бЭйбА• 01 апреля 2025
Дивна реакція куми, заздрість чи аби що написати?
Я їздила до подруги в гості закордон, на набережній є місце,де літають багаточайок, зняли відео,змонтували, а кума пише: ти що чорна? (про колір волосся) і все. Взагалі то нормальні люди якось по іншому коментують подібні відео або просто ставлять лайки. Як думаєте,написала не подумавши,чи це заздрість?
Оцененная• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
і після відповіді: не чорний, вона знову пише:та ні,це чорний
Ну то перестарались с цветокоррекцией
Украиночка• 01 апреля 2025
Ответ дляБараболька
А при чому заздрість тут взагалі?
От і я думаю
що у людей в головах
як сюди можна приплести заздрість
що у людей в головах
як сюди можна приплести заздрість
Не вмію заміряти• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
в тому і справа,що я не фарбувала волосся
Вы странная особа)))
Заместитель Анонима• 01 апреля 2025
Ответ дляиз желе я
Ти дивна. Я просто спитала в тебе чи ти пофарбувала волосся. Що з тобою? Не пиши мені більше
Взагалі то, в соцмережах ставити таке питання в коментарях якось тупо і недолуго. Мені теж деякі люди коментували фото в такому форматі, видаляю, бо якось соромно за них стає
Кондуктор маршрутки• 01 апреля 2025
Ви афроамериканка? Кума вас давно не бачила, вже й забула, яка ви є?
Заместитель Анонима• 01 апреля 2025
Ответ дляНенька наша
ну що гарного в чайках ? це ж подруга і звісно її здивував в першу чергу колір волосся
Ну звісно, що колір волосся - це перше, що дивує, а не місцезнаходження людини
Оченьценная• 01 апреля 2025
жлобиха тупая ваша кума, захотела испортить вам настроение, и ей это удалось
удалите нелепый комментарий, который там не к месту
общение с такими ничего хорошего не даёт
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляУкраиночка
От і я думаю
що у людей в головах
як сюди можна приплести заздрість
що у людей в головах
як сюди можна приплести заздрість
ти зрозуміла,у чому саме заздрість?
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
за пару тижнів до поїдки) це ви точно написали:чорна-наче афроамериканка
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляОченьценная
Як би це вперше було
Як_наготую...• 01 апреля 2025
Автор, так а чорний хто там на відео? Може, то не ви? А хтось інший? Бо ви волосся не фарбуєте, значить, ви не чорна, і якщо не афроамериканка (а навіть якби і були, то кума ж вас бачила, то навряд би здивувалась), то хто на вашому відео чорний? Що за країна, звідки відео? Можливо, куму закордоном не здивуєш. А по темі, то про толерантність мало хто чув, так само і про гумор, можна, образитись, а можна і пожартувати. Я не люблю нетолерантних людей. Зараз їх називають токсичними. Тут навіть не про заздрість мова. А просто такі люди. Якщо вас кума якась ще зачіпає (або те, що вона коментує чи говорить, вас зачіпає, і це не лише цей випадок), то задумайтесь. Можливо, коло ваших інтересів та манер різне.
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
На відео була тільки я) посторонні люди не попадали в кадр,тільки чайки. Країна Іспанія,на задньому фоні гори,море і чайки. Ви правильно підібрали слово- токсичність.Те,що ми різні це так,навіть дуже різні,але обєднує дитина
Мандолина Бу• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
відео було викладено в інсту
Для чого? Щоб дивились і не заздрили? Ага, ага
А до чого тоді ваш коммент: ’по-перше,у неї немає знайомих,які переїхали у теплу країну,по-друге,вона фінансово не може собі дозволити виїхати закордон’.
Тут усім зрозуміло, що ви відео викладаєте для того, щоб заздрили. А тут не заздрять))) бо ви дуже дурна, раз створили таку тему і таке морозите. Або звичайний трілль
Мандолина Бу• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
а чому мені заздрити?
Може розуму? Бо у вас з цим не склалось...
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Як би я хотіла щоб мені заздрили,я за всю поїздку виклала не 2 відео, а кожного дня нове: з ресторанів,з екскурсійних місць і т.д. От ви і є дурна,раз не знаєте що я викладала
Мандолина Бу• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
Якщо що, я крім поїздок до подруги,можу собі дозволити купити тур в готель. Зі зп моєї куми 8000 грн,вона навіть не може дозволити собі купити тільки білети
Удалено администрацией...
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляМандолина Бу
мандоліна ,це ти про себе?
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Удалено администрацией...
о,це ти себе описала?
Мандолина Бу• 01 апреля 2025
Ого, аж на 6-й сторінці повністю розкрилась вся сутність. А всього лише пара провокативних фраз і гівно полізло назовні)))) все, мені більше не цікаво
бЭйбА
• 01 апреля 2025
Ответ дляМандолина Бу
всі адекватно писали,а тут вилізла ти і почала ображати недолугими фразами абсолютно незнайому людину,незнаючи всю ситуацію повністю і не знаючи що за людина моя кума
НетЕщеНаверное• 01 апреля 2025
Просто безтактна особа ваша кума. Що в голову стукнуло, те і ляпнула.
Не люблю таких простих,як двері. Своїх таких знайомих давно повідшивала вже.
НетЕщеНаверное• 01 апреля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
І це треба обов´язково тулити у загальнодоступні коментарі?
ЖенаАйтишнеГа• 01 апреля 2025
Ответ длябЭйбА
я так і написала,а вона:та ні,ти чорна і все
Переборщили с обработкой значит
бЭйбА
• 02 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
вона часто говорить і не думає
бЭйбА
• 02 апреля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Странно, в чем зависть проявляется?
в тому що,вона не може собі дозволити поїздки закордон