправили відео із-за кордону? Щоб мовчки дивилась і не заздрила? М-да...
Мандолина Бу• 01 апреля 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Це 100% заздрість))) можете себе так втішити і поставити крапку. А якби кума нічого не написала, була б заздрість в кубі. Вас втішає, що вам заздрять?
Так автор так і хотіла, щоб їй заздрили, що аж відео назнімала, а тут кума (скотиняка така) не подала виду, що заздрить капєц як, аж ноги віднімає. І тому автор прийшла сюди з темою, щоб усі написали: Так, то заздрісь 100%! Такі люди, як автор, кудись їздять чи ходять не для свого задоволення, а лише для того, щоб їй заздрили
Мандолина Бу• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
інколи краще промовчати,чим писати тупі коментарі
Інколи краще не створювати тупі теми, щоб не отримувати тупі коментарі
Мандолина Бу• 01 апреля 2025
Ответ длямадам Везувий
Вы ей ответили? Так чайки ж с... сверху прицельно, это к деньгам... Вот и плавно перешли б к обсуждению чаек.
Ржу на весь офіс
Мандолина Бу• 01 апреля 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Где же она увидела ? Зачем Вы все выставляете в сетях ?
Тю, звісно зачєм - щоб усі заздрили!!!
Иванка Бур• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
інші близькі люди різне писали,хтось запитував,що за місце, хтось просто лайк ставив
в который раз убеждаюсь, что соцсети - это зло... Люди зависимы от этих комментов и лайков. Теперь понимаю, почему и друзей у меня мало, свои фотки не выставляю, ни на кого не подписана, соответственно, не лайкаю))))
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Закордон это какой-то аналог Нарнии?
уявляєте,для неї це прямо вау
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляНенька наша
то вона душу завидющу вашу побачила
а чому мені заздрити?
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляЯичница с беконом
я ненавиджу коли людина заздрить,але нічого не робить,щоб жити краще
Звездолётчица• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
уявляєте,для неї це прямо вау
Не триндіть. Зараз у кожного десятки знайомих/ родичів виїхали. Я відбиваюсь від запрошень на літо від Норвегії до Турціі